cicek ned 24.5.2020 17:48
Black and white kaže...
cicek kaže...

E sad konacno imam snimljeno skriptu s svime sto treba.

 

Znaci situacija se vidi na snimci... Jovic 1v1, ja biram finese u desnu stranu i lik me cita s golmanom i tu loptu je njegov golman morao obraniti bez obzira na sve. Iako ovaj gk movement nema smisla on me u toj situaciji procitao i zasluzuje obranu. Ali fifa magicno trza moj nisan po sredini gola. Njemu je izgledalo kao da me nije uspio nasamarit s gk pozicijom, al zapravo me je. Uglavnom ja nisam mjenjao smjer suta. Jedino ako sam nesvjesno... Ali 99,99% sam siguran da nisam.

 

https://youtu.be/rn3zvC_RVH0

 Ovaj vikend mi se dešavalo to nonstop, ranije vrlo, vrlo rijetko, držim pucanje u stranu, igrač je opali po sred gola. Znači isto tako u zadnju sekundi se smjer promjeni. Još ja gledam u ruke i vidim da držim pri šutanju desno ili lijevo, ali ništa od toga. Na trenutak tvoj input za smjer ne prođe do servera i igra puca kao da si samo pritisno tipku za pucanje bez smjera. Imam osjećaj da mi je sve desinhronizovano. Od pasova, šuteva, pa do tacklinga i ostalih budalaština.

 Da ja sam isto znao pucat neobjasnjivo po sredini, al nikad nije bio gol, a sad jeste pa sam imao i replay. Nakon te tekme sam odlucio da necu drzat smer suta vec cu cim napunim u smjer koji zelim pustit analog. Mozda su stavili isti foru ko na penalima da ako prilikom punjenja jacine mjenjas smjer pada preciznost. Nesto tipa kad pucas penal... jos testiram, al nista od zakljucka ovaj vikend jer necu stic sve odigrat. nocna me lomi pa rade ležim nego da buljim u fifu. 

SimeKZ ned 24.5.2020 21:30

Stvarno i svim srcem zečim da EA propadne a svi koji tamo rade na kodiranju igre mole za kruh. Ovo je van svake jebene pameti. Ali svake. 

 

Gotovo, stajem na G3 jer ovo gubi svaki smisao. Skill u ovoj igri znaci isto koliko demokracija u Sjevernoj Koreji. Ovaj vikend je stvarno poseban gameplay bio, cak mi je jedno vrijeme bio ping 70+. Bez ikakvog razloga. 74ms, 78ms... i tako varirao. nisam ni htio igrat. Nakon 2h udem i ''normalan'' koliko se moze nazvat. Na slici dolje je moj svaki jebeni poraz, samo nekad ne ode na penale. Doslovno samo na takav naci ngubim utakmice. Nista drugo. 

Nakupina idiota, neukih budala, monstruoznih debila koji nogomet vidjeli nisu znaju da nabijanjem na bok nesto budu napravili... i vecinu puta naprave. Nema mrvice nogomet u ovoj igri, ide se na ruku ljudima koji veze sa nogometom nemaju. Doslovno, svatko u ovoj igri moze uspjet ako se vodi drop back taktikom, nabijanjem na krila i cuvanjem lopte. Tko voli nek izvoli, ja tako sigurno necu igrat.

 

Monstruozno losa igra.

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/gpudrp/this_game_started_with_32_ping_these_servers_are/ - cisto da vidite ingame ping. Bitno da van igre pise 40ms.

Black and white pon 25.5.2020 01:01

Evo prikaz kako izgleda ping onima koji mogu upalit u postavkama da im prikazuje.

 

Znači lik govori da mu prikazuje 32 ping na početku utakmice, tj. pri izboru dresova, a da ingame ping ide do 2000 ms. 2 sekudne delaya. I neko se onda pita zašto ljudi rageaju dok igraju. Pri ovim uslovima ne može postojat skill jer ti kasniš sa inputima 2 sekudne. Još ako nije obostrana ista količina delaya onda strana sa manjim pingom ima prednost.

 

Zamisli igra u 2020. godinu ne omogućava svima da mogu upalit prikaz pinga ingame tokom utakmice.

cicek pon 25.5.2020 03:29
Black and white kaže...

Evo prikaz kako izgleda ping onima koji mogu upalit u postavkama da im prikazuje.

 

Znači lik govori da mu prikazuje 32 ping na početku utakmice, tj. pri izboru dresova, a da ingame ping ide do 2000 ms. 2 sekudne delaya. I neko se onda pita zašto ljudi rageaju dok igraju. Pri ovim uslovima ne može postojat skill jer ti kasniš sa inputima 2 sekudne. Još ako nije obostrana ista količina delaya onda strana sa manjim pingom ima prednost.

 

Zamisli igra u 2020. godinu ne omogućava svima da mogu upalit prikaz pinga ingame tokom utakmice.

 Ne pale oni zbog nemogucnosti vec zbog nekompetentnosti. Cemu kazat da serveri ne rade ako zakon ne nalaze da moramo. Cisti biznis. 

 

Znaci ne bi htio nikog vrijedat al nogometasi koji i nisu najveci mudrijasi na ovome svijetu i vecinom se ne razumiju u nista osim u nogomet(ima svatko od njih firmu jos sa strane, al 99% ih prodaje proizvode samo zato jer se njihovo ime spominje ili imaju jeben tim koji  to se gura dok se oni slikaju s proizvodom) seru ponjima.

I ako oduzmes da su serveri u banani opet se vracamo skripti koja je glavni problem ove igre. Đabe im svi serveri ovog svijeta dok ovaj protiv tebe ima score 0 od 5 u bilo kojem modu.

cicek pon 25.5.2020 05:02

Duzi tekst tak da upozorenje. Svaka cast onima koji ga procitaju. Još vece bravo za one koji pročitaju s razumijevanjem.

 

Sad bih mogao napisati jedan kompletni report ove fife20, jebena je ko i godina.

 

Skripta, lag, delay, igranje do dugo u noc(jer tad laga nema, samo laga) su bili konstanta. Taktičke komande su funkcionirale vecinom kad nisu ni bile potrebne. Znaci kad je sve ulazilo sto mora uci i sto ne mora. Nakon velikog poraza(ili 4 tekme muke isusove) je uvijek slijedila laka pobjeda(sv. lucija je sretna). Zanimljivo da tako velika firma kao EA koristi sanse da zadrzi publiku. Znaci ako 4 put popusis nesto trebas mjenjat i osoba mijenja i taman tad zabije 5 golova i 5 udaraca. Ziiiicer. Ja nisam nikad mjenjao a opet bi igraci proigrali. Pa zar sam u porazima nesto naucio? :)

Upoznali smo puno igraca za koje nikad nismo ni culi ni pogledali ni jednu tekmu od njih. Al dobro bar smo nesto naucili.

Igrali smo protiv decki s invalidskom mirovinom(legacy i ostale pizdarije). - al da mi je biti muha na zidu dok nece moc koristiti sifre u stvarnom zivotu. Ak ti toliko znaci da budes bolji u necem nebitnom da varas tad ce ti bit i u necem bitnom kasnije, al tu nema sifra. Bit ce veselo. :D
Saznali smo da postoji šampionski mentalitet. :D

Saznali smo da dosta ljudi prati naše objave i jedva cekaju da netko dođe ko je njihov istomisljenik, ali ono najvaznije bez argumenata. *vratit cu se na to bez brige :)

Saznali smo da ljudi djeluju javno i sami sebi tepaju, pa nakon tog se izvlace s godinama na plecima, al revanš neceju jer se nemaju kome opravdavati, a dosli se opravdavati. Dobili keca. (Možda se i rimuju na keca.) :D

Stativa je PEH!

 

Osobna saznanstva:

Probao sve golmane, al ne rade.

4231 da me jebes meni to ne pase.

Naucio jebeno igrat obranu na maual.

"cut passing lanes" - isto sto i balanced

"attacking fullbacks" - protiv 4231 depth i width 1/1 dušu dalo

Svatko je zasluzio dab proslavu.

Naucio drag back foru. :)

Uspoređujem se s pro igracima. :D (igram samo wl i stvarno bi se zabrinuo da se usporedujem s pro igracima, al eto...)

 Uvjeravali me da smo bundes igrace dobili dupli pick. 

 

E sad problemi:

Ako ti je Atal/BenY/Lasagna prvi izbor u napadu, imamo problem.

Ako long trough ball je tvoje rijesenje imamo problem.

Ako si tek na fifi saznao za adamu, imamo problem. (ajde ta je malo zajebana jer je on trenutno senzacija u PBL-u)

Ako si koristio drop back bez obzira na sve, imamo problem.

Ako mislis da si ti meta igrac, imamo problem.

Ako radis SM dok si sam ko duh, imamo problem.

Ako koristis trainere, nemamo problem. U toj situaciji ti imas problem.

 

 

Postao sam slike svakog poraza, pobjeda nisam, jer sam imao osjecaj da bi bilo malo previse da postam 30 postova u 3 dana. Al eto rekli da sam sigurno pobjedio i s manje golova. Nitko sretniji od mene da tad pobjedim, al Vancouver(za ove koji neznaju sto znaci, kanada=EA=fifa) je imao drugi plan. Pisao o svacem, nekad i vruce glave, al znao gubit. Problem se desio kad bi gubio šablonski. Jer kao što rekoh, izgubiti dušu dalo, al izgubiti molim, ne napromasivati se. Pa ona komentatorska fora "to ce ih kostati".

Zabivali mi golove iz zaleđa, jebiga... Vjerojatno sam i ja zabivao iz zaleđa, al ljudski je to ne primjetiti. Pogotovo ne nakon svih sranja koje nam se dese.

Također SIGURNO sam i ja pobjeđivao bolje od sebe zbog skripte, jer max sto ja mogu je elite3, al nikad necu to dirat. Što zato što ne igram osim WL nista, to zato jer SM ne radim ni ne mislim.

 

Probao sam puno igraca i zakljucio da ima boljih i losijih, al problem je što su svi nesretni kad je vrijeme za to.

I zaključak ove fifa mi je isto ko i prije. Nitko ne može dokazati da je bolji od nekog. Jednstavno nema dovoljno dokaza za to, al ove sve što su se javili kad se pojavio ovaj kojeg sam "volio spominjat" pozivam na tekmu bez beda, ali s jednim uvjetom da rezultat obavezno zavrsi tu. :D

 

Ako postoji ikakva šansa da kupim fifu21 tad cu i streamat cijelu fifu, bez toga necu vise pokrenut to smece od igre. Pa ako niš drugo možda, saaaaamo možda i neš zaradim, na svojoj muci. :D

 

 

Vracam se na* - steta sto je lik dobio kartonjeros, al nikad mi nije odgovorio na svoje pizdarije koje je pisao. Al možda ga ulovim jos i za to. Uglavnom tko želi možemo lupat. Pod to lupat ne mislim na prijateljske nego na vas koji mislite da serem i da sam si umislio da sam "elite igrac". Samo čim prije nego odjavim pretplatu na origin. Ovaj tjedan sam do sri na godišnjem tak da bring it on. :D

 

Skilledžija pon 25.5.2020 10:15

Bez obzira što su Talijani u packovima, ovu WL sam potpuno preskočio.

Jednostavno, niti živaca, niti volje više nemam za to govno.

Jučer sam ujutro stisnuo da odigram jednu partiju WL, ali kad sam vidio ping 78, lagano sam izašao van i umjesto toga odigrao jedan SB :)

 

Da, od jučer mi ping više nije 46-48 nego 78-160 - dečki su izgleda zaboravili promijenit vodu i dati hranu hrčku.

SimeKZ pon 25.5.2020 11:22
Skilledžija kaže...

Bez obzira što su Talijani u packovima, ovu WL sam potpuno preskočio.

Jednostavno, niti živaca, niti volje više nemam za to govno.

Jučer sam ujutro stisnuo da odigram jednu partiju WL, ali kad sam vidio ping 78, lagano sam izašao van i umjesto toga odigrao jedan SB :)

 

Da, od jučer mi ping više nije 46-48 nego 78-160 - dečki su izgleda zaboravili promijenit vodu i dati hranu hrčku.

 Ja sam krenul oko 19:30, 20:00... nije se spustal ispod 70ms. Sat i pol kasnije... 40ms, koji nije bio 40ms. Nije mi jasno kako moze bit 40ms na konekciji od 50/20. Nije mi to jasno. Igram Warshipse, upalim twitch... ja streamam i gledam YT i ping ispod 30ms. FIFA je teska nakarada kaj se tog tice.

Skilledžija pon 25.5.2020 11:47
SimeKZ kaže...

 Ja sam krenul oko 19:30, 20:00... nije se spustal ispod 70ms. Sat i pol kasnije... 40ms, koji nije bio 40ms. Nije mi jasno kako moze bit 40ms na konekciji od 50/20. Nije mi to jasno. Igram Warshipse, upalim twitch... ja streamam i gledam YT i ping ispod 30ms. FIFA je teska nakarada kaj se tog tice.

I jutros mi je ping 76 ili 78.

Izgleda da su nas prebacili na Kineske servere?

Jučer sam igrao u rivalsima protiv lika koji se zove Kazahstan-nešto.

Ako je lik stvarno bio iz Kazahstana onda mi nemamo o čemu dalje pričati.

SimeKZ pon 25.5.2020 14:58
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Ja sam krenul oko 19:30, 20:00... nije se spustal ispod 70ms. Sat i pol kasnije... 40ms, koji nije bio 40ms. Nije mi jasno kako moze bit 40ms na konekciji od 50/20. Nije mi to jasno. Igram Warshipse, upalim twitch... ja streamam i gledam YT i ping ispod 30ms. FIFA je teska nakarada kaj se tog tice.

I jutros mi je ping 76 ili 78.

Izgleda da su nas prebacili na Kineske servere?

Jučer sam igrao u rivalsima protiv lika koji se zove Kazahstan-nešto.

Ako je lik stvarno bio iz Kazahstana onda mi nemamo o čemu dalje pričati.

 KazahstanFc, TeheranUnited, Teheran FC, TunisiaNeedsAWin2019, SherifMubarak FC, Fenerbahce i Besiktas je pod normalno. 

Koja picka materina. Jel to oni nas micu sa EU servera ili kaj? Ne razumijem? Jel to mozda razloga uzasnog gameplaya ovaj vikend? Gledao sam malo Twitch, NickRTFM je spajan sa jebenim kolumbijcima, meksikancima. Lik je na sasvim suprotnoj strani kontinenta. Jesu oni zdravi jebo te led... Nije ni cudo kaj mi se Blanc i kompanija teleportiraju kroz igrace kad najvjerovatnije imam 2500-4000ms... pa sve kaj vidim, vidim unazad. 

Treba idiotima iz kanade dat nobelovu nagradu, izumili ljudi vremeplov.

SimeKZ pon 25.5.2020 15:49

Slozim Goretzku i PM Militao. Kupim Daviesa i Kroosa... pa probam ovako odigrat sljedecu WL? Naravno, sve ovisi kakve budu nagrade. Mozda u G3 uleti Ronaldo pa sve promijenim naprijed. Al ovo dolje mi se cini kao fun squad.

shtifke pon 25.5.2020 17:48

Ovu WL sam ubo 14 pobjeda... zao mi je prvih 10 tekmi jer sam ih 9 spusio... uz nervni slom... ali zahvaljujuci tome sam imao onda niz od 8 pobjeda ( dosadasnji rekord su mi bile 3 u nizu). Ronaldo ce sijevnuti, osjecam to. 😁

Nakon loseg pocetka, u spanjolskoj momcadi sam scream Shakiru i scream Tripka zamjenio Hummelsom 96 i Mbabuom 86 (oba na 8 chem) i to je bila druga pjesma. Nesto bi ceprko jos oko RB pozicije pa me zanimaju iskustva sa Carvajalom 94 i Hakimijem 91?

SimeKZ pon 25.5.2020 18:05
shtifke kaže...

Ovu WL sam ubo 14 pobjeda... zao mi je prvih 10 tekmi jer sam ih 9 spusio... uz nervni slom... ali zahvaljujuci tome sam imao onda niz od 8 pobjeda ( dosadasnji rekord su mi bile 3 u nizu). Ronaldo ce sijevnuti, osjecam to. 😁

Nakon loseg pocetka, u spanjolskoj momcadi sam scream Shakiru i scream Tripka zamjenio Hummelsom 96 i Mbabuom 86 (oba na 8 chem) i to je bila druga pjesma. Nesto bi ceprko jos oko RB pozicije pa me zanimaju iskustva sa Carvajalom 94 i Hakimijem 91?

 Carvajal je top kartica. Neces fulat. Ja ju koristim vec dvije WL. Izvrstan. 

jopis pon 25.5.2020 20:00

Isplatilo mi se grindanje u sq.battleovima i patnje na legendary tezini. Hernandez mi sjeda ko budali šamar trenutno, a i za prodat je dobar 350.000. Kul.

 

 A i slaganje svih vecerasnjih sbcova je dobro ispalo.

movie pon 25.5.2020 22:14
jopis kaže...

Isplatilo mi se grindanje u sq.battleovima i patnje na legendary tezini. Hernandez mi sjeda ko budali šamar trenutno, a i za prodat je dobar 350.000. Kul.

 

 A i slaganje svih vecerasnjih sbcova je dobro ispalo.

Meni se ništa nije isplatilo kao i svaki tjedan od 9 mjeseca pa do danas. Elite 1 a najbolja kartica rating 82. Ne sjećam se imena. Nema šanse da dobijem išta. Odigram sbc 83+ i dobijem karticu 83, probam player pick 80+ i dobijem karticu 81 pa upgrade seria A 81+ i dobijem karticu 82. Gasim konzolu i neka se napuše one stvari...

SimeKZ uto 26.5.2020 11:39

Ovako to radi normalna firma. 

 

Ovako to radi EA: " Sjebali smo vam red pickove, ko je reedemal ima srece... Dobit ce jos. Ko nije. Cekat ce ddoatna 24h i dobit" popravljene" bez nadoknade. "

 

Ako zelite bolju sliku iz svojeg PS4. Odite u video postavke na PSu i upalite RGB boje. Ogromna razlika.

sexytoiletpaper uto 26.5.2020 12:40

Lolcek, bacio sam pogled dns opet na temu, vidim da pisete o Pingu. Idem pogledati EA Pitch Notes da vidim sto oni imaju za reci.

We know that the internet is generally designed to provide stable connections towards everyday activities like downloading, web browsing, and streaming. Optimizing for precise gaming at this scale is a unique challenge, especially in 1:1 gameplay scenarios that are core to sports and fighting games in which both players need to have all inputs and on-screen actions directly tied to what the other player experiences.

lol :D

Jer u svijetu nema vrhunskih Esport pucacina, Moba, fighting igara i slicno :D OWL trenutno igraju preko interneta zbog Coronavirusa ali je EA jedini kojeg bogovi interneta ne vole i ne omogucavaju im pristojne konekcije!

I jos jednom se takvi postovi krecu javljati u 5. mjesecu, kako se igra lagano privodi kraju, isto kao i na 19 i 18 :)

Decki dragi, do PS5 ce vam FIFA nastaviti biti tesko sranje pogonjeno toksicnim sustavom zarade, a kad PS5 dode, mozda uspiju rijesiti problematiku visokih delayeva, a mozda ih i zadrze ako im istrazivanja pokazuju da frustracije uzrokovane istim donose vise FP prodaje.

SimeKZ uto 26.5.2020 13:16
sexytoiletpaper kaže...

Lolcek, bacio sam pogled dns opet na temu, vidim da pisete o Pingu. Idem pogledati EA Pitch Notes da vidim sto oni imaju za reci.

We know that the internet is generally designed to provide stable connections towards everyday activities like downloading, web browsing, and streaming. Optimizing for precise gaming at this scale is a unique challenge, especially in 1:1 gameplay scenarios that are core to sports and fighting games in which both players need to have all inputs and on-screen actions directly tied to what the other player experiences.

lol :D

Jer u svijetu nema vrhunskih Esport pucacina, Moba, fighting igara i slicno :D OWL trenutno igraju preko interneta zbog Coronavirusa ali je EA jedini kojeg bogovi interneta ne vole i ne omogucavaju im pristojne konekcije!

I jos jednom se takvi postovi krecu javljati u 5. mjesecu, kako se igra lagano privodi kraju, isto kao i na 19 i 18 :)

Decki dragi, do PS5 ce vam FIFA nastaviti biti tesko sranje pogonjeno toksicnim sustavom zarade, a kad PS5 dode, mozda uspiju rijesiti problematiku visokih delayeva, a mozda ih i zadrze ako im istrazivanja pokazuju da frustracije uzrokovane istim donose vise FP prodaje.

 Losi serveri => Los gameplay => ''Los tim'' => ''Trebam jos FPa da pojacam ekipu''. Vrlo jednostavna matematika. 

 

Kaj je najgore, EA koristi amazonove servere. Tehnicki najbolje kaj trziste nudi. 

sexytoiletpaper uto 26.5.2020 14:52
SimeKZ kaže...

 Losi serveri => Los gameplay => ''Los tim'' => ''Trebam jos FPa da pojacam ekipu''. Vrlo jednostavna matematika. 

 

Kaj je najgore, EA koristi amazonove servere. Tehnicki najbolje kaj trziste nudi. 

 Pa i da Gordon Ramsey kuha juhu i jedini zacini koje ima su govna, nece dobro ispast juha.

jopis uto 26.5.2020 19:43

Ozbiljno pitanje jer sam u trilemi.

Koga uzet od ove trojice na kraju sezone?

Umtiti mi je jedini logičan izbor jer imam TerStegena i Oblaka tots obojicu i francuza ko u priči u sastavu, tots Upamecano, birthday Bakayoka, Desaillya, Makelelea, T.Hernandeza tots, itd itd, pa bi se Umtiti uklopio 10/10. Problem je što mi izgleda relativno loše tj tromo, naspram drugih cb-ova koje imam.

A opet, Gotze mi ne treba jer sa švabama ne igram odavno, završili skoro svi u sbcima, ostao mi samo birthday eggestein, onaj crni perišić i tots thuram. A upravo Gotze mi izgleda najzanimljivije. Agility, balance, composure, reactions, solidan šut, 4wf/4sm, baš je taman.

Pedro mi je ok, ništa lošiji u ovim bitnim statsima od Gotzea, ali pobogu imam iz svih top liga najbolja desna krila+odnedavno i Besta.

 

Koma sam, unlockat ću ih u sljedećoj tekmi, znači za 10-15 minuta, a nemam pojma koga uzet da ima smisla a ne samo za uvalit u sbc, jer nema mi mrže kad grindam igrača danima i onda ga ulupat bzvz u sbc.

 

ZeNGe_CRO-mt uto 26.5.2020 20:02

gle ako imaš te cb-ove Umtiti ti neće igrat, pedro je dobar ,a gotze ti može bit super sub.

 

ostalo mi je za složit negdje 6 igrača hellas verone da riješim seria a ali tih 6 igrača je minimalno 100k , jebena hellas verona kao da su totssf igrači pa koštaju, i onda izbace ovo njemačko smeće ,e sad ga iz inata neću napraviti niti trošit coinse

 

movie uto 26.5.2020 20:38
ZeNGe_CRO-mt kaže...

gle ako imaš te cb-ove Umtiti ti neće igrat, pedro je dobar ,a gotze ti može bit super sub.

 

 Gotze odlična kartica. Odigrao sam s njim desetak tekmi i nemam primjedbi. Na CAM je savršen.

jopis uto 26.5.2020 20:47
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

gle ako imaš te cb-ove Umtiti ti neće igrat, pedro je dobar ,a gotze ti može bit super sub.

 

 Gotze odlična kartica. Odigrao sam s njim desetak tekmi i nemam primjedbi. Na CAM je savršen.

 A imam Prime Kaku, i još bar 7-8 90+ cm i cam igrača u momčadi, to me i hebe, evo imam bodova dovoljno, ne znam i ne mogu se odlučit koga kliknut.

The_K uto 26.5.2020 22:34

Koje je ovo smece. Igram vec sa istim joystickom godinu i pol dana. Xbox one joystick za PC, dogovorim se sa likom da cemo odigrati u 23:30 za onaj turnir na fejsu i ja sad upalim igru da si malo nadogradim momcad kad ono meni su sve kontrole pomijesane to mi se zadnji put desilo prije 4,5 godina kad sam koristio one kineske joysticke, gledam koji k sto se promjenilo pa jucer sam igrao smece i joystick je bio normalan. Upalim dragon ball z kakarot i tamo mi joystick radi savrseno. Znaci nije do mene vec do njih sto se desilo u tih 24h sata da meni joystick smece registrira da je neko kinesko smece od joysticka a ne originalni xbox one joystick ja ne znam. Samo znam da se sada moram jebat da to namjestim do 23:30. Pas im mater nikad nista normalno ne moze biti kod njih.

jopis uto 26.5.2020 23:33
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ko god da uzeo nećeš pogriješiti, tak i tak sbc fold  ali gotze je stvarno iskoristiv...

 I Pedro ima 5wf. Nisam još kliknuo....

 

Nego, ss-ovi pokazuju da meni točno treba tu i tam neki zadatak da iskopam igrače koji sjede na klupi a zvijeri su... Ne igram s talijanima često, ali kad god zaigram, ovaj scream Džeko je vrh. Meni je bolji od Cristine, zato ga i nemam odavno. Baš mi paše, šut ubica s obje noge, skok odličan, mrak igrač. Drugi ss, u istoj tekmi su igrali Džeko i Jo, rješavam ovog brazilca iz zadataka za serie a, Jo me više ne iznenađuje, ali ta mrcina kad god uđe u igru, kao i sad drugo poluvrijeme, taj ispod dva tri gola ne zabija. Strašan igrač, ko voli kao ja te velike jake igrače ubojitog šuta.

sexytoiletpaper sri 27.5.2020 08:33
The_K kaže...

Koje je ovo smece. Igram vec sa istim joystickom godinu i pol dana. Xbox one joystick za PC, dogovorim se sa likom da cemo odigrati u 23:30 za onaj turnir na fejsu i ja sad upalim igru da si malo nadogradim momcad kad ono meni su sve kontrole pomijesane to mi se zadnji put desilo prije 4,5 godina kad sam koristio one kineske joysticke, gledam koji k sto se promjenilo pa jucer sam igrao smece i joystick je bio normalan. Upalim dragon ball z kakarot i tamo mi joystick radi savrseno. Znaci nije do mene vec do njih sto se desilo u tih 24h sata da meni joystick smece registrira da je neko kinesko smece od joysticka a ne originalni xbox one joystick ja ne znam. Samo znam da se sada moram jebat da to namjestim do 23:30. Pas im mater nikad nista normalno ne moze biti kod njih.

 Za ubuduce, udi u Steam, dodaj FIFu na launcher od steama kao "vanjsku igru" ili nesto tog tipa se zove, i pokreci igru kroz steam. Steam ti ima vrhunsku podrsku za Gamepadove i mozes si u njemu namjestiti kontrole i nece te jebati vise nikada.