PC igre

Farming Simulator 19

bongy ned 2.6.2019 21:40
benji kaže...

Ja sam zeznuo kad sam ti dao link za mod. Nisam napisao da je u opisu dolje link na traktor na koji možeš postaviti te tankove.

Rijeseno. Samo glupo je sto moram trazit za svaki taj traktor sad verziju 2.0 a ne samo john d da vozim,al dobro 

bongy uto 4.6.2019 20:42

Ja ja mulac gledam nece da tanka a on tanka u te tankove pesticid i herbicid a meni uopce netreba to u tim tankovima. Ja gledo kod ovog lika na youtubu ova velika sijacica John Deere DB Planter Series

https://www.youtube.com/watch?v=phfzGgixMxg

Znaci lik sipa u tankove solid fertilazer,a meni sipa u tankove pesticid i herbicid, to mi nikako nije jasno kako je on to uspio napravit???

Vidi se na videu u 3 minuti to radi, i jos sto je najjace na videu sipa iz tanka pesticidovog,a puni se tank sa solid fertilazer, wtf??? 

sudy_freak sri 5.6.2019 12:01

Fertilizer* - budite dosljedni, ako već pričate na engleskom 

A ti modovi su totalno nerealni i odstupaju od stvarnosti. Jer ja nigdje nisam vidio da išta osim tekućeg gnojiva ili pesticida ide u spremnike za tekućinu.
Zna se u što idu kruta gnojiva.

bongy čet 27.6.2019 19:38

Dali je tko od vas sadio onaj hops? Ja posadio da probam uzeo kombajn i nastavak kao sto se bere kukuruz i suncokret i nece uopce da ga bere kombajn??? a gledo sam na youtubu sa tim kupe taj hops