nedac96 uto 15.10.2019 16:30
toxic kaže...

Kupio sam Eriksena za 103k coinsa...

 

nista nisam prodavao jos.

Vdijet cu kak ce raditi, mislim da cu ga prodati za tu paru isto bez problema ?

 mozes cak i uzeti dosta vise, ja sam ga htio upiti u cetvrtak i petak, ali nije ga bilo jeftinijeg od 150k

Cofinho uto 15.10.2019 16:41
antimadridista kaže...

Previše ljudi je ovisno o FIFA gameplayu. I ja ih razumijem jer zna biti zarazno. Ali je činjenica da nema veze nikakve sa nogometom. Znači igra iz godine u godinu izgleda sve arkadnije. Padaju golovi kakve na nogometnoj utakmici nitko nikad nije vidio. Meni se to jednostavno gadi jer je igra napravljena za djecu. A posebno mi se gadi zato što sami smatraju i uvjeravaju ljude da rade igru koja želi prikazati nogomet kakav je u stvarnosti, ili bar nešto blizu tome. A gameplay ima više sličnosti sa hokejem na ledu. Prebrzi fliper, primanje lopte savršeno svaki put bez obzira kakvo dodavanje je u pitanju, ne prepoznaješ one najbolje svjetske igrače po njihovim pokretima, svi su isti.

 U fifi 19 je to bio slucaj gdje je bilo lakse da s vrha 16m si odradis odredjedi skill move gdje si dignes na volej i roknes dijagonalu u suprotne raslje nego obicni 1vs1. Ove godine nema takvih golova, uglavnom ne padaju previse atraktivni golovi, ali da 1vs1 zna i dalje ponekad biti problem.

CroVandal uto 15.10.2019 16:54

1 na 1 vam barem meni prolazi u 9 od 10 sansi lob samo se ne zatrcat prebrzi i kad malo izlazi sa golmanom lob doduse veci golmani kao courtuis znaju to skinuti ako ne izadu previse van dok llorisa se mocze prelako lobat. Rijesio ovaj SBC sa nacijama i bazo 100k coinsa na to bez veze znaci nista nisam dobio najjaca kartica 83. al akde prodao Eriksona za 115k a kupio ga za 90 pa sam tu malo zaradio a kupit cu ga u cet. Opet jel mi sa njim razigravanje puno bolje ,ndidi IF sam isto prodao za 75k a kupio za 40k dok je bio u packovima steta pa nisam imao vise coinsa da kupim 10ak komada. Danas mi je delay nemoguc 1 tekma je radila normalno ostale patanja pa sam odustao od igranja.

jopis uto 15.10.2019 17:55
cicek kaže...
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

 Ti ces mi govorit gdje cu ja i sta pisat, ajde momak biraj malo rijeci. Imas taktika na yutubeu mozes probat svaku tekmu drugu. Sta da ti sumiram video u postu? Da u meni je problem sto s istom taktikom jednom imam kineski zid u obrani, a jednom goli kurac. I u meni je problem sto mi igrac s 95 finishingom gada po 3 stative po tekmi iz zicera ili raslje s okreta? Tak da u meni problema nema, problem je iskljucivo u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time i kupili paketice. 

 Lik, ohladi. Rekao si da si izbrisao igricu a i dalje na svaki drugi komentar sa istim negativnim stavom sa kojim si poceo. Sjedi dva dana, nemoj igrati fifu, nemoj udarati po forumima i razmisli jel ti se isplati ocito ovoliko zivcirati oko necega (budem ti ubrzao proces iskustvom, ne isplati se oko ikakve igre zivcirati).

Opalit cu samo komentar na "u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time". Ti su uvjeren da si vrhunski igrac? Ili nadprosjecan? Nemoj se zavaravati, kao i vecina forumske ekipe koja svakodnevno udara anegdote o "alt tab" i koja krivi sve na igru dok sa druge strane nije spremna priznati da im se dogada jednaka kolicina debilana nego je igrica uvijek protiv njih i to je EA napisao oskarovski scenarij da bi se njih sjebalo si, kao i skoro svaki drugi na forumu, osrednji ili u najboljem slucaju mrvu iznad. Ali stvarno mrvu.

Tako da sjedi, razbistri glavu i stani FUT igrati ako vidis da te samo zivcira.

 Jesam al to ne znaci da sam zaboravio kako izgleda, lik. Ajd se nemoj lovit za jedan post nego si uzmi truda kad se vec zelis mjesat u raspravu i malo preskrolaj po forumu pa pogledaj kakve screenove sam objavio, pa ce ti bit jasno. Ne tvrdim da ja da bi morao imao 30-0 nit nikve takve spike, ali da ja promasujem ciste prilike kad za to dode vrijeme dok na drugoj strani 79cdm realizira polusanse, e tu necu sebe krivit. 

 

 

 Šta 79!? Probaj odigrat koji sqB na world class za ovaj assignm. protiv bronze timova. Kartice <60 rated zakucavaju voleje sa 16-20 metara pod prečku bolje nego C.Ronaldo.

Skilledžija uto 15.10.2019 18:59

Ne mogu donijeti nikakav sud o patchu jer su im serveri u totalnom kurcu tako sa sam sveukupno u tri utakmice odigrao 60 minuta otpilike.

Dvije sam ja kvitao, a jednu je meni lik - mislio sam da šupci rade lag namjerno pa nisam mogao tako igrati, a očito ni ovaj što je meni kvitao.

Onda mi dođe mali i kaže da je kod njega na PS-u isti kurac pa sam odustao od igranja dok to ne srede.

Gore sad radi nego kad smo igrali preko matchmakinga.

Oni valjda imaju dva pentiuma na kojima sve vrte jer ovo više nije normalno da čim je neki patch, ili neki drugi kurac, njima cijeli sustav pada.

 

Inače, vratili su nazad bodove u rivals i sb (valjda su vratili i odigrane tekme u WL - to ne znam još?) i sad se napokon može vidjeti koliko ti treba za koji rank - hvala kurcu.

Jebote, kao da im je ovo prva igra pa popravljaju osnovne stvari.

Nešto što je već bilo u igri i nitko se nije žalio na to, dapače, oni odluče maknuti???

TheMaverick uto 15.10.2019 19:18

Jbt., neki igraci izgledaju kao "vreca kostiju" i neda mi se igrati s njima. Jedan od njih je i G. Wijnaldum. Mozda sam malo uvrnut, ali dosta igraca sam se rjesio i doveo temeljite igrace, koji kad ih vidis na terenu, u startu izgledaju spremni za fizicke duele.

 

Dizem lagano i igru i igracki kadar, a u glavi mi je more kombinacija, ali jedno po jedno.

 

 

Po ko zna koji put header, ali ovaj put za laku noc i miran san. Kakva je sam Rodri lofted pass poslao za Shaqa.

 

https://youtu.be/DYBotif5TmM

 

 

Skilledžija uto 15.10.2019 20:03

Ja sam još samo jedan token udaljen od Neste i sad me kopka što da radim jer bi mi bilo krivo da se zajebem.

Koju biste vi kombinaciju izabrali, a ako netko ima komentar zašto, bilo bi lijepo da podijeli s nama.

Broj označava koliko tokena treba za karticu.

 

Moja prva ideja je bila Nesta + Keane ili Ballack, ali sam gledao review Neste pa Ferdinanda i po onome što kažu, Rio je bolja kartica.

Ja sam trenutno neodlučan, čak nekako naginjem kombinaciji Rio + Pep.

movie uto 15.10.2019 20:36

Iskreno, meni su sve te ikone bezveze i niti jedna mi ne bi bila pojačanje osim možda Drogbe. No s obzirom da ga neću moći složiti do Božića pitanje je hoće li i on imati neku svrhu u to vrijeme. Iz moje perspektive nema svrhe toliko maltretiranje da bi se došlo do tih tokena. Ja ću ih ubrati u ovom krugu 7. Nemam ambicija za više. Što ću moći uzeti za to, vidjet ću. Možda se potruditi pa skupiti 18 tokena pa uzeti base icon pack uzeti pa što donese. Ionako na tog igrača ne računam.

Skilledžija uto 15.10.2019 21:21
movie kaže...

Iskreno, meni su sve te ikone bezveze i niti jedna mi ne bi bila pojačanje osim možda Drogbe. No s obzirom da ga neću moći složiti do Božića pitanje je hoće li i on imati neku svrhu u to vrijeme. Iz moje perspektive nema svrhe toliko maltretiranje da bi se došlo do tih tokena. Ja ću ih ubrati u ovom krugu 7. Nemam ambicija za više. Što ću moći uzeti za to, vidjet ću. Možda se potruditi pa skupiti 18 tokena pa uzeti base icon pack uzeti pa što donese. Ionako na tog igrača ne računam.

Ja sam ih upravo skupio 9 i kako stvari stoje odradit ću još ova tri zadatka što su mi ostala bez problema.

Ja nemam uber ekipe pa mi je skoro svaka od ponuđenih ikona upgrade.

Zato sam i mislio uzeti dvije ikone da pojačam sredinu i obranu, a s vremenom kako budem pojačavao ekipu pa neka ikona ispadne van, imat ću je za eventualni SBC kao što su lani tražili ikone za optimus ikone.

U svakom slučaju, neću brzati, mislim da ću ipak ići na Ferdinanda, a do tada imam vremena za razmisliti što i kako.

Možda se usput predomislim pa uzmem i Drogbu na kraju?

Skilledžija uto 15.10.2019 23:42
cicek kaže...

 

Erm... Izgleda da nisam jedini... Mislim da on ipak ima malo veću mrvu iznad prosjeka, možda i grumen. :)

 

I ja se sad osjećam pr0 1337 mada igram 6. diviziju jer sve što on priča u videu ja pišem od prvog dana :)

Aj, makar mi je ovaj video uštedio parsto kuna jer sam sad 100% siguran da nije kontroler sjeban nego jebena igra.

cicek uto 15.10.2019 23:50
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 

Erm... Izgleda da nisam jedini... Mislim da on ipak ima malo veću mrvu iznad prosjeka, možda i grumen. :)

 

I ja se sad osjećam pr0 1337 mada igram 6. diviziju jer sve što on priča u videu ja pišem od prvog dana :)

Aj, makar mi je ovaj video uštedio parsto kuna jer sam sad 100% siguran da nije kontroler sjeban nego jebena igra.

 Onaj prvi tjedan kad se dobio early acc za ultimate verziju je bio sasvim solidan. Padalo je puno golova al jbg trebalo je naucit ponovno igrat obranu nakon one parade AI u fifi19. Ma da te kontroler jebe jebao bi te u svakoj tekmi a ne u svakoj trecoj. Ili nakon pobjede s 5+ razlikom :)

toxic sri 16.10.2019 07:46

Eto ja sam jucer po priv puta sheban...

Jesam los brate ali tolko bas nisam..

 

Pa eto da bacim kak je to izgledalo kod mene..

Krenuo sam igrati 7 first owner Ligue 1...

 

Realno igrace neke nisam imao... Najbolja kartica mi je bila napadac Dembele 80... i Bakayoko CM 80..

Radio sam 3 izmjene koje sma imao i to je to...

 

To je izgledalo tako da uvijek u prvom napadu dobijem gol.. okrenem teknu i popusim u zadnjoj minuti...

Na kraju sam uspio izvuci 3 pobjede na nacin da sam ispao u diviziju nize gdje su iz nekog razloga igraci s accountima iz 2013 ili prije pa na dalje....

 

Onda lijepo uzmem prvu ekipi i idem se vratit kad ono dobivaju me lakse nego kada igram s znj igracima hebo mene pas ako je ovo normalno..

Moj 88 Eriksen ne moze proci 1 na 1 nikog dok Sanchez 75 rated kartica radi cud a krece se ko trot..

 

Golove koje sam dobio vecina ih je bila apsurdna ali uglavnom ne mogu pun qurac presaltat na zeljenog branica onda to izgleda ko da sam mu se razmaknuo da pukne po golu onako...

 

I sad realno nemam pojma koji racku raditi..

Jos uvijek mislim da je 90% toga do mene pogotovo jer dobivam golove koje im doslovno poklonim a nemam ideje u napada pa eto

 

Ali eto bilo je zaista puno boljih igraca i nikako nisam zasluzio dobiti pun kufer tekmi ali toliko sam se znao dobro braniti i ti da mi je bilo tolko zao sto dobivam gol u 89 ili 90 minuti... bezveze.

 

Eto lik me s prosjecnom ekipom 82 rated kartica razvalio jucer 5-1 bio je pun kufer bolji da se razumijemo iako je do sredine drugog poluvremena bilo 1-1... ko da sam se rapsao bokte mazo

A ove tekme s low rated ekipom nisam gubio s vise od gola razlike...

 

Na kraju krajve ovo moze biti kak sam naletio na dobrog ili losijeg igraca... a naletim ocito na bolje od mene skoro pa uvijek...

Moram grindat i grindat, ignorirat diviziju... i amen

Naci neki savrseni balansirani tim...

 

Jucer sam fala bogu skuzio da ovaj Devidson Sanchez 83 bas i nije neki

Skilledžija sri 16.10.2019 08:39
toxic kaže...

igraci s accountima iz 2013 ili prije pa na dalje....

 

 

Meni je puno lakše igrat protiv igrača koji imaju account godinama nego protiv tipova koji su jučer kupili FIFU.

Zato jer stara garda igra po starinski, onako kako su naučili prije kad nije bilo presinga i drop back pizdarija, a novi jebivjetri prvo odu na jubitu prepisat op taktiku i nabijaju loptu k'o muhe bez glave pa ih EA mazi momentumom kako ne bi obrisali igru.

SimeKZ sri 16.10.2019 08:44
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

igraci s accountima iz 2013 ili prije pa na dalje....

 

 

Meni je puno lakše igrat protiv igrača koji imaju account godinama nego protiv tipova koji su jučer kupili FIFU.

Zato jer stara garda igra po starinski, onako kako su naučili prije kad nije bilo presinga i drop back pizdarija, a novi jebivjetri prvo odu na jubitu prepisat op taktiku i nabijaju loptu k'o muhe bez glave pa ih EA mazi momentumom kako ne bi obrisali igru.

 Ovo je 100% tocno.

 

Kad god igram protiv nekog sa starijim accom uvijek je tekma vrh. Naletis balavandera, abjuz na abjuz

toxic sri 16.10.2019 08:50
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

igraci s accountima iz 2013 ili prije pa na dalje....

 

 

Meni je puno lakše igrat protiv igrača koji imaju account godinama nego protiv tipova koji su jučer kupili FIFU.

Zato jer stara garda igra po starinski, onako kako su naučili prije kad nije bilo presinga i drop back pizdarija, a novi jebivjetri prvo odu na jubitu prepisat op taktiku i nabijaju loptu k'o muhe bez glave pa ih EA mazi momentumom kako ne bi obrisali igru.

 Ovo je 100% tocno.

 

Kad god igram protiv nekog sa starijim accom uvijek je tekma vrh. Naletis balavandera, abjuz na abjuz

Da tako je meni jucer lik s accountom 2013 otiso u moj korner i navlacio me na sebe, nista nije radio nego savrseno krao vrijeme mogo sam se hebat..

Inace sretno me poveo 2-1... nisam uspio zabit ali sam uvije bio opasan, na ovaj nacim je uzeo 15 minuta tekme... katastrofa

 

Nema opcije ko u PES-u da mi svi igraci krenu na pritisak (ili ja ne znam) - likovi znaju krast vrijeme da to nisu istine.

A druga stvar je sto ne mogu uzeti loptu kad igrac ima loptu nasere se u korner i nista ne radi u pravilu ili je aut za njega ili je faul i opet je kod njega..

 

Dakle cilj.

Povest 1-0 i na ovaj nacin ces sigurno ukrast 70% vremena tekme.

 

 

sexytoiletpaper sri 16.10.2019 08:53
Skilledžija kaže...

Ja sam još samo jedan token udaljen od Neste i sad me kopka što da radim jer bi mi bilo krivo da se zajebem.

Koju biste vi kombinaciju izabrali, a ako netko ima komentar zašto, bilo bi lijepo da podijeli s nama.

Broj označava koliko tokena treba za karticu.

 

Moja prva ideja je bila Nesta + Keane ili Ballack, ali sam gledao review Neste pa Ferdinanda i po onome što kažu, Rio je bolja kartica.

Ja sam trenutno neodlučan, čak nekako naginjem kombinaciji Rio + Pep.

 Ako hoces jednog od najboljih obrambenih legendi u nogometu, onda ides po Nestu.

Ako hoces kvalitetnog obrambenog u fifi, ides na Ria :)

Nesta je jednostavno prespor sa katastrofalnim Agility-em i balansom za fifu. Mozda ako igras na drop back moze proci, ali cim ti netko udari kontru sa Rashfordom na Hunter chemu, Nestu mozes zaboraviti.

toxic sri 16.10.2019 08:58
sexytoiletpaper kaže...


Nesta je jednostavno prespor sa katastrofalnim Agility-em i balansom za fifu. Mozda ako igras na drop back moze proci, ali cim ti netko udari kontru sa Rashfordom na Hunter chemu, Nestu mozes zaboraviti.

 Koliko je Rashford bolji od G. Jesusa ?

 

imam 83k coinsa i mogu prodati g. jesusa za upgrejd strikere.

 

G.Jesusa imam na Hunteru i jucer me izludivao sto je promasivao iako se cesto nade u prilci.

Npr Kane bi pola golova zabio bez hebemti ali se ne moze naci u toj situaciji jer nije tako agilan..

Kane mi je bio top sam oda ima speed..

 

Mozda da okrenem na Spanjolsku ligu, pa roknem u napad Suareza ?

 

Dakle ono sto moram imati u ekipi i ne zelim mjenjati je Marcelo na LB, Felipe Anderson na LW ili LM i Schmeichel na golu.. Jos mi je Alli dobar ali njega mogu preselit na klupu

Zasto ih moram imati ? Zato jer su mi netrzive kartice a dosta su dobri pa ak ih preselim na klupu to mi je cisti gubitak.

sexytoiletpaper sri 16.10.2019 09:07
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...


Nesta je jednostavno prespor sa katastrofalnim Agility-em i balansom za fifu. Mozda ako igras na drop back moze proci, ali cim ti netko udari kontru sa Rashfordom na Hunter chemu, Nestu mozes zaboraviti.

 Koliko je Rashford bolji od G. Jesusa ?

 

imam 83k coinsa i mogu prodati g. jesusa za upgrejd strikere.

 

G.Jesusa imam na Hunteru i jucer me izludivao sto je promasivao iako se cesto nade u prilci.

Npr Kane bi pola golova zabio bez hebemti ali se ne moze naci u toj situaciji jer nije tako agilan..

Kane mi je bio top sam oda ima speed..

 

Mozda da okrenem na Spanjolsku ligu, pa roknem u napad Suareza ?

 

Dakle ono sto moram imati u ekipi i ne zelim mjenjati je Marcelo na LB, Felipe Anderson na LW ili LM i Schmeichel na golu.. Jos mi je Alli dobar ali njega mogu preselit na klupu

Zasto ih moram imati ? Zato jer su mi netrzive kartice a dosta su dobri pa ak ih preselim na klupu to mi je cisti gubitak.

 Stvarno ne bih znao, nisam ga probao. Ali cini se kao dobar za svaki nacin igre. Suludo je to sto taj lik ima 81 finishing i 5* skills a IRL nije sposoban ni za jedno ni za drugo.

Skilledžija sri 16.10.2019 09:11
sexytoiletpaper kaže...

 Ako hoces jednog od najboljih obrambenih legendi u nogometu, onda ides po Nestu.

Ako hoces kvalitetnog obrambenog u fifi, ides na Ria :)

Nesta je jednostavno prespor sa katastrofalnim Agility-em i balansom za fifu. Mozda ako igras na drop back moze proci, ali cim ti netko udari kontru sa Rashfordom na Hunter chemu, Nestu mozes zaboraviti.

Zato sam i odustao od Neste, da me ne jebu sa Maximinom i Fosterom :)

Ma bio sam nervozan da čim prije otvorim ikonu pa sam zato njega planirao, a poslije Keanea.

Kako sad stvari stoje idem na Ferdinanda i Pepa, ali neću se zajebat pa prvo Pepa uzet jer ne znam kakvi će zadaci biti u drugoj turi.

Prvo ću riješit Ferdinanda pa koliko tokena ostane ću uzet bilo što da ne propadne bezveze.

 

SimeKZ sri 16.10.2019 09:59
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ako hoces jednog od najboljih obrambenih legendi u nogometu, onda ides po Nestu.

Ako hoces kvalitetnog obrambenog u fifi, ides na Ria :)

Nesta je jednostavno prespor sa katastrofalnim Agility-em i balansom za fifu. Mozda ako igras na drop back moze proci, ali cim ti netko udari kontru sa Rashfordom na Hunter chemu, Nestu mozes zaboraviti.

Zato sam i odustao od Neste, da me ne jebu sa Maximinom i Fosterom :)

Ma bio sam nervozan da čim prije otvorim ikonu pa sam zato njega planirao, a poslije Keanea.

Kako sad stvari stoje idem na Ferdinanda i Pepa, ali neću se zajebat pa prvo Pepa uzet jer ne znam kakvi će zadaci biti u drugoj turi.

Prvo ću riješit Ferdinanda pa koliko tokena ostane ću uzet bilo što da ne propadne bezveze.

 

 Nestu sam ja prosle godine koristil skoro pola FIFAe. Nikad problema sa njim, svi su cmugali o agilityu i pizdarijama... al je kartica bila top. Protiv Rashforda i ostalih brzanaca ti nece nitko pomoc, jer ako prode... prode. Gotovo je. 

Skilledžija sri 16.10.2019 10:17
SimeKZ kaže...

 

 Nestu sam ja prosle godine koristil skoro pola FIFAe. Nikad problema sa njim, svi su cmugali o agilityu i pizdarijama... al je kartica bila top. Protiv Rashforda i ostalih brzanaca ti nece nitko pomoc, jer ako prode... prode. Gotovo je. 

Tako sam i ja razmišljao na početku, ali sam poslije pao pod utjecaj jubitubera - šta ćeš, k'o mulac se ponekad ponašam :)

TheMaverick sri 16.10.2019 10:21

Sto se mene tice, uvijek cu prije uzeti Kanea i Rodria nego npr. Sissoka i Rashforda.

 

Od kada imam Kanea, nema vise hvatanja za glavu nakon promasaja, kao sto je bilo s Wilsonom i Jimenezom. Prljavi Harry ubija...

 

Nacin na koji igram zahtjeva provjerene igrace s dobrim statsima, a ne ove OP.

toxic sri 16.10.2019 10:24
TheMaverick kaže...

Sto se mene tice, uvijek cu prije uzeti Kanea i Rodria nego npr. Sissoka i Rashforda.

 

Od kada imam Kanea, nema vise hvatanja za glavu nakon promasaja, kao sto je bilo s Wilsonom i Jimenezom. Prljavi Harry ubija...

 

Nacin na koji igram zahtjeva provjerene igrace s dobrim statsima, a ne ove OP.

 Na koji nacin igras?

 

Koji ti je tim trenutni?

pls print screen

SimeKZ sri 16.10.2019 10:28

Ono kaj vam hocu rec. Ne padajte pod utjecaj meta squadova. Uzmite igrace koje zelite, volite ili vam pasu po workrateu i ostalom u tim. 

Cim krenete koristit meta igrace a da uopce ne zelite igrat s njima tu je kraj zabavi u igri. 

 

Ako svi u kodu, koriste m4 a ja volim g36... Naravno da me puca tuki kaj svi koriste m4. 

toxic sri 16.10.2019 10:41
SimeKZ kaže...

Ono kaj vam hocu rec. Ne padajte pod utjecaj meta squadova. Uzmite igrace koje zelite, volite ili vam pasu po workrateu i ostalom u tim. 

Cim krenete koristit meta igrace a da uopce ne zelite igrat s njima tu je kraj zabavi u igri. 

 

Ako svi u kodu, koriste m4 a ja volim g36... Naravno da me puca tuki kaj svi koriste m4. 

 U pravu si...

sexytoiletpaper sri 16.10.2019 11:17

Sinoc sam zabio prvi slobodnjak u FUTu, za 4-3 liku koji je cijelo vrijeme jurcao naprijed sa Martialom i Rashfordom protiv svapske obrane za Icon swap i dabbao nakon svakog znojavog gola. Nakon 3 gola koja sam skipao skroz sam mu tako slatko dabnuo natrag :)