fila2208 pet 27.12.2013 00:45
Đapa club kaže...
Lopoc kaže...

Ne planiram igru kupovati još tako skoro, ali streamove gledam dosta često sad dok su praznici. Najpotresnija stvar u igri su odnosi ljudi prema drugim ljudima, ovo je totalno sjebano. Situacija: 2 frenda prezivila pokolj i jedan krpa drugoga. U to doleti neki random i zaveže ovoga sto je krpao te ga natjera da popije dezinfekcijsko sredstvo, a drugoga počne tući da još krvari. Nakon toga (stalno psujući) kaže da će ih ostavit tu i gledat dok umiru :O Još sam u šoku :D

A gle uvijek može napraviti disconnect, ali ti tipovi šta piju ta sredstva i što ih se veže, oni to vole i uživaju u takvom načinu igranja. Zato je DayZ hit igra, baš zbog takvih stvari jer ima raznih pacijenata koji dosta ozbiljno shvaćaju takva mučenja.

STvarno ima ljudi koji vole da ih se siluje u video igri? Kako to, dođeš do njega on te veli pls tie me up itd jel?

lol

AmonZero pet 27.12.2013 00:47
Lopoc kaže...

Ne planiram igru kupovati još tako skoro, ali streamove gledam dosta često sad dok su praznici. Najpotresnija stvar u igri su odnosi ljudi prema drugim ljudima, ovo je totalno sjebano. Situacija: 2 frenda prezivila pokolj i jedan krpa drugoga. U to doleti neki random i zaveže ovoga sto je krpao te ga natjera da popije dezinfekcijsko sredstvo, a drugoga počne tući da još krvari. Nakon toga (stalno psujući) kaže da će ih ostavit tu i gledat dok umiru :O Još sam u šoku :D

Ako netko želi pogledat to što je kolega ispričao.

LINK

 

Namješteno 99%

PLASMAorLCD pet 27.12.2013 00:51

Nisam pogledao video (nemam zvuka sad), ali ne mora biti staged uvijek. Mi smo handcuffali jednog bambiea jer mi je trebala krv i počeo nam psovat na mic, pa smo mu dali dezinfekcijsko sredstvo i pustili, pa je trčao za nama dobrih 15min dok ga nije netko kod airfielda na Baloti ubio dok je trčao okolo, a i ima stvarno desetine smiješnih videa, samo pratiti reddit :D

Đapa club pet 27.12.2013 02:30
fila2208 kaže...
Đapa club kaže...
Lopoc kaže...

Ne planiram igru kupovati još tako skoro, ali streamove gledam dosta često sad dok su praznici. Najpotresnija stvar u igri su odnosi ljudi prema drugim ljudima, ovo je totalno sjebano. Situacija: 2 frenda prezivila pokolj i jedan krpa drugoga. U to doleti neki random i zaveže ovoga sto je krpao te ga natjera da popije dezinfekcijsko sredstvo, a drugoga počne tući da još krvari. Nakon toga (stalno psujući) kaže da će ih ostavit tu i gledat dok umiru :O Još sam u šoku :D

A gle uvijek može napraviti disconnect, ali ti tipovi šta piju ta sredstva i što ih se veže, oni to vole i uživaju u takvom načinu igranja. Zato je DayZ hit igra, baš zbog takvih stvari jer ima raznih pacijenata koji dosta ozbiljno shvaćaju takva mučenja.

STvarno ima ljudi koji vole da ih se siluje u video igri? Kako to, dođeš do njega on te veli pls tie me up itd jel?

lol

A eto valjda ima

 

EDIT: ovo vađenje krvi je postalo hit, ali bolje i to nego da ekipa koja ima full gear ubija tek spawnane bambije. Vidio sam jedan video gdje su dva lika zaustavili i onda jednom dali krivu krvnu grupu i čekali da vide kad će umrijeti, eto o tome ja pričam. No takve stvari čine ovu igru tako dobrom jer uvijek ima frajera koji pristaju na sve.

Lopoc pet 27.12.2013 02:31
AmonZero kaže...
Lopoc kaže...

Ne planiram igru kupovati još tako skoro, ali streamove gledam dosta često sad dok su praznici. Najpotresnija stvar u igri su odnosi ljudi prema drugim ljudima, ovo je totalno sjebano. Situacija: 2 frenda prezivila pokolj i jedan krpa drugoga. U to doleti neki random i zaveže ovoga sto je krpao te ga natjera da popije dezinfekcijsko sredstvo, a drugoga počne tući da još krvari. Nakon toga (stalno psujući) kaže da će ih ostavit tu i gledat dok umiru :O Još sam u šoku :D

Ako netko želi pogledat to što je kolega ispričao.

LINK

 

Namješteno 99%

Ako je namješteno super :D

drahic pet 27.12.2013 09:01

Jucer,full gearan na nw airfieldu,na serveru ja i frend i jos 4ero ljudi,mrkla noc,gamma pomaze jedva.. Zedan ko pseto idem prema fire stationu,al vidim otvorena vrata sto mi jako cudno,i ususljam se nutra i sleda me rokne lik koji je cucao tamo.. Onak,daj me nemoj.. 4 ero ljudi na serveru i bas mene rokne na nwa.. Poludio sam..

SimeKZ pet 27.12.2013 12:57

To ti je katastrofa.. jer kad bi se svi ovdje skupili to je po 10ljudi na ts.u, kad svatko svoje krene trkeljat to je show program... Idelno je 3 maksimum 5 na ts.u da taktika bude efektivna, jer se inace svi pogubite

Zvonzi pet 27.12.2013 15:34

napokon nabavio i ja ovo čudo. na relativno starom kompu (intelov dual core, 4gb RAM, hd5670) igra na minimalnim detaljima radi i više nego dobro, uglavnom ja zadovoljan, s time da se uopće nisam stigao dodatno s detaljima igrati.

 

što se tiče gameplaya, čini mi se ok, nisam se uopće još snašao ni gdje ni šta, zombiji me kolju na svakom koraku, ali mi se čini i više nego zabavno pogotovo zbog svijeta i atmosfere. jako me živciraju no-clip zombiji. za ostatak sam premalo igrao.

PeTaR_HR pet 27.12.2013 18:08
Guzomat kaže...

Imam pitanje jedno,jel normalno da mi igra laga na medium/high postavkama na AMD PHENOM II X4@3.2 Ghz,AMD Radeon 7870 ,4 gb ddr3,SSD ?

Imaju li neke postavke koje su se pokazale dobre?

da za dayz ti triba sta jaci procesor preporuceno 4.0+ghz

SimeKZ pet 27.12.2013 18:14

Mozes, ali ces nakon nekog vremena pasti u nesvijest od iscrpljenosti.

A ovo gore za zombie... Inace se suljas kraj njih a ne da trcis... Najjaci wepon je sjekira to sigurno. Nemoj koristit briju iz warZ jer ne prolazi nigdje u ovoj igri.

Marcuskac pet 27.12.2013 18:16

@guzomat

 

Igra je jos u vrlo ranoj fazi, I jako je lose optimizirana tako da tu nemozes nista uciniti nego cekati.

Cak i na mome kompu laga i neide glatko (Sve je na najvecim postavkama), no zaboravis kada se zabavljas :)

 

Samo iskljuci post processing jer samo smeta blur i oblake mozes iskljucit posto nisu bitni.

I probaj nesto od ovoga, mozda pomogne.

PLASMAorLCD pet 27.12.2013 19:45

Odgovor ti je u linku u postu iznad :D

 

http://dayzintel.com/dayz-standalone/dayz-standalone-performance-guide

 

Steam’s launch options allow you to supercede the internal settings of whichever game they are applied too. To access launch options, you need to right-click on DayZ within steam and select ‘settings’. Now select ‘launch options’ and you will be presented with a single line text-box. There are a few different launch options that are useful here.

  •  -nosplash – removes the Bohemia Interactive splash page.
  • -noPause – gets you into the game faster.
  • -cpuCount=8 – set this to how many cores your CPU has.
  • -maxMem =8192 – set this to the total amount of RAM your system has, 2048 for 2GB,  4096 for 4GB, 8192 for 8GB.

So you’re launch options within the box should look something like this: -cpuCount=8 -nosplash -noPause -maxMem=8192