MasterG pet 1.11.2019 20:59

baš gledam...jao izgleda mi da ću konačno nać opet igru na koje ću potrošiti sate i sate...baš sam hype.

Skill tree izgleda jako dobro za sad! Zanimaju me setovi i mogućnosti!...ali DRUID!!! aaaaa...definitivno prvi lik! :)

 

dakle sad će biti slično MMORPG...u velikim gradovima će se skupljati ljudi ,trgovati i zapravo napadati dungense sa grupama...ovo mi zvuči brutalno zanimljivo.

Darkoooo pet 1.11.2019 21:02

Jako mi se svidja, evo sam jedna stvar me bode u oci.. Zasto je tako zumirano? Imam osjecaj da bi kamera trebala biti puno vise iznad charactera, odnosno veci fov... nije pregledno, ali koga briga, ovo ce se igrati...

dobus pet 1.11.2019 21:11

gameplay izgleda jebeno i svidja mi se sto je opet tamno..skill tree izgleda dobro,ali još mi je bitnije ako stvarno bude kako kazu da ce se moci napraviti build kakav zeliš,a ne da si uvjetovan..ako tako bude,to su sati i sati zabave

MasterG pet 1.11.2019 21:17

a gle, vjerojatno ćeš moć napravit lik kakav si htio, ali moje je mišljenje da će i dalje bit neke veze sa setovima i legendaries u smislu "naj" builda...po meni se to ne može izbjeći. 

Ove se zone je najbolji build lightning sorcerer, sa setom tim i tim...a sljedeće barbarian sa setom tim i tim...ako se to izbjegne i zapravo igra bude toliko kompleksna i velika da više do izražaja dođe skill, snalaženje na mapi..itd...hm moglo bi biti jako jako dobro.

Zanima me kako će funkcionirati to sa drugim playerima, ako sam dobro shvtio svatko te može napast i "ukrast" ti iteme....ako je tako, brijem da će to ubit igru...

Wolf88 pet 1.11.2019 21:29

ovo što sam vidio izgleda dobro i dosta me posjeća D2 pogotovo UI. Uvode mmorpg elmente world events, world pvp. 

Zasada su tri klase prikazane Barbarian, Druid i Wizard. Customization likova i mounts. 

 

dobus pet 1.11.2019 21:30

iskreno neznam kako ce to napraviti sa pvp-om,ali mislim da neče bas biti da se moze samo tako napadati mada je i to moguće,jer su nesto u tom smislu komentirali dok su prikazivali onaj isječak sa mountom(konjima)..kao izgledaju mi da ce se pobiti,ali su zasad na istoj strani..tako da ćemo morati pričekati da vidimo.

Ja osobno nisam neki pvp ljubitelj,pa ako se bude moglo,ja to preskačem..ali morat cemo pričekat da vidimo..

Ali kako dobro izgledaju likovi

doktor1 pet 1.11.2019 21:55

Diablo 4 will feature five big, contiguous regions—with a day-night cycle and dynamic weather system—the player can conceivably wander at their own discretion, assuming they have the gear to cut it. More important is the "shared" part of that description. We've yet to hear how many players will be wandering Diablo 4's open world at once, but the point is they'll be wandering with you.

Towns act as social hubs for chatting and grouping up, PvP zones act as seamless ganking areas, and world events spawn big monsters that strangers and teammates can take down together. The world is also apparently big enough to justify the addition of mounts. We'll be able to suit up our horses in armor, perform powerful dismount abilities, and explore the open world at a brisk clip. 

 

SLIKA1

SLIKA2

SLIKA3

SLIKA4

SLIKA5

SLIKA6

Horned Reaer pet 1.11.2019 23:57

Po onome kako sam skuzio je to da će cijela igra biti open WORLD u kojem će se morati i koristiti konje da bi doputovali u neke lokacije! I sav taj open world će biti RANDOM generiran , znaci nikada isti i moze se igrati beskonačno mnogo puta. Ufff ... kakav odmak u odnosu na Diablo 3 pa to će se igrati dan noc! Jos ako buildovi ne budu zadani da je jeda najaci pa svi to imaju nego da od svakog itema ima koristi !! Pa onda PVP ... aaaaaaaaaaaa DIABLOOOO IV

SamoPitam3 sub 2.11.2019 12:00

Sada znam zasto nisam mogao nazvati svoga lika u d3 Lilith. Od svega ostaloga, odnosno komentiranja cu se suzdrzati dok igra ne izadje.

Ima tu dosta toga sto mi se ne svidja ovako na prvu, ali sve je to jos uvijek u svojoj alpha fazi ili cak mozda i u pocetnoj beti buduci da je d3 u alphi puno manje pokazao. Tako da ce do gotovog proizvoda biti dosta promjena i novotarija.