cicek uto 24.3.2020 21:46

Evo ja zbog ove sve situacije instalirao ponovo fifu. U meduvremenu stavi sve prodavat sto sam mogao i napravio neki tim s ovim sta ne mogu prodat. Prve dvije tekme sam rasturio meni cudno bilo. Ali tad dvije izgubio jer ne mogu pogodit gol, a svi moji igraci su sporiji od svakog njihovog. I tako ovu zadnju cjelu tekmu muku mucim s boatengom i akanjiom u obrani ko da bicikle imaju. I onda u 89 s jovicem pretrcim istog.tog akanjija ko da nije nista. Reko vrijeme je da lupim ave coinse u mid icon sbc. :D dobio smajkla starijeg i samo ugasio sve skupa :D

SimeKZ uto 24.3.2020 22:10

Ping je uzasan od potresa. Ocito je dobro centrale protreslo. 

 

Mene uopce nece spojit na EA server. CoD, WoWs, GT sve normalno radi. Cak sam FIA natjecanje odradil u GTu, al fifa uredno izbacuje.

movie uto 24.3.2020 22:38
SimeKZ kaže...

Ping je uzasan od potresa. Ocito je dobro centrale protreslo. 

 

Mene uopce nece spojit na EA server. CoD, WoWs, GT sve normalno radi. Cak sam FIA natjecanje odradil u GTu, al fifa uredno izbacuje.

Meni je t com neupotrebljiv. Od nedjelje sam se zakačio na b net i nemam problema. Inače kad je normalno stanje uvijek igram preko t coma jer nemam nikakvih problema. Sad je obrnuto.

jopis uto 24.3.2020 22:38
SimeKZ kaže...

Ping je uzasan od potresa. Ocito je dobro centrale protreslo. 

 

Mene uopce nece spojit na EA server. CoD, WoWs, GT sve normalno radi. Cak sam FIA natjecanje odradil u GTu, al fifa uredno izbacuje.

 Ne isplati se igrat, dc-a me već drugu tekmu, i 'slučajno' vodim obje 4-5 golova razlike.

SR3CKO sri 25.3.2020 02:58

... gledam vaše komentare, razumijem činjenicu da EA ubija od volje do igre, al' ja imam osjećaj da mi dualshock ne prihvača komande?

prihvatim da je VVD od protivnika nenadjeb** najbrži igrač na terenu, isto tako pređem preko toga da moje kartice od 1M coinsa dodaju protivniku u noge, al' kako je moguće da mi CR"99" ne reagira na gljivu na običan first touch shoot ili jednostavno stoji na sredini terena?

snimit ću nekoliko situacija, to nije smiješno, plaće mi se jbt! :/

 

i konstatacija da EA tako uzima lovu... kako, 'ko je lud ulagat nakon ovoga u igru?

movie sri 25.3.2020 09:57
SR3CKO kaže...

... gledam vaše komentare, razumijem činjenicu da EA ubija od volje do igre, al' ja imam osjećaj da mi dualshock ne prihvača komande?

prihvatim da je VVD od protivnika nenadjeb** najbrži igrač na terenu, isto tako pređem preko toga da moje kartice od 1M coinsa dodaju protivniku u noge, al' kako je moguće da mi CR"99" ne reagira na gljivu na običan first touch shoot ili jednostavno stoji na sredini terena?

snimit ću nekoliko situacija, to nije smiješno, plaće mi se jbt! :/

 

i konstatacija da EA tako uzima lovu... kako, 'ko je lud ulagat nakon ovoga u igru?

Kažu da je to do laga. To je kombinacija svega po malo. Interneta, televizora i na kraju gamepada. Bez brige, svi smo ludi i opet ćemo svi kupiti fifu 21. 

SimeKZ sri 25.3.2020 10:10
SR3CKO kaže...

... gledam vaše komentare, razumijem činjenicu da EA ubija od volje do igre, al' ja imam osjećaj da mi dualshock ne prihvača komande?

prihvatim da je VVD od protivnika nenadjeb** najbrži igrač na terenu, isto tako pređem preko toga da moje kartice od 1M coinsa dodaju protivniku u noge, al' kako je moguće da mi CR"99" ne reagira na gljivu na običan first touch shoot ili jednostavno stoji na sredini terena?

snimit ću nekoliko situacija, to nije smiješno, plaće mi se jbt! :/

 

i konstatacija da EA tako uzima lovu... kako, 'ko je lud ulagat nakon ovoga u igru?

 Zadnjih par dana je uzasno stanje sa serverima. Ne mozes puno toga napravit. Ja primjerice jos dan, danas ne mogu napraviti first time fake shot nakon dodavanja. Nema sanse, lopta zavrsi u tribinama. Trebo bi napravit komande za fake shot u trenutku kad dodam loptu... no onda nemam pojma kud cu sa njom, jer ako jednom napravim fake shot. Gotovo je :D 

Skilledžija sri 25.3.2020 10:31

Ja jučer oko 23:00h upalio iz dosade da bacim dvije partije.

Ulazim u meč i sva sreća na samom početku, dok smo dresove birali mi pukne, dobijem poruku da serveri ne rade, izbaci me iz FUT-a i čak me izbacilo sa Origina, a moj internet postojan, nema problema.

Kad sam se ulogirao nazad meniji su radili savršeno pa sam riješio par SBC-ova hahahahahahahah

 

ZeNGe_CRO-mt sri 25.3.2020 10:46

ja sam kak je krenula karantena i rad od doma spojio svoj komp na telku u dnevnom i samo ću Vam reći da je igranje na telki i monitoru od 144hz nebo i zemlja,znači na telku više NIKAD 

 

btw kaj se očekuje za FUT birthday? jel se zna ili samo pretpostavke? kak je prije bilo?

Skilledžija sri 25.3.2020 11:38
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ja sam kak je krenula karantena i rad od doma spojio svoj komp na telku u dnevnom i samo ću Vam reći da je igranje na telki i monitoru od 144hz nebo i zemlja,znači na telku više NIKAD 

 

btw kaj se očekuje za FUT birthday? jel se zna ili samo pretpostavke? kak je prije bilo?

 Očekuje se Mendy 89, Sissoko 90 i naravno Vidal 93.

The_K sri 25.3.2020 12:04
Skilledžija kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ja sam kak je krenula karantena i rad od doma spojio svoj komp na telku u dnevnom i samo ću Vam reći da je igranje na telki i monitoru od 144hz nebo i zemlja,znači na telku više NIKAD 

 

btw kaj se očekuje za FUT birthday? jel se zna ili samo pretpostavke? kak je prije bilo?

 Očekuje se Mendy 89, Sissoko 90 i naravno Vidal 93.

 Jebat cu im majku ako Vidala izbace prije 3 dana sam napravio njegov sbc

The_K sri 25.3.2020 12:27

Sad sam 4 utakmice quick alttabao i zadnju alt+f4 jer nema smisla pokusavati igrati kao covjek. Pa koliko ja puta mogu uzeti loptu bez da je ne uzmem to je nevjerojatno koji kurac da ja radim u tim situacijama ako ni dobar tackle ne moze uzeti loptu protivniku a i da ne pricam kako sam promasio prazan gol i da moji gadnjaju ne znam sto kad izadju sami na golmana. Cisti gubitak vremena. Mogao sam lupat glavom u zid 20min to bi mi bilo zabavnije nego igrati ovo

Skilledžija sri 25.3.2020 13:03
The_K kaže...

Sad sam 4 utakmice quick alttabao i zadnju alt+f4 jer nema smisla pokusavati igrati kao covjek. Pa koliko ja puta mogu uzeti loptu bez da je ne uzmem to je nevjerojatno koji kurac da ja radim u tim situacijama ako ni dobar tackle ne moze uzeti loptu protivniku a i da ne pricam kako sam promasio prazan gol i da moji gadnjaju ne znam sto kad izadju sami na golmana. Cisti gubitak vremena. Mogao sam lupat glavom u zid 20min to bi mi bilo zabavnije nego igrati ovo

Ja sam počeo predavat utakmice povremeno.

Zato jer kad alttabam onda mi jebeni elo ostaje visok pa me igra jebe u mozak konstantno.

Kad predam jednu-dvije to se govno smanji pa mi daje budale koje mogu natamburat čak i kad me skripta jebe.

 

 

 

SimeKZ sri 25.3.2020 13:23

Meni je ovo cisti dokaz DDA. Povedem 1-0 u 43min. Lik ima bogovsku ekipu. ToTY igraci, prime Gullit, ma sve kaj mozes pozeljet. Ja radim gold objective i uspijem sa McGeadyem low driven napravit. Lik je teska trubetina od igraca. Da nema te igrace koje ima, nebi on znao kaj je 1800+. 

Moj pogodak totalno gasi moje igrace i evo njega na 2-1. Pocetak drugog poluvremena ista prica. Ja opet razigram. 2-2. U mojih 16 neku odbijanac, visoka lopta i ja stiscem krug da izbacim loptu. Na to moj igrac kojeg uopce ne kontroliram, radi standing tackle i radi penal. Jedva dobijem tekmu i zavrsim kompletni Gold 1 i sad Gold 2 obj. U SBu. 

 

Pa jbt led i namjestanje tekmi. 

movie sri 25.3.2020 13:27

Evo, danas i mene snašla vaša sudbina. Neigrivo. Nisam gledao prvu tekmu i samo sam stiskao dalje i kad sam pogledao bilo je kasno. Jedna crvena lajna i latency 500. Ništa, rekoh aj da vidim. Krene tekma moji igrači kao roboti u 5 frejmova se kreću. Ne možeš tako igrati. Bacim loptu u aut uzmem pauzu i izađem iz tekme. I naravno uzme mi 35 bodova u rivalsima. Zašto? Pa izašao sam u prvoj minuti jer je bilo neigrivo. Nije fora.

Skilledžija sri 25.3.2020 14:18
movie kaže...
 I naravno uzme mi 35 bodova u rivalsima. Zašto? Pa izašao sam u prvoj minuti jer je bilo neigrivo. Nije fora.

Tko više uopće gleda na bodove, pobjede i slično?

Ja da sam se opterećivao s oduzimanjem bodova vjerojatno bi bilo mrtvih u mojoj neposrednoj blizini.

Otprilike, ovu FIFU sam alttabao barem 40% partija, ako ne i više.

 

Fino alttabaš dok ne dođe neki njub pa ga mlatiš i smiješ se.

Onda nakon par takvih dođe red da se tebi smiju pa onda opet malo alttabam i tako u krug :)

jopis sri 25.3.2020 15:01
Skilledžija kaže...
movie kaže...
 I naravno uzme mi 35 bodova u rivalsima. Zašto? Pa izašao sam u prvoj minuti jer je bilo neigrivo. Nije fora.

Tko više uopće gleda na bodove, pobjede i slično?

Ja da sam se opterećivao s oduzimanjem bodova vjerojatno bi bilo mrtvih u mojoj neposrednoj blizini.

Otprilike, ovu FIFU sam alttabao barem 40% partija, ako ne i više.

 

Fino alttabaš dok ne dođe neki njub pa ga mlatiš i smiješ se.

Onda nakon par takvih dođe red da se tebi smiju pa onda opet malo alttabam i tako u krug :)

 Točno to i ja radim od početka igre, i opet imam 800-700 w/l, a rq-ao sam od tih 700, bar 500, neovisno dal sam vodio ili gubio, kad vidim da me jebe, ne jebem živu silu, živci zbor i alttab majka odma.

Boli me k za renk i rejting, igram da se zabavim, dakle kad mi igra ne dozvoljava da se zabavim, alttab i mir.

Skilledžija sri 25.3.2020 15:12
jopis kaže...

 Točno to i ja radim od početka igre, i opet imam 800-700 w/l, a rq-ao sam od tih 700, bar 500, neovisno dal sam vodio ili gubio, kad vidim da me jebe, ne jebem živu silu, živci zbor i alttab majka odma.

Boli me k za renk i rejting, igram da se zabavim, dakle kad mi igra ne dozvoljava da se zabavim, alttab i mir.

Ja imam oko 1200-1000, a ovih 200 plusa je zbog rješavanja tokena u SB-u HAHAHAHAHAH

Da nema toga, vjerojatno bih u minusu bio :)

Nisam 100% siguran, remija mislim da imam oko 100.

Isto kao ti, kvitam ponekad i kad je neriješeno ili vodim.

Jednostavno nemam živaca za ta sranja pa je bolje kvitat nego razbijat oko sebe.

Mada mi ponekad pobjegne šaka o stol, ali nastojim to svesti na minimum.

 

Evo i screenshot mog omjera:

 

 

 

SimeKZ sri 25.3.2020 15:24
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 Točno to i ja radim od početka igre, i opet imam 800-700 w/l, a rq-ao sam od tih 700, bar 500, neovisno dal sam vodio ili gubio, kad vidim da me jebe, ne jebem živu silu, živci zbor i alttab majka odma.

Boli me k za renk i rejting, igram da se zabavim, dakle kad mi igra ne dozvoljava da se zabavim, alttab i mir.

Ja imam oko 1200-1000, a ovih 200 plusa je zbog rješavanja tokena u SB-u HAHAHAHAHAH

Da nema toga, vjerojatno bih u minusu bio :)

Nisam 100% siguran, remija mislim da imam oko 100.

Isto kao ti, kvitam ponekad i kad je neriješeno ili vodim.

Jednostavno nemam živaca za ta sranja pa je bolje kvitat nego razbijat oko sebe.

Mada mi ponekad pobjegne šaka o stol, ali nastojim to svesti na minimum.

 

Evo i screenshot mog omjera:

 

 

 

 2k+ tekmi 

 

Meni su nestala dva paketa koje sam sad pokupil od objectiva. Pa jebem im mater. I to jedan od lvl 20 Rare electrum players pack.

Skilledžija sri 25.3.2020 15:29
SimeKZ kaže...

 

 2k+ tekmi 

 

Meni su nestala dva paketa koje sam sad pokupil od objectiva. Pa jebem im mater. I to jedan od lvl 20 Rare electrum players pack.

Jbga, otkad je FIFA izašla do neki dan sam samo nju igrao.

Sad sam počeo Warzone pa FIFU odrađujem 1-2 tekme dnevno, ako i toliko.

 

Osim toga kvitao sam masu utkamica, a bogami su i meni kvitali tako da brzo to ide :)

movie sri 25.3.2020 17:02
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Novi totw moments, ko za k nisam stigao odigrat sve tekme ali bar sam stigao na 14w za 2 player pick

još da kurva kdb padne di ćeš bolje ili lucas ali brijem da će Đurić 100% 

Kao da sam znao pa jučer prodao KDB dok je još nešto vrijedio. Sad ću uzeti ovog.

ZeNGe_CRO-mt sri 25.3.2020 17:47
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Novi totw moments, ko za k nisam stigao odigrat sve tekme ali bar sam stigao na 14w za 2 player pick

još da kurva kdb padne di ćeš bolje ili lucas ali brijem da će Đurić 100% 

Kao da sam znao pa jučer prodao KDB dok je još nešto vrijedio. Sad ću uzeti ovog.

ili možda ti padne?ali Đurić je realnije tak da odreši kesu, 

ali evo od svih tu igrača 7 su dobar pick ostalo škart,što nije tak ni ultra loše.

jopis sri 25.3.2020 19:38

Yebemu mater usranu više i igri i svemu.

Na ovom usranom pcu je svaki drugi igrač smeće sa čitom.

Pao sam zbog retardiranog icon swapsa iz 6 u DEVETU diviziju. SVAKI DRUGI igrač ima tim poput ovog zadnjeg s kojim sam igrao - potm b.yedder, if mbappe, neymar, prime blanc, prime najmanje 1 cb, drugi je ili vvd ili futmas sanchez koji je odjednom najbolji na svijetu (a imam ga i smeće je tromo kad ja igram s njim), itd itd. Timovi kakve nisam niti jednom sreo u 6oj diviziji. Al nijednom takav tim. I pattern je kod svih retarda čeških, slovačkih, poljskih, ruskih, ukrajinskih (jer nijedan drugi flag nisam sreo osim ovih), svi igraju full pressing, stamina im je u 38oj na nuli, ali im SVI igrači trče ko navijeni do kraja utakmice. Pa jebomipasmater i meni i mazohizmu koji me više tera da igram ovo smeće sasrano.