cicek ned 23.6.2019 14:47

E mislim da sam skuzi kako sjebati skriptu. XD I usput dokazao da postoji. Dosao sam na ideju kad sam popusio 2 gola iz dva suta i lik mi dubao pa sam fino gumicom povezao gljive i otiso popusiti. Vratio sam se na poluvremenu i bilo je 3:0 za lika ali jos bitnije imao je 80% posjeda lopte. Nisam htio prekinuti cisto da konju trosim vrijeme i stavio sam constant pres pa deri. Na kraju sam ga dobio 4:3 bez da sam igrao prvih 45' min. I tu mi sinulo. Idem probam sjebati skriptu tako sto cu je uvjeriti da misli da sam puno losiji od lika s kojim igram. Narednih 5 tekmi sam 20 in game min jednostavno ispucavao loptu. Kako bi mi pas i posjed bili sto losiji. Jedino sam pazio da mu ne pustim bezvezne golove. Kakvih promasaja sam se nagledao u tih 5 tekmi to je cudo. :D i on i ja smo promasivali ko nikad. U tih 5 tekmi 2 je prekinuo nakon calme. A u 3 smo otisli do penala. Jebiga penale sam sve izgubio, kaj ces. XD Vise mi se neda jebat s tim pa evo tu stavljam ako netko zeli nastaviti s testom. Ako neko ima komp a kojim moze i paralelno snimat, jos bolje. Moj bi se rastopio da ga po ljeti jos davim s snimanjem.

movie ned 23.6.2019 17:29

Dečki, igru prihvatite takvom kakva je ili prestanete igrati. Ja se nisam mogao pomiriti da me netko svaki dan jebe u glavu i nisam odigrao tekmu gotovo 3 mjeseca. Niš mi ne fali, osjećam se bolje nego prije. Rješavam SBC, malo trgujem na marketu ali tek toliko da bih mogao rješavati SBC, otvorim pokoji pack i to je to. Renesansa u glavi i tijelu.

jopis pon 24.6.2019 03:00
movie kaže...

Dečki, igru prihvatite takvom kakva je ili prestanete igrati. Ja se nisam mogao pomiriti da me netko svaki dan jebe u glavu i nisam odigrao tekmu gotovo 3 mjeseca. Niš mi ne fali, osjećam se bolje nego prije. Rješavam SBC, malo trgujem na marketu ali tek toliko da bih mogao rješavati SBC, otvorim pokoji pack i to je to. Renesansa u glavi i tijelu.

 Džabe i to, kad neće onda neće nigdje...

 

Otvaram 3 rare players packa danas, redom najbolji igrači, 79cb u prvom, 79cm u drugom, 80rw u trećem.

I onda mi vrag ne da mira i ne slušam instinkt da se ostavim packova za danas jer kad ne ide onda ne ide i ne treba silit, al neee, majmun otvara rest of world tots pack i dobijem ovog debila u slici ispod. To je valjda najsporiji i najgori napadač u cijeloj igri. 48 acceleration, eeeeej, 48 a napadač. Vrh sante prcanja u mozak ove igre....

 

movie pon 24.6.2019 12:26
jopis kaže...

 Džabe i to, kad neće onda neće nigdje...

 

Otvaram 3 rare players packa danas, redom najbolji igrači, 79cb u prvom, 79cm u drugom, 80rw u trećem.

I onda mi vrag ne da mira i ne slušam instinkt da se ostavim packova za danas jer kad ne ide onda ne ide i ne treba silit, al neee, majmun otvara rest of world tots pack i dobijem ovog debila u slici ispod. To je valjda najsporiji i najgori napadač u cijeloj igri. 48 acceleration, eeeeej, 48 a napadač. Vrh sante prcanja u mozak ove igre....

 

Opće se ne živciram pri otvaranju packova. Cijelu godinu nisam dobio ništa. Složio sam sbc gullita a u povratu nisam dobio karticu vrijednu spomena u tako vrijednim packovima. Složio sam sve marquee sbc od izlaska igre a nisam u njima dobio karticu vrijednu 20k coinsa. Ovdje bar znam što mogu očekivati, ništa. Tako da u bilo kakav sbc ili otvaranje packova startam s nikakvim očekivanjima dok kod igranja uvijek mislim da mogu dobiti pa kad me igra počne jebati skroz poludim. Skužio sam da mi sve to djeluje na zdravlje pa onda se zabavljam ovim manje stresnim dijelom slaganja i otvaranja packova bez ikakvih očekivanja.U ROW tots sbc dobijem nijemca terodde. Poslužit će za sutrašnji sbc. Možda konačno u njemu nešto dobijem a mogao bih se kladiti da ću dobiti ili alissona ili van dijka jer su mi untradeables kartice.

jopis pon 24.6.2019 19:38

Dobio DelPiera za 14 komada trejdanih u fut swap dealsu. Moglo je i bolje, al moglo je i gore, obzirom da imam već R.Baggia, uklopit će se i Alex. Priželjkivao sam defendera, al dobro je i prošlo kak ide ovih dana s tim otvaranjem packova.

dejan1471 pon 24.6.2019 20:35
jopis kaže...

Dobio DelPiera za 14 komada trejdanih u fut swap dealsu. Moglo je i bolje, al moglo je i gore, obzirom da imam već R.Baggia, uklopit će se i Alex. Priželjkivao sam defendera, al dobro je i prošlo kak ide ovih dana s tim otvaranjem packova.

 Ja sam dobio Fabia Canavara

Skilledžija pon 24.6.2019 21:45

Kako je meni smiješno gledat tipove koji nemaju pojma o igri, a znaju sve gličeve i tehnike kako zloupotrebljavat mehaniku igre.

Danas sam igrao protiv više takvih, ali dvojica su mi ostala u posebnom sjećanju.

Prvi je složio flashback Mahreza i kad god je imao loptu tura na njega i onda s njim epilepsiju dobiva.

Štos je što nije posebno dobar s epileptičnim napadajima pa sam mu uzimao loptu bez problema.

Na kraju prvog poluvremena sam ga pustio da prođe s njim i da mi zabije jer me bilo strah da ne quita pošto sam u tom trenutku vodio 3-0, a baš mi je bilo slatko igrat protiv njega :)

Polovicom drugog poluvremena je napokon shvatio da od Mahreza nema nikakve vajde pa je pokušavao i s drugim igračima, ali sve mu je to bilo zakurac jer o igri blage veze nema.

 

Drugi pacijent je u ekipi imao 9 TOTS igrača iz Bundeslige + ikonu Campbela i šarenog Boatenga na CDM - respektabilna ekipa.

Čak me bilo malo strah kad sam vidio ekipu, ali taj strah je vrlo brzo nestao kad sam mu se iz prve akcije prošetao do gola i zabio.

Negdje u 15 minuti je bilo 3-0 za mene i onda on stišće pauzu - ja pomislim quitat će, u kurac, trebao sam mu pustiti gol :)

Nije quitao nego je namjestio presing do jaja i krenuo u žestoku ofenzivu... barem je on tako mislio HAHAHA

Uz svu tu plavu bagru na terenu, uz sav presing gdje su po 2-3 njegova igrača lovila moje, grubosti i ostale nepodopštine lik nije napravio ništa konkretno.

Zabio je jedan gol iz nekog glupog odbijanca i faula i to je bilo sve.

Sve što je mogao je trčati za mojima i svako malo kretati s centra HAHAHAHAAH

Nije mi jasno kako takav igrač uspije skupiti takvu ekipu?

Još je kasnije uveo Messija i još jednog TOTS-a u napadu - ne sjećam se kojeg.

movie pon 24.6.2019 22:30
Skilledžija kaže...

Nije mi jasno kako takav igrač uspije skupiti takvu ekipu?

 

Ove godine je bilo stvarno jednostavno zaraditi na marketu. Još ako si imao i malo sreće u packovima mogao si složiti što si htio. Ja sam u par dana zaradio milju i pol i vratio si toty de bruynea. Uzmem na bidanju crvenog pogu za milju a preko noći ga prodam za milju i dvijesto. I tako par dana.. Nikakva nauka

movie pon 24.6.2019 22:54
SimeKZ kaže...

Uopce nije do zarade preko marketa. Jednostavno ako ulupas dovoljno vremena i utakmica... doci ce s vremenom. Malo SBa, malo WLa, malo Div rivalsa. Na tjednoj bazi ide brdo coinsa u account.

 Ide ali nedovoljno da bi složio recimo 11 tots engleza. Moraš se malo poigrati marketom te poduplati ono što si dobio igrajući.

jopis pon 24.6.2019 23:31
dejan1471 kaže...
jopis kaže...

Dobio DelPiera za 14 komada trejdanih u fut swap dealsu. Moglo je i bolje, al moglo je i gore, obzirom da imam već R.Baggia, uklopit će se i Alex. Priželjkivao sam defendera, al dobro je i prošlo kak ide ovih dana s tim otvaranjem packova.

 Ja sam dobio Fabia Canavara

 Eh, oš se mijenjat?

 

A maloprije vrh...

Završim onaj tjedni objective za jumbo rare players pack, znači 24 gold/24 rare, 20+% probability za tots igrača, a ja u TAKVOM packu najbolje što sam dobio je 84 CB igrač iz bundeslige

cicek uto 25.6.2019 00:30
movie kaže...

Dečki, igru prihvatite takvom kakva je ili prestanete igrati. Ja se nisam mogao pomiriti da me netko svaki dan jebe u glavu i nisam odigrao tekmu gotovo 3 mjeseca. Niš mi ne fali, osjećam se bolje nego prije. Rješavam SBC, malo trgujem na marketu ali tek toliko da bih mogao rješavati SBC, otvorim pokoji pack i to je to. Renesansa u glavi i tijelu.

 Sori ali meni ovo zvuci bezveze. Zasto bi uopce radio SBC ako ne mislim vise igrat? Da ocu kockat ulazio bi pare i vrijeme u nesto gdje u stvari mogu i nesto stvarno zaradit, a sanse su ti vise manje iste ko i na fifi. 

cicek uto 25.6.2019 00:33
jopis kaže...
dejan1471 kaže...
jopis kaže...

Dobio DelPiera za 14 komada trejdanih u fut swap dealsu. Moglo je i bolje, al moglo je i gore, obzirom da imam već R.Baggia, uklopit će se i Alex. Priželjkivao sam defendera, al dobro je i prošlo kak ide ovih dana s tim otvaranjem packova.

 Ja sam dobio Fabia Canavara

 Eh, oš se mijenjat?

 

A maloprije vrh...

Završim onaj tjedni objective za jumbo rare players pack, znači 24 gold/24 rare, 20+% probability za tots igrača, a ja u TAKVOM packu najbolje što sam dobio je 84 CB igrač iz bundeslige

 Kako znas da je 20% tots igrac? U paketima koje napravis/dobis/zaradis ne pisu pack odds. Samo u paketima koje placas direktno magnetski. XD

The_K uto 25.6.2019 00:34
cicek kaže...
movie kaže...

Dečki, igru prihvatite takvom kakva je ili prestanete igrati. Ja se nisam mogao pomiriti da me netko svaki dan jebe u glavu i nisam odigrao tekmu gotovo 3 mjeseca. Niš mi ne fali, osjećam se bolje nego prije. Rješavam SBC, malo trgujem na marketu ali tek toliko da bih mogao rješavati SBC, otvorim pokoji pack i to je to. Renesansa u glavi i tijelu.

 Sori ali meni ovo zvuci bezveze. Zasto bi uopce radio SBC ako ne mislim vise igrat? Da ocu kockat ulazio bi pare i vrijeme u nesto gdje u stvari mogu i nesto stvarno zaradit, a sanse su ti vise manje iste ko i na fifi. 

 Kad se igra zbog tragicno loseg gameplaya pretvorila u skupljanje slicica pa ga razumijem zasto rjesava samo SBC

jopis uto 25.6.2019 01:07
cicek kaže...
jopis kaže...
dejan1471 kaže...
jopis kaže...

Dobio DelPiera za 14 komada trejdanih u fut swap dealsu. Moglo je i bolje, al moglo je i gore, obzirom da imam već R.Baggia, uklopit će se i Alex. Priželjkivao sam defendera, al dobro je i prošlo kak ide ovih dana s tim otvaranjem packova.

 Ja sam dobio Fabia Canavara

 Eh, oš se mijenjat?

 

A maloprije vrh...

Završim onaj tjedni objective za jumbo rare players pack, znači 24 gold/24 rare, 20+% probability za tots igrača, a ja u TAKVOM packu najbolje što sam dobio je 84 CB igrač iz bundeslige

 Kako znas da je 20% tots igrac? U paketima koje napravis/dobis/zaradis ne pisu pack odds. Samo u paketima koje placas direktno magnetski. XD

 Isti su oddsi, nebitno jesi ih kupio za coine, za pravu lovu ili dobio u nečem za nešto. Negdje sam čitao nešto, ne mogu sad nać link o tome, ima par mjeseci.

cicek uto 25.6.2019 10:48
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
dejan1471 kaže...
jopis kaže...

Dobio DelPiera za 14 komada trejdanih u fut swap dealsu. Moglo je i bolje, al moglo je i gore, obzirom da imam već R.Baggia, uklopit će se i Alex. Priželjkivao sam defendera, al dobro je i prošlo kak ide ovih dana s tim otvaranjem packova.

 Ja sam dobio Fabia Canavara

 Eh, oš se mijenjat?

 

A maloprije vrh...

Završim onaj tjedni objective za jumbo rare players pack, znači 24 gold/24 rare, 20+% probability za tots igrača, a ja u TAKVOM packu najbolje što sam dobio je 84 CB igrač iz bundeslige

 Kako znas da je 20% tots igrac? U paketima koje napravis/dobis/zaradis ne pisu pack odds. Samo u paketima koje placas direktno magnetski. XD

 Isti su oddsi, nebitno jesi ih kupio za coine, za pravu lovu ili dobio u nečem za nešto. Negdje sam čitao nešto, ne mogu sad nać link o tome, ima par mjeseci.

 Ma ja im nis ne vjerujem. XD

cicek uto 25.6.2019 14:08

Evo pokusavam odigrati ovaj tjedni zadatak za 4 pobjede. I naravno da sam zaustavljen na 3 i vec imam 4 remija u nizu. Sigurno je moja greska sto sam previse power bar napunio pa lopta odlazi u precku. 

 

Edit: evo rijesio sam i dobio sam nekvu narandastu karticu kanadanina 75. Steta zivaca i vremena. 

movie uto 25.6.2019 17:05
cicek kaže...

 Sori ali meni ovo zvuci bezveze. Zasto bi uopce radio SBC ako ne mislim vise igrat? Da ocu kockat ulazio bi pare i vrijeme u nesto gdje u stvari mogu i nesto stvarno zaradit, a sanse su ti vise manje iste ko i na fifi. 

Sve sto radim, radim zbog zabave. SBC je sastavni dio igre. Možeš igrati tekme, slagati sbc ili trgovati na marketu. Sve je tompovezano. Nisam kockar i nisam na kocku potrošio jednu kunu. Neću niti na sbc potrošiti jednu kunu ali hoću svojih desetak minuta da bih oprobao sreću i vidio hoću li dobiti što u packu. Kao i svake godine momčad slažem oko sebi dragih kartica. Neka stoje u klubu. Možda odigram koju tekmu sada kada dođu vrućine, pa je pametnije biti u kući nego vani, a možda ne odigram.

 

Isto tako gušt mi je sjesti i okušati sreću na marketu. Volim kada zaradim i bitno mi je da sam na frend listi po zaradi što bolje plasiran. Kako se ti natječeš da bi pobjedio u tekmi ja se natječem da sam po zaradi na prvom mjestu na frend listi. Stoga nikada neću prodati karticu za manje nego što sam je platio. Zato stalno vrtim kartice i nikada ih dugo ne zadržavam u klubu. Neki put rađe obrišem karticu nego je prodam ispod cijene pa da si na taj način smanjim ukupnu zaradu.  Svatko ima svoje veselje i to je u igrama najbitnije.

jopis uto 25.6.2019 17:24
movie kaže...
cicek kaže...

 Sori ali meni ovo zvuci bezveze. Zasto bi uopce radio SBC ako ne mislim vise igrat? Da ocu kockat ulazio bi pare i vrijeme u nesto gdje u stvari mogu i nesto stvarno zaradit, a sanse su ti vise manje iste ko i na fifi. 

Sve sto radim, radim zbog zabave. SBC je sastavni dio igre. Možeš igrati tekme, slagati sbc ili trgovati na marketu. Sve je tompovezano. Nisam kockar i nisam na kocku potrošio jednu kunu. Neću niti na sbc potrošiti jednu kunu ali hoću svojih desetak minuta da bih oprobao sreću i vidio hoću li dobiti što u packu. Kao i svake godine momčad slažem oko sebi dragih kartica. Neka stoje u klubu. Možda odigram koju tekmu sada kada dođu vrućine, pa je pametnije biti u kući nego vani, a možda ne odigram.

 

Isto tako gušt mi je sjesti i okušati sreću na marketu. Volim kada zaradim i bitno mi je da sam na frend listi po zaradi što bolje plasiran. Kako se ti natječeš da bi pobjedio u tekmi ja se natječem da sam po zaradi na prvom mjestu na frend listi. Stoga nikada neću prodati karticu za manje nego što sam je platio. Zato stalno vrtim kartice i nikada ih dugo ne zadržavam u klubu. Neki put rađe obrišem karticu nego je prodam ispod cijene pa da si na taj način smanjim ukupnu zaradu.  Svatko ima svoje veselje i to je u igrama najbitnije.

 A jake ti fore bit prvi na frend listi.

Ja sam prvi na svojoj a najmanje se trudim gledat jesam li u plusu ili nisam, kupim i prodam ono što mi treba ili ne treba, pa sam 2 milje i nešto u plusu. A stvarno me zaboli kifla za to.

cicek uto 25.6.2019 18:52
movie kaže...
cicek kaže...

 Sori ali meni ovo zvuci bezveze. Zasto bi uopce radio SBC ako ne mislim vise igrat? Da ocu kockat ulazio bi pare i vrijeme u nesto gdje u stvari mogu i nesto stvarno zaradit, a sanse su ti vise manje iste ko i na fifi. 

Sve sto radim, radim zbog zabave. SBC je sastavni dio igre. Možeš igrati tekme, slagati sbc ili trgovati na marketu. Sve je tompovezano. Nisam kockar i nisam na kocku potrošio jednu kunu. Neću niti na sbc potrošiti jednu kunu ali hoću svojih desetak minuta da bih oprobao sreću i vidio hoću li dobiti što u packu. Kao i svake godine momčad slažem oko sebi dragih kartica. Neka stoje u klubu. Možda odigram koju tekmu sada kada dođu vrućine, pa je pametnije biti u kući nego vani, a možda ne odigram.

 

Isto tako gušt mi je sjesti i okušati sreću na marketu. Volim kada zaradim i bitno mi je da sam na frend listi po zaradi što bolje plasiran. Kako se ti natječeš da bi pobjedio u tekmi ja se natječem da sam po zaradi na prvom mjestu na frend listi. Stoga nikada neću prodati karticu za manje nego što sam je platio. Zato stalno vrtim kartice i nikada ih dugo ne zadržavam u klubu. Neki put rađe obrišem karticu nego je prodam ispod cijene pa da si na taj način smanjim ukupnu zaradu.  Svatko ima svoje veselje i to je u igrama najbitnije.

 Svakako. Svatko radi ono sto mu je naj zanimljivije. Sve to stoji, samo ja velim da meni sbc izazovi uopce nisu zanimljivi. Recimo na primjer nikad nisam fit swap dealse ni dobro proucio. Uvijek sam igrace filao u prvi sbc koji je bio. Znam da su ako igras posteno paketici jedini izvor igraca pa samim time sbc challenge su neophodni. Al kako je meni gameplay na prvom mjestu, a EA-u ove godine na zadnjem tako mi nema smisla pratit sbc. Recimo danas ako dode tots sbc cu ga napravit cisto zato jer ce mi se "isplatit" bar okusat sanse ako nist drugo.  Ima mjesta za edersonovog brata blizanca u klubu.

The_K uto 25.6.2019 19:22

Eto ja slozio i dobio Bernarda Silvu moram priznati da su me malo scimali napocetku sa portugalskom zastavom ali raspolozenje je odmah palo cim je izasla CM pozicija. Kartica nije najgora niti najbolja zavrsit ce u prvoj momcadi umjesto Mkhtariyana. Statsi su mu malo bolji od mikija ali zato ima 3 star weak foot dok je kod mikija 5star. Budem ga isprobao ovu WL ako mi se bude dalo igrati.

E da jedno pitanje hocemo li ovu WL dobivati samo inform kartice ili ce jos nesto ubaciti. Pricam za onaj crveni player pick

Skilledžija uto 25.6.2019 19:39
The_K kaže...

Eto ja slozio i dobio Bernarda Silvu 

Ja imam crvenog Bernarda i jako sam zadovoljan njegovim performansom, toliko da je Miki ispao iz ekipe zbog njega.

Desna noga čak i nije problem jer je zabio prilično zajebanih golova desnicom.

 

Ja dobio Sterlinga - nemam pojma što da radim s njim?

Ne igram formaciju s krilima, a mislim da nije bolji od ovih što su u ekipi?

Možda da ga uvodim u 60' pa da ga rastrčavam malo :)

 

 

dejan1471 uto 25.6.2019 19:52
Gerro kaže...
I ja izvuko Silvu, sad u vezi imam Brandta, Silvu, Seedorfa, Cazorlu i Kantea. Ocekivo sam napadaca ili Salaha :) ali sve u svemu fifa je umrla nakon ovog sbc!!

 I ja sam Silvu dobio, a kako igram sa talijanima kad je izašla portugalska zastava pomislio sam super Ronaldo ali jbg 

jopis uto 25.6.2019 19:53

Uložio puno, dobio Alisona. Zadovoljan sam, samo kud sad sa P.Schmeichelom. Slagao sam ga dugo, pomalo, a sad će stajat bezveze jer je Alison bolji. Može jedino poslužit aaaaako se odlučim slagat neku drugu ikonu.

movie uto 25.6.2019 19:53
jopis kaže...

 

 A jake ti fore bit prvi na frend listi.

Ja sam prvi na svojoj a najmanje se trudim gledat jesam li u plusu ili nisam, kupim i prodam ono što mi treba ili ne treba, pa sam 2 milje i nešto u plusu. A stvarno me zaboli kifla za to.

Vidiš, jaka ti fora dobiti 20 tekmi u WL. Zašto te to veseli kada sam najmanje utječeš na te pobjede a većinu vremena kukaš kako te igra jebe? To je neka posebna vrsta mazohizma igrati svaki tjedan i svaki tjedan plakati kako te igra pokrala. Svatko u nečemu nađe zabavu. Ti u mazohizmu ja u marketu i sve pet.

movie uto 25.6.2019 19:56
SimeKZ kaže...

87 rating ekipa.... Ahhahahahahahahaahhahazazaza

Stavio sam tri tots kartice a dobit ću karinu po običaju. Nema veze, treba probati. Ostale kartice sve zajedno nisu me koštale više od 30k coinsa a ove tri tots mi nisu trebale tako da neću propasti. Idem vidjeti što je unutra.