MRSKI uto 19.3.2024 15:17

 

A nezz. Sigurno ću probati. Grafika, animacije, "realnost" mi se sviđa. Ako je budem probao kao tarkov sa oko 4500 sati meni dosta 

Ali kažu da nije kao Tarkov mada ima dosta dodirnih točaka. Sviđa mi se što su pozvali probranu ekipu (ne one plaćene prodane duše tipa lvlcapa i slične) da je proba i odmah uzeli u obzir njihove primjedbe. U svakom slučaju vrlo obećavajuće

 

PS pođu mi bale na usta kad samo zamislim tarkov kako bi još bolji bio u ovom UE5 

NEW_MAN pon 29.4.2024 14:49

Izgleda kao kopija Tarkova ali bez pet minutnog loading kod svakog izbornika u igri.
Jedva cekam jer mi se vise sere od Tarkova i njegovog sugavog UI gdi ako ides u Hideout moras opet cekat da ti loada nesto. Ono poceetak partije je minimalno 5 minuta cekanja, izlazak iz partije je minimalno minuta cekanja, sve se nekaj loada i ceka. Tarkov je najlosije isprogramirana igra u povijesti gaminga, a svaki drugi igrac je cheater.

Wiz3m4n sri 1.5.2024 21:45
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Takvi su i dojmovi na Steamu...treba vremena za to, vjerujem barem 6mj. do 1g. ako se održi....do tada je PUBG majka

Boris grozni sri 1.5.2024 22:49
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Kak mislis neigrivo? Lag? perfomanse? budi tocniji

Wiz3m4n kaže...
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Takvi su i dojmovi na Steamu...treba vremena za to, vjerujem barem 6mj. do 1g. ako se održi....do tada je PUBG majka

 Igra je u 10x boljem stanju nego sto je bio pubg koji je bdw izasao prije 7 godina

Boris grozni sri 1.5.2024 23:43
Wiz3m4n kaže...

Upravo zato sam i rekao da treba vremena, PUBG igram iz tog razloga zadnje 4g. a ne 7 

Ja od early acessa! Nazalos ova igra je po meni trenutni benchmark kao sto je bio u svoje doba crysis ili bf koji je mnogima zadavao teske bootlneck glavobolje!
Igru na zaista mocnoj Rtx 4070ti mogu natjerati na 13fpsa-a što nisam dozivio jos od djetinjstva mnoge ce to odbiti od kupnje jer igra koja "loše ide" moze samo dobiti hrpu negativnih komentara!
O tome kako igra izgleda jedno 20g ispred svega necu niti pricati. Debelo gazi ono sto je bio Crysis.
U5 engine je nesto stravicno a ovo kaj su napravili u skoro 50km2 je nesto nevjerovatnoSvaka im ćas

Super64 čet 2.5.2024 11:36
Boris grozni kaže...

Ja od early acessa! Nazalos ova igra je po meni trenutni benchmark kao sto je bio u svoje doba crysis ili bf koji je mnogima zadavao teske bootlneck glavobolje!
Igru na zaista mocnoj Rtx 4070ti mogu natjerati na 13fpsa-a što nisam dozivio jos od djetinjstva mnoge ce to odbiti od kupnje jer igra koja "loše ide" moze samo dobiti hrpu negativnih komentara!
O tome kako igra izgleda jedno 20g ispred svega necu niti pricati. Debelo gazi ono sto je bio Crysis.
U5 engine je nesto stravicno a ovo kaj su napravili u skoro 50km2 je nesto nevjerovatnoSvaka im ćas

 Driveri, setinzi, DLSS? Ne znam kako ćeš si objasnit, ali ja imam 90 - 108 fpsa sa rtx4060/i5-13600K/32GB@3600MHz. Igra je instalirana na Samsung M.2 SSD 980 PRO. Jedino što se zna desit je rubberbendanje, a to je do servera. EU East za nas jedini odabir, ak nećeš igrat jedan korak naprijed tri natrag.

Boris grozni čet 2.5.2024 12:11
Super64 kaže...
Boris grozni kaže...

Ja od early acessa! Nazalos ova igra je po meni trenutni benchmark kao sto je bio u svoje doba crysis ili bf koji je mnogima zadavao teske bootlneck glavobolje!
Igru na zaista mocnoj Rtx 4070ti mogu natjerati na 13fpsa-a što nisam dozivio jos od djetinjstva mnoge ce to odbiti od kupnje jer igra koja "loše ide" moze samo dobiti hrpu negativnih komentara!
O tome kako igra izgleda jedno 20g ispred svega necu niti pricati. Debelo gazi ono sto je bio Crysis.
U5 engine je nesto stravicno a ovo kaj su napravili u skoro 50km2 je nesto nevjerovatnoSvaka im ćas

 Driveri, setinzi, DLSS? Ne znam kako ćeš si objasnit, ali ja imam 90 - 108 fpsa sa rtx4060/i5-13600K/32GB@3600MHz. Igra je instalirana na Samsung M.2 SSD 980 PRO. Jedino što se zna desit je rubberbendanje, a to je do servera. EU East za nas jedini odabir, ak nećeš igrat jedan korak naprijed tri natrag.

 ja sam na 4k Dlss ide najbolje imam od 45-80+fpsa no on mi ima kao nekakav input lag, fsr je za sad najbolji no framerate je nesto nizi no nema tog laga!

MasterOfDisaster čet 2.5.2024 12:46
Wiz3m4n kaže...

Borise....FSR kako treba....jesi li ti to sad rekao kako je AMD nešto napravio kako spada i da radi bolje nego Nv tehnologija....nemoguće 

Izletilo mu je. Nije to htio reći, to je mislio, ali nije htio reći

Gledam prema nebu da vidim da li neki veliki meteor pada na Zemlju