Minneyar uto 26.2.2019 13:21
pavlovs_dog kaže...

Ma jučer sam ponovno krenuo D3 - novu sezonu pa zato rant razočaranja. Prijatelj me boostao nekih sat vremena - napunio 70. level i sakupio 550 paragona. Praktički sam samo hodao za njim i zajebavao se po skajpu.

Grift bossovi mi dropali cijeli jade harvest set pa sam riješio tier 60 solo grift čisto da mogu otključat torment 13. Mislio sam da će mi se dat igrat, ali kurac.

 

Kaj se Patha tiče, čekam novu sezonu sad za desetak dana.

 

 

SamoPitam3 kaže...

 Sto je najgore, za razliku od prijasnjih sezona tema ove sezone cak i nije losa. Nesezona je valjda svima dosadila osim botovima . Tesko mi je povjerovati u to da tamo postoji netko iznad 3K paragona, a da ne bota. Ziva dosada.

Path sam instalirao 3-4x i isto toliko pokusavao, ali jok. To mi je jos i gore od ove nakarade od diabla 3. Jedino Grim Dawn ulazi u obzir dok ne izadje nesto.

 Probajte Path of Diablo mod za Diablo 2. Mod je jako blizak vanilla iskustvu, ali na realmovima bez ikakvog cheatanja/ botanja i sa određenim balance izmjenama koje promoviraju build diversity i tako. I ukljucen je glide wrapper s kojim igra izgleda nevjerojatno dobro za svoje godine - na 24'' FHD monitoru izgleda jedva pikselizirano, vrti se glatko (nije vise cappan na 25 fps) i ne izgleda razvuceno. Mene uvuklo zestoko, igra je svjetlosnim godinama ispred govna od D3. 

 

Evo sazetak izmjena: Link

SamoPitam3 čet 7.3.2019 01:08

Koliko sam ja iz svega ovoga shvatio, izgleda da se radi o macro-u. Cak i CM kaze da nije exploit, jer je moguce, ali je jako tesko izvesti. Moglo bi tu biti banova. Ovoga puta nece proci da se pravis blesavim, kao ona svinjarija sa DHom i Necrom ili koja kombinacija je vec bila, jer ovo nije slucajnost. Ovdje postoji cista namjera koristenja macro-a. Uz to zajednica je ljuta sto nema banwave-a tamo od 12og mjeseca jos tako da ocekujem "vatromet" tamo pred kraj sezone.

TomoR čet 7.3.2019 14:34
striko kaže...
 

Ali, bar je naš čo'ek na prvom mjestu - Tomo iz Zagreba 

 

150 u četvero za 7 minuta i 37 sekunda, teško će ih itko skinuti. Uvjerljivo najbrže u svim regijama...

 Je'l ima šanse da bude video toga na YT? Kad već znaš čovjeka.

striko čet 7.3.2019 19:11
TomoR kaže...
striko kaže...
 

Ali, bar je naš čo'ek na prvom mjestu - Tomo iz Zagreba 

 

150 u četvero za 7 minuta i 37 sekunda, teško će ih itko skinuti. Uvjerljivo najbrže u svim regijama...

 Je'l ima šanse da bude video toga na YT? Kad već znaš čovjeka.

 Hmm, on nema (mislim) ali wizz je valjda to streamao. Pitat ću kasnije "svoga" wizza da mi da link ako postoji 

 

Ali, nešto novo (ili staro) izlazi.

 

Originalni Diablo će izići na GOG-u.

 

Ne stignem sada linkati, ima i na redditu i na blizzu! Kasnije ću dodati link.

Minneyar uto 2.4.2019 10:25
TomoR kaže...
Minneyar kaže...

Wow, 4 nova torment levela! Evo odmah instaliram igru nakon tako lifechanging promjena.

 14, 15 i 16 su 4 levela?

 

Očito jako jako dugo nisi igrao. 

 Koga briga dal je 3 ili 4? Poanta je da su "updateovi" lakrdija najobicnija vec godinama i svode se samo na pumpanje brojeva.

Chaky uto 2.4.2019 13:49
Minneyar kaže...
TomoR kaže...
Minneyar kaže...

Wow, 4 nova torment levela! Evo odmah instaliram igru nakon tako lifechanging promjena.

 14, 15 i 16 su 4 levela?

 

Očito jako jako dugo nisi igrao. 

 Koga briga dal je 3 ili 4? Poanta je da su "updateovi" lakrdija najobicnija vec godinama i svode se samo na pumpanje brojeva.

Ako te nije briga zasto si se uopce javio komentarom i pokusao biti smijesan?

 

Nisam igrao vec jako dugo D3 zbog griznje savjesti sto sam igrao samo njega, a toliko drugih igara neodigranih.

 

Ali ovaj patch mi djeluje ok. Dodane nove tezine, par stash tabova (toga nikad dosta) itd...

Minneyar uto 2.4.2019 15:08
Chaky kaže...

Ako te nije briga zasto si se uopce javio komentarom i pokusao biti smijesan?

 

Nisam igrao vec jako dugo D3 zbog griznje savjesti sto sam igrao samo njega, a toliko drugih igara neodigranih.

 

Ali ovaj patch mi djeluje ok. Dodane nove tezine, par stash tabova (toga nikad dosta) itd...

 Koji idiotski komentar. Zasto si se ti onda javio da kazes da ti se cini dobar patch? Trebao bih sad objasnjavat zasto sam se usudio napisati svoje misljenje o necem? 99% komentara u ovom topicu je ionako link na najnoviji challenge rift (jel itko to ikad otvori?)

TomoR sri 10.4.2019 10:04

PTR 2.6.5 Patch notes update - ilitiga Blizz nam se svima smije u facu...

 

Quality of Life

  • Additional stash space has been made available for all players
    • PC: The cap for earning additional stash tabs through the Season Journey has been raised from 4 to 9
    • PS4/XB1/Switch: All players will be able to purchase 70 additional stash spaces with gold upon login
    • Note: All tabs are available immediately upon login on PTR for testing purposes only

 

Uglavnom, dodatnih 5 stasheva na PC-u će se otključavati kroz sezone, pa to znači skoro godinu i pol da ih sve otključaš - na konzolama dodatni stash space kupuješ za gold i gotovo... Oni nisu normalni...