mislav_01 čet 26.11.2009 12:13

Jedinica je bila odlicna, dvica je bila dosadna i monotona, ništa me osim enginea nije impresioniralo, a opet me vise od tog impresionirao onaj od Crysisa. Ne znam. Ravnodusno sam docekao ovu vijest. Neka malo porade na igrivosti i mozda bude dobro. I nek se klone afrike i daju nam zivlje prostore sa vecim rasponom boja.

Tsar čet 26.11.2009 13:04

Dvica je imala lijepu grafiku al je igra bila tako dosadna i monotona, uopće nema raznolikosti misija i svaka je ista. Dobiš zadatak da odeš na određeno mjesto i ubiš nekoga. nadam se da trica neće biti takva. AC je naučio na svojim greškama, pa će vjerovatno kako govore AC2 biti potpuni uspjeh, valjda će tako biti i sa FC3, jer ga radi isti tim (Ubisoft).

xnight_hunterx čet 26.11.2009 13:15

1ica mi je bila dobra

a dvojku sam tolko iscekivao kad sam je zaigrao stalno sam si mislio kad ce pocet prava akcija otvorim menu i vidim da je 60%prođeno ja si mislim omg to je sve sto se događa u igri vozis se zaustave te ti neki banditi pucas se i tako stalno nema dosadnijega ajde grafika je super ali grafika se moze je**t ako je gameplay takav šit

 

EDIT:

mene vise zanima crysis 2

Micek uto 7.6.2011 09:32

Prije par dana odigrao Far Cry 1  po, vjerojatno, 8. puta...

Sad 2012. (osim zbog sudnjeg dana :) jedva čekam zbog Far Cry 3. Čini mi se da će objediniti sve ono najbolje iz Far Cry i Crysis serijala.

F1-IVO uto 7.6.2011 11:20
SpaceNinja kaže...

neznam meni nekak jadno izgleda grafika u usporedbi s battlefield 3, gameplay je dobar

To zahvali uploaderu. Ako netko stavi HD kvalitetu onda će to bit to.

Ovako je teško prosudit.

thuglife uto 7.6.2011 11:29
F1-IVO kaže...

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

Da, na editanoj verziji dunjice prilagođenoj DX11.

Dodinho uto 7.6.2011 13:02

Neznam... Igra izgleda jako zanimljivo, samo bih volio da priča bude malo dublja... Možda nešto poput: našli su neku novu drogu od koje ovi divljaju i gube razum i kolju lokalno stanovništvo, a kako igra odmiče naš lik shvaća da i on pomalo postaje "divljak"...

hari85 uto 7.6.2011 17:23
F1-IVO kaže...

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

Teksture , shadering sve veoma lici na dunia engine . 

dis4st3r uto 7.6.2011 17:31
hari85 kaže...
F1-IVO kaže...

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

Teksture , shadering sve veoma lici na dunia engine . 

pa ja mislim da se radi o Dunia engineu