movie pet 26.7.2019 22:24

Ista kita. Ako nisi imao sreće u ovim packovima uz igru, tko kaže da ćeš imati sreće u packovima koje ćeš kupiti za fifa pointse. Ako te neće, onda te neće. Uzmi ono uz što ćeš se osjećati bolje.

Deadeye sub 27.7.2019 12:30

Ovisi dali si na PS4 ili na PC-u ali po meni najbolje bi bilo uzet mjesec dana osnovne pretplate za ea access odnosno ea origin basic (5e ili 4e za PC),

probat igru, dobit 10 sati igre koje se moze iskoristit od 19.9 do 27.9 kako god zelis i onda odlucit dali uzet standard ili champions edition i kada sa neki popustom.

Ako nisam nesto pobrkao na PC-u imas opciju i origin premier access za 15e pa mozes iskoristit early access a onda koristit ultimate edition sa svojim pogodnostima mjesec dana i

tek onda kupit standardnu igru cim ti istekne pretplata dok na PS4 se moze za 5e dobit 10 sati trial i kao i na origin basicu naravno vecinu igra od ea koje nisu najnovije. 

Sto se mene tice igra mi je najzabavnija na pocetku i zelim probati da se uvjerim da nije kompletno neigrivo smece ja cu uzeti pretplatu mjesec dana za tih 4-5 eura,

malo grindati rivals i SB tih 10 sati zbog lakih rankova na pocetku, a nadam se zbog novog accaunta imati odmah pristup web appu (?)

u kojem se vrijeme ne broji te tek onda odluciti se isplati uzeti igru i dali standard ili champions edition.

Za kupit FP tijekom igre ja sam protiv ali ako se bilo kada isplati to bi bilo odmah na pocetku dok su cijene obicnih igraca visoke

i bolje nesto sastrane uzet FP ako te lupi euforija i mozes si lagano priustit nego ovaj ultimate edition.

 

zagid3 sub 27.7.2019 16:36
Deadeye kaže...

Za kupit FP tijekom igre ja sam protiv ali ako se bilo kada isplati to bi bilo odmah na pocetku dok su cijene obicnih igraca visoke

i bolje nesto sastrane uzet FP ako te lupi euforija i mozes si lagano priustit nego ovaj ultimate edition.

 

 Nisam ni ja generalno za kupnju pointsa, niti sam ih ikad kupio.

Ono sto sam zelio reci je da ako nemas vremena tokom tjedna za iskoristiti 3 dodatna dana za igru, da je mozda isplativije kupiti paketice za cijenovnu razliku izmedu standard i ultimate editiona nego cekati da dobijes pakete kroz 3 mjeseca, bas zato jer su svi igraci na startu puno skuplji.

 

Ultimate edition realno daje isto sto i fifa pointsi, a to su dodatni paketici, nevidim da se uz njega dobije ista sto se tice nekog drugog moda osim FUT-a.

Ovo za EA access cu provjeriti sto se nudi.

Deadeye uto 30.7.2019 14:27
Flue kaže...

Uzeo bi ovaj Champions Edition, čisto radi ova 3 dana fore, pa me zanima ima li neki određeni datum do kojeg se mora preorderati ili se može čekati sve do do 24.8. ?

Ja nigdje nisam vidio da pise da treba preorder napraviti do nekog datuma prije 24.9 osim sta za ultimate edition se spominje da mozda nesto od nagrada neces dobiti poslje 5.8 ili tako nesto.

Sve edicije bi po nekoj logici trebalo moc kupit i poslje 27.9.

 

 

acmilan2 čet 1.8.2019 10:22

Zasto bi bilo jednostavno kad EA moze zakomplicirat?
To nek stavljaju u career mode i te gluposti, a za ultimate team bi trebali samo poboljsati servere za pocetak, toliko milijuna silnih dolara imaju i oni ne mogu napraviti da ne steka, da skripta ne igra sama protiv sebe i da idioti sto 3 pasa ne znaju napravit sa lakroketom ili iz kornera na prvu stativu ne zabijaju golove kao na traci... Ako to troje rijese, kupujem i novu fifu.

amilegend čet 8.8.2019 12:55

Meni se sviđa... Ma igra je TOP... a UT je najbolji mod koji su mogli smislit. Da li oni tu zarađuju - da. Da li se vi zabavljate? DA... Da li gubimo živce - a jebiga..

 

 

Ako netko nije vidio - evo možda ovo nekome bude zanimljivo.

 

SIGN UP FOR EA SPORTS FIFA NEWS

Get a FUT Loan ICON Player & VOLTA Hoodie in FIFA 20.

Sign up today to receive the latest EA SPORTS FIFA news, videos, offers, and more via email (including other EA news, products, events, and promotions). 
Already have an EA Account? Check your Email Preferences here.

As a bonus for signing up, FIFA 20 players will receive a Loan Base ICON Player Item for 3 FUT matches, and a Rare Cobalt Sleeveless Hoodie in VOLTA Football. PlayStation 4, Xbox One and PC only. Limit one FUT Loan Item and one Volta Item per EA account. 
Conditions and Restrictions apply - see here for details.

 

https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-20/ultimate-team/features

 

 

Da li već imaju negdje objavljeni ratingsi igrača? Znam da uvijek bude odbrojavanje i stavljaju dio po dio...

Cordas čet 8.8.2019 13:14
amilegend kaže...

Meni se sviđa... Ma igra je TOP... a UT je najbolji mod koji su mogli smislit. Da li oni tu zarađuju - da. Da li se vi zabavljate? DA... Da li gubimo živce - a jebiga..

 

 

 

 

Ti si novi vidim. Daj si još malo vremena.

movie čet 8.8.2019 13:32
amilegend kaže...

 

 

 Da li već imaju negdje objavljeni ratingsi igrača? Znam da uvijek bude odbrojavanje i stavljaju dio po dio...

Prvo na gamesconu  krajem osmog mjeseca dobijemo točne informacije o samoj igri te vidimo gameplay fife koju posjetitelji sajma mogu isprobati. Nakon toga zatišje pa neki datum u devetom mjesecu počnu objavljivati 100 najboljih kartica u futu. Vrlo vjerojatno polovicom devetog mjeseca. Drago mi je da uživaš u futu jer to danas još jedino može slijepac ili početnik. Nadam se da nisi slijepac.

amilegend čet 8.8.2019 13:34

ma nisam ali svi tipkaju ovdje da ne valja a svi igraju.... pa se slazem s ovima koji su napisali da svi kukamo a na kraju igramo.

 

jedini konstruktivan je bio sad neku tu par postova iznad kad je stavio na usporedbu da li kupiti fifa pointse ili preorder... i ima logike sto kaze da bolje prvi dna kupit X packova za te pare pa onda prodat igrace jer vise vrijede a ne za 10 tjedana kad dobijes 2 packa... ali to je sve random.

 

naravno i ovaj gameplay je ok. iako meni ruzno to izgleda ne znam jel do reozulcije ili ne... uglavnom kupujem preorder da mogu u prva tri dana malo igrat i da steknem kao neku prednost iako 45/48 igraca ovdje me dobije :)

SimeKZ čet 8.8.2019 14:26
dejan1471 kaže...

Može neka preporuka za reseller stranicu da preoderam Fifu 20 da ne izvisim nemam love za bacanje. A preko origina je 60 eura. Radi li još ona fora sa korejom ili mexikom i VPN? 

 Imas popust na fizicke kopije u SDu za 494kn za PS.

 

@amilegend 

Covjek ima pravo. Ja ne znaž zakaj jebete covjeka a 100% je u pravu. Da vam ne pase nebi igrali. Lijepo spakiraj kutiju od igre sa strane i igraj jednu od 500 igara kaj ima za PS. Sve dok u Fifa 19 temi drkate na ono kaj se dobije u paketima par tjedana prije nego igra umre i pocne novi ciklus, nema niko pravo srat kak ne valja jer se i dalje igra. Koda je bitno kaj dobijes kada je u paketima sve kaj postoji. 

dejan1471 čet 8.8.2019 14:45
SimeKZ kaže...
dejan1471 kaže...

Može neka preporuka za reseller stranicu da preoderam Fifu 20 da ne izvisim nemam love za bacanje. A preko origina je 60 eura. Radi li još ona fora sa korejom ili mexikom i VPN? 

 Imas popust na fizicke kopije u SDu za 494kn za PS.

 

@amilegend 

Covjek ima pravo. Ja ne znaž zakaj jebete covjeka a 100% je u pravu. Da vam ne pase nebi igrali. Lijepo spakiraj kutiju od igre sa strane i igraj jednu od 500 igara kaj ima za PS. Sve dok u Fifa 19 temi drkate na ono kaj se dobije u paketima par tjedana prije nego igra umre i pocne novi ciklus, nema niko pravo srat kak ne valja jer se i dalje igra. Koda je bitno kaj dobijes kada je u paketima sve kaj postoji. 

 Igram na PC

Maxi16 čet 8.8.2019 14:57
Spike1983 kaže...

ima li kakvih novosti za karijeru, single player i manager?

 

 Ja sam baš čuo da su konačno nešto i napravili za career mode. Naime igrači neće imati hardcoded potential. Mislim da im je ovo najbolja odluka koju su mogli donjest. 

 

Također bilo je i govora za bugovane atribute, npr atributi ko reactions će sad napredovat korektno.

Izgled regen igrača će sad biti bolje postrojen zemlji kojoj propadaju.

Fizički će sad rasti (visina i debljina) i u prvom timu, a ne kako je bilo samo u akademiji.

Pregovori za kupovinu i ugovor će sada trajat odprilike duplo manje.

 

To mi je iz glave što sam uspio zapamtit.

Tako da ću definitivno morat probat taj career mode, nadam se da neće ove gluposti uvest sa glupim loptama i gol vrijedi više.

acmilan2 čet 8.8.2019 15:48
SimeKZ kaže...
dejan1471 kaže...

Može neka preporuka za reseller stranicu da preoderam Fifu 20 da ne izvisim nemam love za bacanje. A preko origina je 60 eura. Radi li još ona fora sa korejom ili mexikom i VPN? 

 Imas popust na fizicke kopije u SDu za 494kn za PS.

 

@amilegend 

Covjek ima pravo. Ja ne znaž zakaj jebete covjeka a 100% je u pravu. Da vam ne pase nebi igrali. Lijepo spakiraj kutiju od igre sa strane i igraj jednu od 500 igara kaj ima za PS. Sve dok u Fifa 19 temi drkate na ono kaj se dobije u paketima par tjedana prije nego igra umre i pocne novi ciklus, nema niko pravo srat kak ne valja jer se i dalje igra. Koda je bitno kaj dobijes kada je u paketima sve kaj postoji. 

 Imas bez popusta za 494 na ekupi klik

Ja cekam neki popust da padne ispod 400kn ili da bude bar jako blizu 400 ako ce vec biti preko. Lani sam uspio zbog repke, a ove godine ne znam da li ce biti icega takvoga.

SimeKZ čet 8.8.2019 21:56
mariclius kaže...
Šteta što ne možeš razaznati tko je koji igrač, svi trče isto i svi još uvijek imaju problem sa ramenima. Ali, bude do FIFE 2025 se to popravilo nadam se.

 Pises pizdarije. Jedini igraci za koje mozes rec' da imaju svoj stil trcanja mozes nabrojat na prste jedne ruke. Druga je stvar kaj PES uzme 5 ekipa, licencira, pa kao natural flow pokreti. Onda uzmes nekog van licence pa ga niti facom ne mozes prepoznat. Ne razumijem cemu dolazis u temu igre koju ne igras i pises ovakve nebuloze. 

mariclius čet 8.8.2019 22:36

Budi malo kulturan za promjenu. Pa nije ovo tvoja tema. Jesi uobražen. Već godinama kupujem svaku fifu i sad bi ti naređivao tko će gdje i šta pisati. I čemu spominjanje PESa? Ja ga nisam spomenuo. Ono što sam napisao to i mislim, a ti si popi jednu za smirenje. Evo sad gledao ovaj video gameplay fife, prepoznao sam Marcela(radi frizure). Modeli igrača vrhunski, svi isti. Ti si već kupio fifu 20? Ako nisi šta pišeš u ovoj temi?

SimeKZ čet 8.8.2019 22:57
mariclius kaže...

Budi malo kulturan za promjenu. Pa nije ovo tvoja tema. Jesi uobražen. Već godinama kupujem svaku fifu i sad bi ti naređivao tko će gdje i šta pisati. I čemu spominjanje PESa? Ja ga nisam spomenuo. Ono što sam napisao to i mislim, a ti si popi jednu za smirenje. Evo sad gledao ovaj video gameplay fife, prepoznao sam Marcela(radi frizure). Modeli igrača vrhunski, svi isti. Ti si već kupio fifu 20? Ako nisi šta pišeš u ovoj temi?

 Da si igrao FIFAu 19 onda bi vidio da Sterling, Ronaldo i takvi igraci koji imaju određeni "stil" trcanja, mozes prepoznat u igri. 

 

Imam preko 1500 tekmi u onom sranju od 19 pa znam o cemu pricam.

Kad neko dode i prica o prepoznatljivosti u trcanju odma znam da o gameplayu i ostalim stvarima nema 5% u glavi, cim je to glavni problem u videu.

 

Kako su modeli svi isti ako sk prepoznal Marcela? 

 

Jesam, vec sam kupio. 

mariclius čet 8.8.2019 23:02

Napuhanko, čitaj malo bolje. Prepoznao sam ga po frizuri. Znači nisi igrao fifu 20, a  pametuješ kao da je ovo tvoj forum? To što imaš 1500 sati samo dokazuje da igraš igru jako puno, ali ne i da je igra dobra ili da su modeli igrača dobri i da se može raspoznati igrače po trčanju. 

SimeKZ čet 8.8.2019 23:33
mariclius kaže...

Napuhanko, čitaj malo bolje. Prepoznao sam ga po frizuru. Znači nisi igrao fifu 20  a pametuješ kao da je ovo tvoj forum? To što imaš 1500 sati samo dokazuje da igraš igru jako puno, ali ne i da je igra dobra ili da su modeli igrača dobri i da se može raspoznati igrače po trčanju. 

 Momak gubis se u svojoj prici. Kakve veze ima ciji je forum? Tko o tom raspravlja osim tvog malog ega.

1500 tekmi, pokazuje vrijeme provedeno u igri gdje mogu diskutirati o njezinim problemima. A to sigurno nije model igraca i njegovo trcanje.