Lovac uto 24.2.2009 18:47

Imam full verziju s par model packova, napravio sam igru, samo što je program užasno pun bugova. Probao sam i FPS creator X10, ali je neoptimiziran do bola i bez značajnjih promjena tako da mi je ovaj običan puno bolji.

Lovac uto 24.2.2009 22:55
Jebasu123 kaže...

ja ne kuzim kako se to radi?

jel mi moze neko to obijasnit volio bi stavit neke ljude a ne cudovista (ako moze i normalna oruzija)a ne neka ultra svemirska

 

 Najlakše će ti biti ako koji dan bzvz slažeš nivo i sve isprobavaš. Oružja i neprijatelje mjenjaš pod "entities", samo dodaš novi, i onda ti se otvori prozor gdje su ti likovi oružja i ostalo raspoređeni po kategorijama (WWII, SF i sl.). Tu također imaš i razne poluge koje možeš spojiti sa remote vratima, pa da se otvaraju kad aktiviraš određenu polugu unutar igre. Isprobavaj malo.
Bes7 sri 25.2.2009 11:59
schemso kaže...
Bes7 kaže...

imate i game maker uzivajte :)

 

  Jel to besplatno,ako je onda koliko je MB?
 to ti je na neki nacin kao demo verzija, tj ti imas tutorijale, sve u tome, ali nemas neke opcije tj za profesionalce kojirade u tome, to sto ti je locked jer je "demo" to ti i ne treba, to su ti kao specijalni efekti itd...


program tezak 4 mb (instalacija), a evo slika jedne igre radjene u game makeru:


Bes7 sri 25.2.2009 15:31
Jebasu123 kaže...

isuse ja se gubim s ovim game makerom neznam nista radit nisam ni jedan sugavi zid napravio ne kontam se ja u to

lol prepustit cu ja to activisionu,ubisoftu itd neda se meni s time zamarat

 sve u svoje vrijeme :D
DommY čet 9.7.2009 00:08
Bili kaže...

Rezultati nisu zapanjujuci ko kad radis sam engine 3d modele zvukove i ostalo.Ali se brzo moze napravit

igra bez ikakvog znanja o programiranju i slicnom..

moze me neko naucit radit u tome??

The Geek sub 23.1.2010 22:03

probao sam taj program i odlučio sam napraviti kratku igru u njemu, problem je u tome što mi kada odaberem build game on na konačnom folderu izgenerira neku sasvim treću igru sa dva zombija koji stoje kao panjevi u sobi 2x2 m i ja imam sačmuIzlanuo se.... može mala pomoć?

xnight_hunterx sub 23.1.2010 22:53

kladim se da je taj program ko neki editor ako netreba kodiranje sve ti je vec tu ti samo stavis neke glupe likove, oruzja,zidove i to je onda koda si napravio igru

 

EDIT:u vezi UDK da lako je napravit igru ako imaš engine i takav editor nemate pojma kako je to komplicirano ustvari, ovi programi su napravljeni za nobove ne kazem da ste nobovi ali naprema ea,ubisoft itd.... jeste

xnight_hunterx sub 23.1.2010 23:18

Recommended for Content Development:

  • Windows Vista 64 SP2
  • 2.0+ GHz multi-core processor
  • 8 GB System RAM
  • NVIDIA 8000 series or higher graphics card
  • Plenty of HDD space

holy macramony!!!

 

 

ovo je za UDK

 

 

 

EDIT:sad cu ja napravit crysis 3 pa kad izađe 2 je nece kupovat jer ce imat moju 3-ku haha ma kakav haha BUAHAHAAH!!

hebes cry engine imas unreal engine XD

DombaCoD pon 25.1.2010 15:04
xnight_hunterx kaže...

Recommended for Content Development:

  • Windows Vista 64 SP2
  • 2.0+ GHz multi-core processor
  • 8 GB System RAM
  • NVIDIA 8000 series or higher graphics card
  • Plenty of HDD space

holy macramony!!!

 

 

ovo je za UDK

 

 

 

EDIT:sad cu ja napravit crysis 3 pa kad izađe 2 je nece kupovat jer ce imat moju 3-ku haha ma kakav haha BUAHAHAAH!!

hebes cry engine imas unreal engine XD

trebas pomoc?

ivan262 pon 25.1.2010 17:13

Ja ga skinio prije jedno godinu dana i tada sam probao i stvarno je  jednostavan ako imaš volje i vremena.

 

Ja bi rado radio nešto u njemu ali nemam vremenaPlač, a mogao bi probati i UDK, ali nikako da se uhvati vremena.

 

A što se tiče učenja skoro sve se ima na youtubeu ili na njihovoj stranici, prvo neka se tamo pogleda pa da se onda pita.Namigiva

markoal pon 25.1.2010 17:25

Lol za taj program netrebas ni mozak, kakav youtube(dobro za sami pocetak, uvod), odlican za pocetnike.
Ja sam prije skinio dosta dodataka ubacivao svoje predmete napravio dosta tih zanimljivi stvari ali me uvjek smeta ona cudna inteligencija i preglupave animacije likova.

Za pocetnike je odlican za zabavu u uvjek nakon par promjena testirajte mapu da nebiste radili mapu sa misa.
U njemu samo sastrane odaberete sta radite prvo odete gdje su oni kao zidovi i radite prostorije, zatim ostavite mjesta za vrata i na istom mjestu odaberete treba svijetlit zeleno da bi funkcioniralo, zatim odete gdje su kao one stvari i dodajete neprijatelje, municiju, i ukrasavate mapu.

ivan262 pon 25.1.2010 18:41
markoal kaže...

Lol za taj program netrebas ni mozak, kakav youtube(dobro za sami pocetak, uvod)

Pa ja nemam mozakBelji se.Namigiva

 

Šalu nastranu, i mislio sam na početku dok se nesnađe, tj. neskonta gdje je što.