PC igre

Euro Truck Simulator 2

hahhaajaads čet 11.7.2019 20:07
macgyver 53 kaže...
Prte kaže...

 

RIJEŠENO!!! Mjenjač ide kolegi macgyver53

 Ovim putem se zahvaljujem još jednom kolegi, mjenjač je stigao prije tjedan dana. Pošto koristim Logitech DFGT volan moram shifter prebaciti na USB pa dok čekam dijelove s ebaya evo video postupka možda će nekoga zanimati.

 

Lp!

 

VIDEO

 Jel ces onda morat ic opet na polovne pedale sa kvacilom ili nije potrebno ?

Igzy20 sub 10.8.2019 21:41

Da, Goodyear DLC su dijelili samo u prvom dijelu eventa. Ovo su ponovno otvorili event za one koji nisu uspjeli završiti do kraja, ali bez mogućnosti osvajanja DLC-a. Vidim da je sad i natječaj za najbolji screenshoot sa Goodyear skinom, ali taj dio ću preskočit.

 

Nego, baš si razmišljam u zadnje vrijeme kako je ova tema polako mrtva. Svi prestali igrat ili nitko više ne objavljuje?

macgyver 53 sub 10.8.2019 21:50

Ja igram kad stignem vecinom vikendom, jer mi se neda bas nakon cijeli dan IRL u kamionu sjest za komp i opet u kamion

 

Ali da primjetio sam i ja da se dosta manje objavljuje u temi, nekada je tema bila jedna od najcitanijih na forumu, zato evo par starijih slika iz doba srednje skole u to vrijeme se petkom nije izlazilo van nego su se vozili konvoji po 5-6 sati

hahhaajaads sub 10.8.2019 22:03
macgyver 53 kaže...

Ja igram kad stignem vecinom vikendom, jer mi se neda bas nakon cijeli dan IRL u kamionu sjest za komp i opet u kamion

 

Ali da primjetio sam i ja da se dosta manje objavljuje u temi, nekada je tema bila jedna od najcitanijih na forumu, zato evo par starijih slika iz doba srednje skole u to vrijeme se petkom nije izlazilo van nego su se vozili konvoji po 5-6 sati

 Jaoo kakvi su to dani bili... Da se bar ekipa moze opet skupit bar svake nedjelje navecer da odvozimo koju 

 

 Ali opet vidim da se vozi na teamspeaku a meni je bed igrat bez volana jer stvarno mi unisti doslovno sve, skekac je isto uzeo novu strojcinu ( i7 8700k + 2080ti) pa vidim da udara na najjace 

 

Edit: Evo dvije stare slike, tad nije jos niti bilo vtca transporti runko i nas cetvorica (skeki, bobo i matej i ja) smo svaki dan vozili po 5+ sati 

tino26 sub 24.8.2019 19:17
krokodil kaže...

Prije  "Runka" ja sam bia u "Blakan Šped"... sićam se @kinder, @zekat, @skeki, @racko, @emrah BIH, @Tino29CRO, ali ima nekoliko godina ne igram mp  

  @Tino29CRO sam ja Koliko se sjećam,to je bilo negdje tamo 2014 god..

 

Evo par slika iz tog vremena kad se ekipa s foruma družila u ets2 mp..

 

hahhaajaads uto 17.9.2019 20:29

Evo i ja se vratio u vozacke vode nakon dobrih 3-4 mjeseca... Sad imam pitanje u vezi start/stopa, znaci imam G29+Shifter (normalno i kvacilo), no nemam blage kak namjestit da start/stop radi. Ocekivao sam da stisnem tipku te kad dodjem pred semafor i izbacim iz brzine (normalno i da pustim kvacilo) da ce se on automatski ugasit, te kad pritistem kvacilo da ce se automatski upali.. Jel to radi nekak drukcije ili ? Znaci u vezi toga nisam nista pronasao na guglu tak da bi svaka pomoc dobro dosla   

macgyver 53 uto 17.9.2019 22:12

RL kamioni niti nemaju start stop, neka me netko ispravi ako griješim jer najmlađi kamion sto sam vozio je 2010. godina ali vjerojatno bi bilo dosta problema sa zrakom npr. ako neki jastuk pušta malo a tebi se ugasi kamion dođe zeleno i ne možeš krenut. A i nije bas zdravo za motor opcenito.