PC igre

Dobro mjesto za kupit CD KEY za igre?

markomarko ned 3.7.2011 19:01
CroVandal kaže...
markomarko kaže...

I ako je moguce da se preko paypala to moze :) Moze itko za preporucit koji sajt?

g2play,basehost,game.co.uk

idem se regat na g2play i bude ovo Please enter valid phone number e.g. (44)555343776

JozaxD ned 3.7.2011 19:02
markomarko kaže...
CroVandal kaže...
markomarko kaže...

I ako je moguce da se preko paypala to moze :) Moze itko za preporucit koji sajt?

g2play,basehost,game.co.uk

idem se regat na g2play i bude ovo Please enter valid phone number e.g. (44)555343776

valjda za potvrdu registracije trazi potvrdni code da ti posalje na mob,tako katkada kada radis gmail bude

markomarko ned 3.7.2011 19:06
JozaxD kaže...
markomarko kaže...
CroVandal kaže...
markomarko kaže...

I ako je moguce da se preko paypala to moze :) Moze itko za preporucit koji sajt?

g2play,basehost,game.co.uk

idem se regat na g2play i bude ovo Please enter valid phone number e.g. (44)555343776

valjda za potvrdu registracije trazi potvrdni code da ti posalje na mob,tako katkada kada radis gmail bude

ne pise to nigdi samo kazu da sam krivi broj upisa

markomarko ned 3.7.2011 19:31
CroVandal kaže...

Nema vise na steamu sorry :-(

 

Da doci ce ti na mail! meni je dosao key kao slika a ne natipkani

Kad sam staivo u cart prikazalo mi je moju adresu grad i te šeme.. meni se cini da to dolazi na kcunu adresu. Jel mi mos linkat sta koji item da kupim?

CroVandal ned 3.7.2011 20:33

Ma je digital je oni samo to prodaju! pa free shiping pise i da isto na ebayu kupis! nemas frke pise:

The CD Key / Serial is sent as a scan of the original retail box. This proves your 100% ownership of the product in any case. The scan is sent by email as well as kept in your orders archive so you can return to it anytime in the future.

 

Digital Download: You register a unique account on the game producer´s website. The registered account along with the key provided by us enables you to download the game 100% legit from the producer´s servers...

 

Narucivao sam par igara i uvjek je dosao key na email uostalom ako nedobijes to sto platis imas Dispute na paypal-u pa mozes novce vratiti!

markomarko ned 3.7.2011 20:36
CroVandal kaže...

Ma je digital je oni samo to prodaju! pa free shiping pise i da isto na ebayu kupis! nemas frke pise:

The CD Key / Serial is sent as a scan of the original retail box. This proves your 100% ownership of the product in any case. The scan is sent by email as well as kept in your orders archive so you can return to it anytime in the future.

 

Digital Download: You register a unique account on the game producer´s website. The registered account along with the key provided by us enables you to download the game 100% legit from the producer´s servers...

 

Narucivao sam par igara i uvjek je dosao key na email uostalom ako nedobijes to sto platis imas Dispute na paypal-u pa mozes novce vratiti!

Ok a koji item da izaberem? Ima ih vise, i da ne zelim ekspanziju!

markomarko ned 3.7.2011 21:16
rebelsy kaže...

Mogao si jucer kupiti na steamu BC2+Vietnam+Spectat kit za 10 eura (oko 75kn) ...

Samo preko paypala kupujem, ah sta ces.. ovo me je doslo duplo skuplje, ali opet jeftinije nego oubicajna cijena na steamu