The_K čet 23.5.2019 18:08

Prosle godine su isto davali tots igrace u red pickovima samo sto prosle godine crvene kartice su se dobivale u mjesecnim nagradama. Peti je mjesec i normalno je da ce djeliti kartice tako da navuku ekipu za fifu20 mogli bi i navuci ekipu na fifu 20 tako sto isprave bugove i glitcheve u fifi 19 ali nece jer bi morali uloziti trud a ovako nista ne ulazu vec samo dobivaju. Dosta je ekipe odustalo od igrice inace je market na pc-u tokom godine imao oko 400k,500k stvari na transfer listi sada ima 200k a vrijeme je totsa. Svidja mi se to

The_K čet 23.5.2019 20:00
Dzem1234 kaže...
Kakav je ovaj Torreira iz sbc-a? Isplati li se?

 Ja sam imao njegovu futmas verziju jako dugo sve do sada. Bio je jako dobar u obrani jedino je los u zraku jer je mali i ima mali skok

Skilledžija čet 23.5.2019 20:12

Od crvenih Bernardo Silva i Doherty - nadao sam se boljemu, ali OK, nisam razočaran.

U nagradama prosjek, Pjanić jedini walkout.

A u marquee jedan walkout i onda unutra tri solidne kartice.

Kao i obično, meni kad izađe walkout, u paketu jako često bude još jedna dobra kartica.

 

Npr. kolega movie krvari da dobije Benzemu, a ja ga dobijem kao usput HAHAHAHA

movie čet 23.5.2019 22:15

Za kraj ove fife odigrao sam zadnji marquee i ova dva danasnja sbc. Sve igrače imao sam u klubu i sbc me nisu ništa koštali i na kraju nisam ništa niti dobio u 7 packova. Većinu kartica koje sam stavio u sbc dobio sam nazad. Znači samo smeće. Zahvaljujem se ea sportsu što mi je cijelu godinu davao samo smeće u packovima. Za sljedeću fifu morat će potražiti novu budalu.

dinamozg95 pet 24.5.2019 09:50
jopis kaže...

A mene posralo u ovom pl tots sbcu od večeras. Malo retardirano što igrači u packu nemaju veze sa pl tots, al nema veze, ne treba se bunit kad ovak nešt uleti, a i tradeable je.

 

 Stvarno te posralo igrac ni 100 k.. 😂😂😂

SimeKZ pet 24.5.2019 10:06
Deadeye kaže...

Malo gledam ove crvene pickove za nagrade od zadnje WL jel i proslih godina bili TOTS igraci kada lige zavrse?

Zanima me sta ocekivati od crvenih pick igraca iz WL u sljedecim tjednima, igrace iz tekma reprezentacija i prijateljskih?

Ja sutra otvaram,ali vidim da je ekipa dobila dobre pickove, mozda su magovi iz kanade odlucili dat malo veselja napacenim igracima :)

 Totw iz liga koje se igraju i tots... Tp je to. 

SimeKZ pet 24.5.2019 12:06

Pogledajte broj dodavanja, posjed... Igras nogomet a igra te dode i naguzi ko budalu. Lik je sa Rijkardom opalil 2 puta sa 30m i zakucal u raslje. Pa jebemu mater i igri. Da ne pricam kak su sve toty i ostala bagra. 

The_K pet 24.5.2019 13:30
movie kaže...

Za kraj ove fife odigrao sam zadnji marquee i ova dva danasnja sbc. Sve igrače imao sam u klubu i sbc me nisu ništa koštali i na kraju nisam ništa niti dobio u 7 packova. Većinu kartica koje sam stavio u sbc dobio sam nazad. Znači samo smeće. Zahvaljujem se ea sportsu što mi je cijelu godinu davao samo smeće u packovima. Za sljedeću fifu morat će potražiti novu budalu.

 Ako ce ti biti lakse nisam ni ja nista dobio cak ni board

jopis pet 24.5.2019 14:24
dinamozg95 kaže...
jopis kaže...

A mene posralo u ovom pl tots sbcu od večeras. Malo retardirano što igrači u packu nemaju veze sa pl tots, al nema veze, ne treba se bunit kad ovak nešt uleti, a i tradeable je.

 

 Stvarno te posralo igrac ni 100 k.. 😂😂😂

 Obzirom da mi je u zadnje vrijeme doseg u packovima dobit i 80 rated igrača, ovo je vrh.

Čak i zadnja dva totw igrača u preko 20 otvorenih packova su bili 78 rated.

The_K pet 24.5.2019 14:29

Koje mrtvo smece kako su ti kanadjani uopce zivi meni to nije jasno. Promasim 6 puta 1na1 ono njegovo smece od golmana alisson sve brani i onda on jednom ubaci i ja izletim sa edersenom da uhvatim loptu i njemu lopta prodje kroz ruke i ovaj zabije prazan gol pa koji kurac zasto sam ja takav kreten pa da igram ovo smece. Jebenom tots edersenu koji ima sve na 99 sa basic chemom frajeru lopta prodje kroz ruke koda igra na nekom zuja turniru pa ni tamo se to ne desava a da ne govorim taman prije te akcije ja sam presjekao loptu sa alonsom ali lopta se nekako cudno odbije iza tako da njegovo krilo primi loptu odmah mi je tada bilo sve jasno sto ce biti. Ne mozes ovo smece smiren nikad igrati ama bas nikad tako sam bio dobre volje prije smeca a sad sam spreman ubit nekoga. Odo u teretanu unistit se pa tako da kasnije ni nemam snage biti zivcan

CroVandal pet 24.5.2019 16:10

Ma to je sve skripta ako pucam njegov golman brani nemoguce on samo doda sa trokutom moj se branici razmicu sam da on zabije. I tako gubim nemoguce i dobijem crveni sa van dijkom i ubacim iducu tekmu nacha, ariasa i hernandeza znaci sve 82 83 igraci obrana radi fenomenalo sve se zatvara napad isto proradio i dobijem 4 zaredom sa tom postavom. Uglavnom imam silver 2 i jos 14 tekmi za odigrat do silver 1 cu doci i mozda gold 3 al dalje nevjerujem. Ovo mi je vjerovatno zadnja wl posto dolazi ljeto tak da necu ni imati vremena. Slozio schmeichela jel me i cortuis i ederson napizdili nije on nista puno bolji ali super dodaje rukom skida skoro sve vanjske suteve i ikona je pa mi je za kemiju bolji. 

CroVandal pet 24.5.2019 16:59

Ma isto cortuis ili ovaj al htio sam promjeniti kazem plus je sto je dobar za kemiju. Meni je skidao cuda ali dobivao glupe golove kao i svaki nema tu neke velike razlike. Ako fifa hoce mozes zid sagradit opet ce bit gol a ako nece moze bit i prazan ili ce biti precka ili igrac fula cijeli gol. 

cicek pet 24.5.2019 17:15

Evo nakon dugo vremena sam odigrao 5 temi u wl i u tih 5 tekmi imam preko 20 precki, stativa i doslovno mrtvih sansi primasenih. 1/5 mi je scor jer sam prekidao i na 0:1 kad sam vidio sa nis s tog. I tako sam nakon 5 tekme fino zamjenio sve ikone za jumbo rare players pakove i najbolje sta mi je van doslk iz 3 packa je bio miki s arsenala.  Dalje sam sve igrace fino stavio u obe pl upgrade pakove i dobio tonu zaha i kepe i sad sam miran. Sad me barem nece mucit ono pitanje a sta da sam ovo... probao jesam dobio govno i mirna bosna. 

movie pet 24.5.2019 18:25
cicek kaže...

Evo nakon dugo vremena sam odigrao 5 temi u wl i u tih 5 tekmi imam preko 20 precki, stativa i doslovno mrtvih sansi primasenih. 1/5 mi je scor jer sam prekidao i na 0:1 kad sam vidio sa nis s tog. I tako sam nakon 5 tekme fino zamjenio sve ikone za jumbo rare players pakove i najbolje sta mi je van doslk iz 3 packa je bio miki s arsenala.  Dalje sam sve igrace fino stavio u obe pl upgrade pakove i dobio tonu zaha i kepe i sad sam miran. Sad me barem nece mucit ono pitanje a sta da sam ovo... probao jesam dobio govno i mirna bosna. 

 Pa kaj svi dobijamo samo tog jebenog zahu? Ja sam ih obrisao pet komada. Ulijeće u packu kao muha na govno.

CroVandal pet 24.5.2019 18:37

Nema to veze sa golmanom nego igrom ja danas pucao penal lijevo opali mi sheva po sredini i zabije al to je bila tekma koju sam morao dobit. Vidio sam danas video gdje lik doda loptu a tots enderson stoji i gleda kako ulazi polako u gol

jopis pet 24.5.2019 19:02
movie kaže...
cicek kaže...

Evo nakon dugo vremena sam odigrao 5 temi u wl i u tih 5 tekmi imam preko 20 precki, stativa i doslovno mrtvih sansi primasenih. 1/5 mi je scor jer sam prekidao i na 0:1 kad sam vidio sa nis s tog. I tako sam nakon 5 tekme fino zamjenio sve ikone za jumbo rare players pakove i najbolje sta mi je van doslk iz 3 packa je bio miki s arsenala.  Dalje sam sve igrace fino stavio u obe pl upgrade pakove i dobio tonu zaha i kepe i sad sam miran. Sad me barem nece mucit ono pitanje a sta da sam ovo... probao jesam dobio govno i mirna bosna. 

 Pa kaj svi dobijamo samo tog jebenog zahu? Ja sam ih obrisao pet komada. Ulijeće u packu kao muha na govno.

 Očito. Ja sam ih dobio 2 komada jučer...

Skilledžija pet 24.5.2019 19:37
The_K kaže...

alisson sve brani i onda on jednom ubaci i ja izletim sa edersenom da uhvatim loptu i njemu lopta prodje kroz ruke i ovaj zabije prazan gol 

Nema veze koji je golman na golu - ako moraš primiti gol, primit ćeš ga, taman da ti brane dvije ikone.

Ja sam danas dobio gol tako da je išla svijeća 5m desno od gola, moj TOTS Alisson krene na loptu - oko njega žive duše i ja čekam da ju uhvati i da krenem dalje.

Kurac, lopta ga pogađa u rame ili nekako u prsa - nemam pojma, nisam gledao replay - uglavnom, pogodi ga lopta i odbije se jedinom protivničkom koji je bio u krugu 20m od gola i ovaj opali na prazan gol.

 

Pazi ovo, lik mi nakon toga složi akciju, pravu jebenu akciju mi složi i njegov s nekih 7-8m od gola dobije loptu i opali - animacija neka čudna - trzaj samo sam vidio, ne znam što se dogodilo ustvari, ali taj isti jebeni Alisson je obranio taj jebeni udarac.

Pa jebem mu milu majku da mu jebem - zašto to nije bio gol, a ne ono sranje od prije?!!!

Ja ne bih bio živčan što sam dobio glupi gol, nego bih normalno prihvatio kad me lik izradi i zabije i svi sretni.

Ovako igra radi idiote od obojice pa smo svi nadrkani i pizdarije radimo.

Jebem im programere da im jebem idiote kretenske.

 

Inače, jutros sam odigrao 5 utakmica WL i imam 3 pobjede i 2 poraza.

U svim partijama koje sam odigrao sam imao barem duplo više udaraca na gol od protivnika i minimum 58% posjeda.

I izgubim dvije jebene partije od tipova koji ne igraju jebenu igru nego im se lopta odbije par puta kako bi mi zabili gol.

Pa jebem mu mater, daj mi da pobijedim te levate i nakon toga mi daj pravog protivnika koji će me nabit pošteno, a ne da ja jebeno MORAM izgubit svako malo jer, eto, oni su jadni i izgubit će volju za daljnjim igranjem.

The_K pet 24.5.2019 20:08

Idem dodati sa Vrsaljkom loptu Perisicu, vrsaljko doda nekako cudno i ode lopta u aut ja rekao nema veze desava se, presjecem mu loptu vrlo brzo i ja opet idem dodati loptu sa vrsaljkom perisicu i on opet doda u aut. Znaci dva puta za redom trebao je dodati perisicu koji je stajao ispred njega on je svaki put pogodio aut. OPet ja njemu presjecem loptu ali sada idem na drugu stranu jer vidim da je vrsaljko pijan dosao na utakmicu idem dodati sa Mkhtariyanom prema Sonu koji je bio ispred njega frajer je promasio cjelu jebenu loptu i protivnik uzme loptu i ja stisnem alt+F4 jebo im pas mater da ja ne mogu preci centar samo zato jer igrica mi neda da dodam covjeku ispred sebe. Morao sam izaci jer znam da je to ta utakmica gdje ce mi popiti hrpu zivaca necu se zivcirati radi smeca.

CroVandal pet 24.5.2019 20:47

Znam da je tesko al nemoj se zivcirati ja upalim muziku i pjevušim cak i kad me igra nervira. Meni smjesno da igrac koji ima preko 90 pass nemoze dodat na 3 metra ili doda pogresno a u iducoj tekmi samo dodajes napamet sve prolazi. Najbolje kad namjestim da volej del piero znaci zakuca 99 posto takvih al kad nece u jednoj tekmi ce mu obranit 3 puta okvir gola ili nepogodi loptu ili nesto trece uglavnom cijela igra je skriptana. Igrao sam sa likom koji je valjda 1. Divzija znaci stvarno profi i al nemoze nista kad me igra gura puca nista neulazi sa druge strane fifa meni rezira akcije da dobijem iducu tekmu obrnuto. 

cicek pet 24.5.2019 21:07
movie kaže...
cicek kaže...

Evo nakon dugo vremena sam odigrao 5 temi u wl i u tih 5 tekmi imam preko 20 precki, stativa i doslovno mrtvih sansi primasenih. 1/5 mi je scor jer sam prekidao i na 0:1 kad sam vidio sa nis s tog. I tako sam nakon 5 tekme fino zamjenio sve ikone za jumbo rare players pakove i najbolje sta mi je van doslk iz 3 packa je bio miki s arsenala.  Dalje sam sve igrace fino stavio u obe pl upgrade pakove i dobio tonu zaha i kepe i sad sam miran. Sad me barem nece mucit ono pitanje a sta da sam ovo... probao jesam dobio govno i mirna bosna. 

 Pa kaj svi dobijamo samo tog jebenog zahu? Ja sam ih obrisao pet komada. Ulijeće u packu kao muha na govno.

 Nema puno losijih igraca za dobit pa je on neka konstanta, valjda. Mah iskreno boli me briga vise za njihove pakove i igru. Nece me vidjeti nakon jeseni ni na originu online a kamoli na fifi. Sjebali au fransizu vise nego ovi na got. Sve mi to izgleda ko da se nekva smjena generacije desila u developerskom djelu firme i da su dosli mladi talentirani lumeni puni ideja. I ocito da netko tamo jako voli fifu street da nam je stavio driblinge kojih se nebi posramio visokobudetni scifi film. Moraju se vratit batrag blize arkadi nego ovoj "simulaciji" jer im ne pali fora s faktorom "srece" koja je ustvari skripta. I ako su se ti igraci digli na lijevu nogu neces pobjedit imao ronalda ili de geu u napadu. Cisto ti je svejedno. Sad sam nakon ove donacije ikona fifinoj crnoj rupi, stavio u napad onog wilsona if 82. I zabio je vise golova nego kluivert ovu wl. I sta to znaci? Vise mi pase wilson nego prime icon? Mos mislit. Skripta me mazila pa nisam gadao stative i klupski domar je izravnao sve virtualne krticnjake u vidu skripte. Zato fino upalis fifu boli te kifla za postavu i custom tactics, sprobas i ako vidis da nejde gasi kreci iznova. Steta trosit vrijeme i nadu na nesto sto je odredeno prije nego si ti opce odabrao tko ce ti igrat.