PC igre

Euro Truck Simulator 2

Gale92 čet 26.3.2020 17:27
Gale92 kaže...
Rodić kaže...
Probao, i kod mene ne radi Otvoreni.

 

vrinho kaže...

Misterija... Enter i Otvoreni mi normalno rade u foobaru a u igri nema šanse.

 sutra se dečki "poigram" pa Vam se javim tokom dana, ne brinite, riješit će se....

 dečki da ne bi bilo da sam vas izigrao, ja sam pokušao zaista pronaći ali nikako da unutar igre rade streamovi na narodni te otvoreni radio........

Rodić čet 26.3.2020 18:21
Gale92 kaže...
Gale92 kaže...
Rodić kaže...
Probao, i kod mene ne radi Otvoreni.

 

vrinho kaže...

Misterija... Enter i Otvoreni mi normalno rade u foobaru a u igri nema šanse.

 sutra se dečki "poigram" pa Vam se javim tokom dana, ne brinite, riješit će se....

 dečki da ne bi bilo da sam vas izigrao, ja sam pokušao zaista pronaći ali nikako da unutar igre rade streamovi na narodni te otvoreni radio........

 Ma nema problema, hvala sto si pokusao :)

vrinho kaže...

Ja našao prije sat vremena koji mi radi, nadam se da bude i ostalima.

 

http://eu10.fastcast4u.com:4700

 E svaka ti cast, cini se da ovaj radi za sada :)

playjob ned 29.3.2020 23:38

Može pomoć? Imam instaliran promods 2.43 verziju i svi fajlovi odnosno sejvovi su mi nedostupni. Mogu li ih ikako oporavit?

Edit: Evo radi sad, morao sam malo duže pričekat da se učita.

 

Dva pitanja.

Kad ću idući put morat ažurirat promods?

Ako svaki put nakon odvožene ture spremim sejv odnosno izvršim backup save-a, hoću li ga ikako sačuvati od možebitnih takvih nekakvih problema?

dzonyy uto 31.3.2020 21:40

Jel zna neko da mi pomogne da vratim american truck preko clouda ako moze nekako . Imam sacuvane fajlove sve ali kada ubacim u my documents i udjem u igru  pise mi level 1 a bio sam 38 level .  E sada ne mogu nikako to da resim  .  :( 

GreenLife čet 2.4.2020 23:12
krokodil kaže...

Igra Tko MP?

 

 

Koji ti je Steam nick?

 

Vezano za kupovinu:

 

povodom eventa koji trenutno traje, na steamu su vam sniženi ETS2 i skoro svi dlc, pa ako ne volite kupovat na "sumnjivim" stranicama - eto prilike.

dzonyy pet 3.4.2020 07:40

Volan logitech g920 ne mogu da podesim u igrci ets i ats mnogo mi se zaokrece kada okrecem u mesto . Ko zna neka pomogne posto vise nemam zivaca izludeh vise . Sve sam instalirao logotech gaming software i ponovo nece .Pokusavam isyo sa novim profilom u ets i ats i opet nista . :(

krokodil pet 3.4.2020 16:08
Prte kaže...
krokodil kaže...

Igra Tko MP?

 Samo SP. Cijeli dan radim s panjevima, ne želim se još i igrati s njima kad dođem kući 

 

Sam si birao svoj posao. kad sam napisao "igra tko MP?" ,šta sam trebao možda napisati da nisam panj?, pa ako netko hoće igrati sa ne panjom ?

Prte pet 3.4.2020 17:03

Smiri se.

Panj/panjevi se nije odnosilo na tebe nego na većinu koja igra MP i uništava doživljaj ostalima. Siguran sam da si se susreo s takvima ne samo u ovoj igri nego i u ostalim igrama

hahhaajaads pet 3.4.2020 17:06
dzonyy kaže...

Volan logitech g920 ne mogu da podesim u igrci ets i ats mnogo mi se zaokrece kada okrecem u mesto . Ko zna neka pomogne posto vise nemam zivaca izludeh vise . Sve sam instalirao logotech gaming software i ponovo nece .Pokusavam isyo sa novim profilom u ets i ats i opet nista . :(

 Ne kuzim kak ti se to desi ? Doslovno kad ukopcas G29/920, pokrenes logitech hub/software i u ETS2/ATS je automatski stavljen na najvecu rotaciju.

GreenLife pet 3.4.2020 17:07
dzonyy kaže...

Volan logitech g920 ne mogu da podesim u igrci ets i ats mnogo mi se zaokrece kada okrecem u mesto . Ko zna neka pomogne posto vise nemam zivaca izludeh vise . Sve sam instalirao logotech gaming software i ponovo nece .Pokusavam isyo sa novim profilom u ets i ats i opet nista . :(

U Logi Gaming softwareu ne diraj ništa, vrati na 900° i isključi Enabling centering bla-bla...evo ovako:

 

 

 

Sve moraš podesiti u igri

 

 

GreenLife pet 3.4.2020 17:08
hahhaajaads kaže...
dzonyy kaže...

Volan logitech g920 ne mogu da podesim u igrci ets i ats mnogo mi se zaokrece kada okrecem u mesto . Ko zna neka pomogne posto vise nemam zivaca izludeh vise . Sve sam instalirao logotech gaming software i ponovo nece .Pokusavam isyo sa novim profilom u ets i ats i opet nista . :(

 Ne kuzim kak ti se to desi ? Doslovno kad ukopcas G29/920, pokrenes logitech hub/software i u ETS2/ATS je automatski stavljen na najvecu rotaciju.

 Vjerojatno je mrdao po osjetljivosti.

 

Ako bude htio, mogu mu poslat svoje postavke, pošto imam isti volan

hahhaajaads pet 3.4.2020 17:23
GreenLife kaže...

 Vjerojatno je mrdao po osjetljivosti.

 

Ako bude htio, mogu mu poslat svoje postavke, pošto imam isti volan

 Ne znam zbog cega to dira... Jedino treba malo prodrndat po postavkama u igri sto se tice pedala i nastimat h-shifter i to je to.

GreenLife pet 3.4.2020 17:38

A jbg, nije tražio pomoć prije, nego je išao na svoju ruku podešavat što ne zna. Budemo mu pomogli, samo nek se javi.

 

Btw. ti više baš i ne voziš ETS? Koliko vidim vječito vjesiš u Assetto Corsi ;)

dzonyy pet 3.4.2020 17:51

Stavio sam tako kao sto ste mi rekli i namesteno je u logitech software  , ali opet nece tockovi da se okrenu , okrenu se samo malo kada pomeram levo i desno . I kako da namestim ovu kalibraciju isto mi trazi . 

hahhaajaads pet 3.4.2020 18:03
GreenLife kaže...

 

Btw. ti više baš i ne voziš ETS? Koliko vidim vječito vjesiš u Assetto Corsi ;)

 95% vremena visim na Rustu, igra je savrsenstvno pogotovo sa ekipom. ETS2 vec nisam dost dugo upalio (brat je nekidan, ja zadnji put mozda prije 2-3 mjeseca), a i kad igram onda samo MP, mozda da se makne navika od Rusta i da imam vozit s kim u ETSu bilo bi drukcije 

 

A assetto corsa... Stalno nekakve modove nalazim, i jednostavno se nemres skinut sa nurburgringa jer je staza savrsenstvno 

 

Edit: bilo bi jos bolje da se vrati Runko ekipa, to je bila uzivancija 

GreenLife pet 3.4.2020 18:15
dzonyy kaže...

Stavio sam tako kao sto ste mi rekli i namesteno je u logitech software  , ali opet nece tockovi da se okrenu , okrenu se samo malo kada pomeram levo i desno . I kako da namestim ovu kalibraciju isto mi trazi . 

Ma kakav control panel.

 

Evo ti moj file kontrola pa si ga raspakiraj, otvori Moji dokumenti\Euro Truck Simulator 2\profiles\**profil koji koristiš**\ i tu kopiraj taj control.sii koji sam ti poslao. Nakon toga pokreni igu i vidi jel radi

 

download

Kontrole za Logi G920 volan