Danny_HR uto 27.7.2010 10:45

Kako sam vidio da postoji samo tema u kojoj se komentiraju vijesti o DA2, odlučio sam otvoriti zasebnu temu za igru.

 

Pa da krenem sa malim člankom i videom sa Gameinformerovog posjeta u BioWare.

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/26/dragon-age-ii-an-epic-in-progress.aspx

 

Vidi se i nešto malo veoma ranog gameplaya.

 

Uz to, evo i jedan hands on preview.

http://www.gamingshogun.com/Article/7297/Dragon_Age_2_Hands-On_Preview_from_the_2010_San_Diego_Comic_Con.html

 

Eto, nadam se da će dvica biti bar dobra kao i prvi dio. :)

Grgapm uto 27.7.2010 11:16

Bas me zanima hoce li imati utjecaja na igru to jesi li na kraju prvog dijela pristao na deal s Morriganicom. Nazalost s posla ne mogu otvorit linkove (gdje mozda pise), ali dosad sto asm citao nije se spominjalo

Armor sub 31.7.2010 08:03
Ner0 kaže...

i ja se nadam da ce ubacit vise prokletih Zmajeva, Dragon Age, a  svega 3-4 sam ubio u prvom dijelu i prvih 5 dlc-ova :S

A seksanje s Lelianom i Morrigan, to mi je bilo bitnije :)

1337Code_breaker pet 27.8.2010 20:40

ja mislim da ces igrati sa svojim sinom iz dragon agea, onaj zmaj sta je na slikama (valjda cover igrice) je njegov duh koji je usao u dijete, a da je ona stara morrigan
ja sam se seksao samo s morrigan, lelianu nisam imao u druzini jer sam zaboravio uci u krcmu...
sto mislite jesam u pravu?

Danny_HR pet 27.8.2010 20:44
1337Code_breaker kaže...
ja mislim da ces igrati sa svojim sinom iz dragon agea, onaj zmaj sta je na slikama (valjda cover igrice) je njegov duh koji je usao u dijete, a da je ona stara morrigan
ja sam se seksao samo s morrigan, lelianu nisam imao u druzini jer sam zaboravio uci u krcmu...
sto mislite jesam u pravu?

I ja sam to mislio, ali zaboravljaš da je igrač mogao biti i ženski lik...

Tako da ta teorija otpada.

1337Code_breaker pet 27.8.2010 20:58

ja sam prvo se dvaput borio sa svojim magom protiv logaina ali bi me ubio, jednostavno nisam imao dovoljno sonstitution, jednom me udari, zdravlje na pola, drugi put war cry, na podu sam udari opet i mrtav sam, onda sam se borio sa alastirom ali on ga je smaknuo kad ga je pobijedio, ako cu opet igrati postedit cu ga i njega zrtvovati, pusti morrigan to sam vec probao
ja mislim da igramo sa sinom, vidis da prije nego sto ga je napao onog se prisjecao i onda je dosao u mislima zmaj pa ga je onda zapalio...
skoro sam siguran, a sto mislite ko je taj rogati?

1337Code_breaker sub 28.8.2010 05:26

vraga nema u fereldenu :)
ali nije bas logicno, ako na samom kraju igre kaze da je to pocetak novog agea, kako se igra onda zove dragon age 2
prosao sam konacno dragon age, i napravio sam onaj ritual s morrigan, ako dvojka stvarno bude o tome nadam se da cu moci koristiti saveove iz originala,

1337Code_breaker ned 29.8.2010 05:09

da, ali ti onda ona fali u borbi, barem meni, posto sam zaboravio uci u krcmu i uzeti lelianu, a zevran te u jednom dijelu price izda...
no da se vratimo na temu, ja ne ocekujem previse od igre, prvu su radili oko 5 godina, ovu manje od 3...

1337Code_breaker uto 14.9.2010 23:13

ja mislim da ce ova igra ili biti usijeh godine, ili fail desetljeca, ovisi ako ce ljudi primiti promjenu same igre, njihovu zelju da stvore "svoj fantasy svijet" ono kao sto su vilenjaci sad nomadi...
meni se osobno nece sviđati to sto se igra gotovo potpno odvija u jednome gradu, no tko zna, mozda dobro ispadne...
ali pazite ljudi dragon age: origins su radili 5 godina, ovaj jedna 2...

Elles D. sri 15.9.2010 08:55
1337Code_breaker kaže...
ja mislim da ce ova igra ili biti usijeh godine, ili fail desetljeca, ovisi ako ce ljudi primiti promjenu same igre, njihovu zelju da stvore "svoj fantasy svijet" ono kao sto su vilenjaci sad nomadi...

Pa već su ga stvorili i pobrali sve moguće nagrade... Vjerujem da su ljudi jako dobro prihvatili novi fantasy svijet. Doduše, ne znam o kojem "novom" svijetu govoriš kad pričamo o DA2, ali dobro...

 

1337Code_breaker kaže...
ali pazite ljudi dragon age: origins su radili 5 godina, ovaj jedna 2...

Da, trebalo je napraviti novi engine i smisliti cijeli svijet, s pričama, poviješću, odnosima, vrstama bića koja šetuckaju po njemu,..

DA2 je nastavak priče koji zahtjeva puno manje posla u tehničkom smislu.

Danny_HR sri 15.9.2010 10:40

Fail ne može biti kako god da okreneš. Svaki fan prvog dijela sigurno će ovo igrati, a siguran sam i da će biti novih fanova budući da će se sada moći više ufurati i poistovjetiti sa likom jer će biti full voice acting i samo jedan lik.

Grgapm sri 15.9.2010 15:16

Meni se svida zapravo sto je samo jedan lik jer to obicno povlaci bolji pricu za sobom. Ionako su backgroundi u DA:O cinili razliku od sat vremena na pocetku igre i par minornih razlika kasnije, tako da nije velik gubitak. Nemogucnost odabira rase mozda nekima moze smetati, ali ja ionako najradjie igram humane

calypso pon 18.10.2010 15:38

Stigle nove informacije o igri, konkretno o području Lowtown, dijelu Kirkwalla.

 

Dobili smo opis i dvije concept art slike:

 

A newcomer to the city of Kirkwall will find Lowtown a vast maze of shantytowns and labyrinthine corridors, all clustered around the busy man-made harbor.

Lowtown is literally a pit where the slaves were once quartered, but residents comfort themselves with the thought that as poor off as they are, they are still not the worst in Kirkwall.

That honor belongs to those who have descended into "Darktown", the nickname given to the truly desperate who have taken refuge in the city's sewer tunnels.

 

 

Evo i link na stranicu: http://dragonage.bioware.com/da2/world/environments/lowtown/