movie pet 8.6.2018 13:41

Sutra oko 20h po našem vremenu EA Sports će predstaviti prije početka E3 svoje nove naslove među kojima je i FIFA 19. Stoga prve informacije i prvi trailer vidjet ćemo već sutra navečer  kada će startati nova sezona ludila i iščekivanja do izlaska nove igre a po tradiciji i novi val razočaranja kada probamo novu igru.

 

https://www.hcl.hr/vijest/fifa-19-cover-star-122425/

 

https://www.techradar.com/news/fifa-19-release-date-trailers-and-news

movie pet 8.6.2018 13:54
C3c1l kaže...

Movie obrisi temu, ove godine je Skilledžija na redu za otvorit temu.

Zasluzio je s obzirom na zivce koje je izgubio.

 Pa ja sam debelo najstariji a nije ziher da ću za razliku od njega dočekati fifu 20. Zbog nje sam se i dobrim dijelom razbolio. No nema frke neka mi se javi pa da se dogovorimo da to napravimo u istom trenutku kako ne bi uletio netko treći. Nikakav problem. Dogovorit ćemo se.

C3c1l pet 8.6.2018 14:10
movie kaže...
C3c1l kaže...

Movie obrisi temu, ove godine je Skilledžija na redu za otvorit temu.

Zasluzio je s obzirom na zivce koje je izgubio.

 Pa ja sam debelo najstariji a nije ziher da ću za razliku od njega dočekati fifu 20. Zbog nje sam se i dobrim dijelom razbolio. No nema frke neka mi se javi pa da se dogovorimo da to napravimo u istom trenutku kako ne bi uletio netko treći. Nikakav problem. Dogovorit ćemo se.

 

nisam stavio smajl na kraj 

ostavi temu, on si je nasao novu zanimaciju trenutno 

ruya pet 8.6.2018 14:55
movie kaže...

Sutra oko 20h po našem vremenu EA Sports će predstaviti prije početka E3 svoje nove naslove među kojima je i FIFA 19. Stoga prve informacije i prvi trailer vidjet ćemo već sutra navečer  kada će startati nova sezona ludila i iščekivanja do izlaska nove igre a po tradiciji i novi val razočaranja kada probamo novu igru.

 

https://www.hcl.hr/vijest/fifa-19-cover-star-122425/

 

https://www.techradar.com/news/fifa-19-release-date-trailers-and-news

 Da li se to ostvarilo moje ocekivanje da ti otvoris temu 😀 👍

Sto se tice same fife kao i svake godine ti trejleri nista skoro ne znace dok ne vidimo sirovi gameplay. Mada ni to ne treba nista da nam znaci jer sjebu igru za 10tak dana od izlaska sa apdejtima. 

Hexfire pet 8.6.2018 15:16

FIFA 18 je bila prva koju sam preskočio kompletno u zadnjih 7 godina. Čak ni demo nisam probao ak se dobro sjećam. Malo zasićenja, malo usrane prakse EA s lootboxevima i patchevima, ne dodavanja nekih opcija koje bi mi bile super. 

 

Bome me ni 19 ne vuće nekako pretjerano, ali tko zna. Možda se vratim malo aktivnijem igranju.

 

Što se tiče lootboxeva primijenit će se ništa. Eventualno u budućnosti ako ta inicijativa prođe u cijeloj EU.

movie pet 8.6.2018 17:34

Po najavama EA Sports je dobio prava za talijansku Serie A, kao i kup te sve modele igrača i stadiona iz lige. Eto, kome je to bitno bit će zadovoljan. Po najavi, igrači bi konačno trebali biti odrađeni na zadovoljstvo većine iako mi osobno to nikada nije bilo bitno.

movie pet 8.6.2018 17:41

Link za E3 konferenciju EA.

 

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=qw16v3oGXso

 

 

 

edit: krenule su priče da bi fifa mogla postati prva igra EA sportsa koja se neće prodavati već iznajmljivati na godinu dana. Sljedeću godinu obnoviš pretplatu i dobiješ ažuriranu igru za novih 365 dana. Kao na taj način bi mogli bolje ispeglati igru, riješiti se bugova a na kraju i više zaraditi jer bi nam igra bila na raspolaganju do isteka pretplate.

 

Isto tako priča se da bi u fut unijeli mogućnost kreiranja vlastitog grba kluba. Nije nešto ali to mi već godinama pada na pamet. Zašto moram imati grb kluba kada sam kreirao vlastiti klub. Neka onda kreiram i grb. Prije dosta godina u pesu je bila mogućnost kreiranja reklama na dresovima kao i samih dresova. To mi je bilo isto fora. Možda da nam i to omoguće? Ako već ne mogu posložiti igru kako svi očekujemo  bar da se onda dobro zabavljamo.

SimeKZ sub 9.6.2018 09:42
movie kaže...

Link za E3 konferenciju EA.

 

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=qw16v3oGXso

 

 

 

edit: krenule su priče da bi fifa mogla postati prva igra EA sportsa koja se neće prodavati već iznajmljivati na godinu dana. Sljedeću godinu obnoviš pretplatu i dobiješ ažuriranu igru za novih 365 dana. Kao na taj način bi mogli bolje ispeglati igru, riješiti se bugova a na kraju i više zaraditi jer bi nam igra bila na raspolaganju do isteka pretplate.

 

Isto tako priča se da bi u fut unijeli mogućnost kreiranja vlastitog grba kluba. Nije nešto ali to mi već godinama pada na pamet. Zašto moram imati grb kluba kada sam kreirao vlastiti klub. Neka onda kreiram i grb. Prije dosta godina u pesu je bila mogućnost kreiranja reklama na dresovima kao i samih dresova. To mi je bilo isto fora. Možda da nam i to omoguće? Ako već ne mogu posložiti igru kako svi očekujemo  bar da se onda dobro zabavljamo.

 Ako se dobro sjecam, neka shema za kreiranje grba je bila... ali na WebAppu ili negdje unutra FIFA stranice. Moze bit da se nije ticalo FUTa... nisam 100% siguran.

hanteed sub 9.6.2018 09:45
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Link za E3 konferenciju EA.

 

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=qw16v3oGXso

 

 

 

edit: krenule su priče da bi fifa mogla postati prva igra EA sportsa koja se neće prodavati već iznajmljivati na godinu dana. Sljedeću godinu obnoviš pretplatu i dobiješ ažuriranu igru za novih 365 dana. Kao na taj način bi mogli bolje ispeglati igru, riješiti se bugova a na kraju i više zaraditi jer bi nam igra bila na raspolaganju do isteka pretplate.

 

Isto tako priča se da bi u fut unijeli mogućnost kreiranja vlastitog grba kluba. Nije nešto ali to mi već godinama pada na pamet. Zašto moram imati grb kluba kada sam kreirao vlastiti klub. Neka onda kreiram i grb. Prije dosta godina u pesu je bila mogućnost kreiranja reklama na dresovima kao i samih dresova. To mi je bilo isto fora. Možda da nam i to omoguće? Ako već ne mogu posložiti igru kako svi očekujemo  bar da se onda dobro zabavljamo.

 Ako se dobro sjecam, neka shema za kreiranje grba je bila... ali na WebAppu ili negdje unutra FIFA stranice. Moze bit da se nije ticalo FUTa... nisam 100% siguran.

 Bio je tako zvani creation centre,to je bilo za fifu 14 ne znam je li poslije za 15ku prešlo, creation centre je bio zanimljiv na netu si mogao raditi svoj klub igrače praviti pa ih skineš, ja sam napavio zrinjski te 2014te

SimeKZ sub 9.6.2018 14:26
The_K kaže...

U pesu11 mozete napraviti svoj klub, mozete urediti dresove napisat na njima sto hocete i mozete napraviti grb kluba.

 Zanimljivo bi mi bilo gledat njihove servere kako se ruse kad bi svaka FUT ekipa imala tak nekaj :D 

The_K sub 9.6.2018 14:53
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

U pesu11 mozete napraviti svoj klub, mozete urediti dresove napisat na njima sto hocete i mozete napraviti grb kluba.

 Zanimljivo bi mi bilo gledat njihove servere kako se ruse kad bi svaka FUT ekipa imala tak nekaj :D 

 Imaju dovoljno para da nadograde servere zato im to ne moze biti isprika

movie sub 9.6.2018 20:24
C3c1l kaže...

Evo, sad sam vidio kako izgleda Aaron prase debelo koje nas je kostalo zivaca i Lina?!?!

zenska, jos kanađanka odlucuje kako se nogomet igra.

jebem ih redom.

 Sve u svemu nula bodova a kada sam vidio da ronaldo puca po golu visoku loptu a obrambeni igrač skače dva i pol metra u zrak i guzicom brani gol shvatio sam da će sve biti isto kao i do sada. Ne znam živcira li me išta kao ta blokiranja visokih lopti skokom u zrak postavljajući guzicu? U kojem nogometu su oni to vidjeli?

Jedino što mi se čini drukčijim je grafika. Opet mrvicu bolja i detaljnija i to je to.

ruya sub 9.6.2018 20:28

Veliki napredak u samom gameplay-u bi postigli da samo jednostavno ne funkcionise pas iz prve, znaci u realnom fudbalu svaki igrac u 95% slucajeva prvo primi loptu pa doda, na taj nacin bi se smanjio ping pong i mislim da bi se igra drasticno popravila. Jednostavno napraviti mehanizam da te lopte iz prve su neprecizne i da retko prolaze. 

movie sub 9.6.2018 20:29
C3c1l kaže...

ma ovo ce biti isto sranje kao i sve prosle. 

pazite sto sam rekao.

 

 Zato su to brzo i odradili. Nemaju što puno pričati... do sada su im bar traileri uvijek bili vrhunski a ovaj me ostavio ravnodušnim..

Zaboravio sam dodati, totalno ignoriranje messia. Vidjeli smo i neymara i dybalu i sterlinga i još neke igrače ali messia nema. Valjda je ronaldo postavio uvjet, ili ja ili on. Žalosno...

pc_fan005 sub 9.6.2018 20:35

Ma ljudi gameplay se necee dugo dugo promijenit, uvijek ce bit tih situacija, vec na ovoj generaciji uvijek isto. Ronaldo i liga prvaka ce dodatno kupiti publiku i sigurno podosta pes igraca kojeg neznam zasto uopce jos izbacuju.

The_K sub 9.6.2018 21:15
pc_fan005 kaže...

Ma ljudi gameplay se necee dugo dugo promijenit, uvijek ce bit tih situacija, vec na ovoj generaciji uvijek isto. Ronaldo i liga prvaka ce dodatno kupiti publiku i sigurno podosta pes igraca kojeg neznam zasto uopce jos izbacuju.

 Ni ne zelim da konami prestane proizvodit pes ako se prestane proizvodit tek ce onda sranje bit EA uopce nece imat konkurenciju i moci ce pravit nogometnu simulaciju jos goru nego sada ali nece konami nikad prestat proizvodit jer i dalje imaju igraca nemaju kao fifa ali i dalje ih ima i zelim pesu da rasturi ove godine tako da nam se poveca kvaliteta nogometnih igrica 2020 godine jer ovo je zalosno koliko su ove godine nogometne simulacije lose.

Hexfire sub 9.6.2018 21:36

Pa i sad je Konami nikakva konkurencija. Brojke sve govore. Više je EA konkurencija sam sebi sa naslovom od godine prije jer jedino što se ustvari mijenja su transfer updateovi. 

 

Ne vjerujem da će se tako brzo preći na pretplatu, tj games as a service model. Pogotovo ako planiraju uvesti samo godišnju pretplatu i to je to. To im neću platiti nikad pa ni onda.

pc_fan005 sub 9.6.2018 21:52
Hexfire kaže...

Pa i sad je Konami nikakva konkurencija. Brojke sve govore. Više je EA konkurencija sam sebi sa naslovom od godine prije jer jedino što se ustvari mijenja su transfer updateovi. 

 

Ne vjerujem da će se tako brzo preći na pretplatu, tj games as a service model. Pogotovo ako planiraju uvesti samo godišnju pretplatu i to je to. To im neću platiti nikad pa ni onda.

 Ma nema od pesa ove godine ljudi nista, fut je taj koji prodaje igru svake godine, samo mikrotransakcije, a myclub prodaja pesa su nula naspram ovoga, zato se ocekuje veliki manjak licenci a i mozda promjena na free to play modelom pesa.

The_K sub 9.6.2018 23:38
miller1985 kaže...
Hoće li napokon biti naših hrvatskih klubova (barem Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek)

 Najvjerojatnije ne, vise bi volio da stave Hrvatsku ali ni nju nece ubacit najvjerojatnije

SimeKZ ned 10.6.2018 01:09
ruya kaže...

Veliki napredak u samom gameplay-u bi postigli da samo jednostavno ne funkcionise pas iz prve, znaci u realnom fudbalu svaki igrac u 95% slucajeva prvo primi loptu pa doda, na taj nacin bi se smanjio ping pong i mislim da bi se igra drasticno popravila. Jednostavno napraviti mehanizam da te lopte iz prve su neprecizne i da retko prolaze. 

 Ali opet mi komentiramo igru iz pozicije FUT igraca, a gameplay FUTa se jednostavno ne moze usporedit sa bilo cim jer je to arkadni mod.