Dad0 pon 16.4.2012 15:21

Evo sad je i službeno Crysis 3 izlazi Q2 (proljeće) 2013. Radnja se odvija u razrušenom New Yorku, a glavnu ulogu igra Prophet.

 

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&tl=en&u=http%3A%2F%2Fgamesforpublic.de%2Fcrysis-3-ea-macht-es-offiziell%2F

 

Minimum System Operating Requirements for PC

 

* Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

* DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM

* Dual core CPU

* 2 GB Memory (3 GB on Vista)

 

* Example 1 (Nvidia/Intel):

   * Nvidia GTS 450

   * Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)

 

* Example 2 (AMD):

   * AMD Radeon HD 5770

   * AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)

 

Recommended System Operating Requirements for PC

 

* Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

* DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM

* Quad core GPU

* 4 GB Memory

 

* Example 1 (Nvidia/Intel):

   * Nvidia GTX 560

   * Intel Core i5-750

 

* Example 2 (AMD):

   * AMD Radeon HD 5870

   * AMD Phenom II X4 805

 

Hi-Performance PC Specifications

 

* Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

* Latest DirectX 11 graphics card

* Latest quad core CPU

* SLI / Crossfire configurations will run even better

* 8 GB Memory

 

* Example 1 (Nvidia/Intel):

   * Nvidia GTX 680

   * Intel Core i7-2600k

 

* Example 2 (AMD):

   * AMD Radeon HD 7970

   * AMD Bulldozer FX4150

pirat01 pon 16.4.2012 15:30

Nikako mi ova igra ne ide uz urbano podrucje, po meni je stvorena neku sumu/planinu, bas kao sto je u prvom delu bilo...

 

edit: vidim na slikama da su dodali malo sumskog ambijenta, ali nekako mi opet nije onako kako sam ocekivao {#}

irumora pon 16.4.2012 16:54
Auctor kaže...

Nije li Prophet skončao život u dvojci ?

Je on se ubije na početku ali tijekom igre Alcatraza cijelo vrijeme zovu Prophet pa su onda možda u tom smislu mislili Prophet ili je nekim nano čudom Prophet preživio metak u glavu.

thuglife pon 16.4.2012 19:52

Neočekujem ništa vanzemaljsko od ove igre, volio bih da bude kao prethodnik s ispravljenim lošijim stvarima i to je to. Setting je jako zanimljiv ( mada se nebih bunio ni nečem sličnom onome u prvom dijelu ), i nadam se da ćemo imati dovoljno slobode za istraživanje istoga, dinamičniji combat i zanimljivije naoružanje ( dobro, luk mi i nije pao na pamet, niti smatram da je dobro što je tu, al' fuck it ) i više vrsta neprijatelja, u dvici su praktički bile dvije.

Glede priče, što Prophet se Prophet nije žrtvovao tokom igre, baš me zanima kako će to objasniti.

Ranko Kukumar pon 16.4.2012 19:55

OVDJE IMA LJUDI KOJI SU TEK KRENULI IGRATI CRYSIS 2!!!

 

Prestanite fucking spoilat tko je mrtav a tko živ. Ja sam počeo igru ovih dana i ne zanima me kraj. Pogotovo se odnosi na Domida (aka auctora) i još par ljudi koji onako sasvim otvoreno spamaju sa cijelom pričom drugog djela.

thuglife pon 16.4.2012 19:57

Evo ubacio sam spoiler, vjerujem da će i drugi paziti, ali neznam koliko ti je pametno dolaziti u ovu temu dok igraš drugi nastavak, možeš pretpostaviti kako će priča razvijati u temi, praktički, ovdje ni nemaš još što raditi.

xxxxx pon 16.4.2012 21:21
Ranko Kukumar kaže...

OVDJE IMA LJUDI KOJI SU TEK KRENULI IGRATI CRYSIS 2!!!

 

Prestanite fucking spoilat tko je mrtav a tko živ. Ja sam počeo igru ovih dana i ne zanima me kraj. Pogotovo se odnosi na Domida (aka auctora) i još par ljudi koji onako sasvim otvoreno spamaju sa cijelom pričom drugog djela.

Kreneš igrati igru godinu dana nakon što je izašla i onda ideš po temi u kojoj se priča o nastavku te igre i očekuješ da nevidiš spoilere?

Jednostavno ne dolazi u temu dok ne odigraš igru, znaš i sam da ćeš vidjeti spoilere.

AA-d00d uto 17.4.2012 12:26
Ranko Kukumar kaže...

OVDJE IMA LJUDI KOJI SU TEK KRENULI IGRATI CRYSIS 2!!!

 

Prestanite fucking spoilat tko je mrtav a tko živ. Ja sam počeo igru ovih dana i ne zanima me kraj. Pogotovo se odnosi na Domida (aka auctora) i još par ljudi koji onako sasvim otvoreno spamaju sa cijelom pričom drugog djela.

Čuj Ranko, tema je Crysis3, a ne 2{#}

zoharbizo uto 17.4.2012 18:23

Nadam se da ce ovaj serijal naslijediti Krizu 1 koju sam presao mnogo mnogo puta.Dakle ocekujem nesto sto ce zbaciti Metroo 2033 sa trona, da malo placu te vase HD 7970 i GTX 680 kao i multiGPU sustavi.Ako bude tako kupujem novi PC samo radi ove igre.Ono sto je Crysis 1 onda uradio nije nijedna do sada.

1337Raptor uto 17.4.2012 19:47

Samo se nadam da ce ova moja HD 4890-ka moc pogurat ovo, ako ne idem kod frenda po jos 1 i u CFX. Do sada sam odigrao samo Crysis i Crysis Warhead koji su me iznenadili po grafici, ali nisu bas po gameplayu.

 

Ovaj sigurno necu propustiti.

thuglife uto 17.4.2012 19:49
1337Raptor kaže...

Samo se nadam da ce ova moja HD 4890-ka moc pogurat ovo, ako ne idem kod frenda po jos 1 i u CFX. Do sada sam odigrao samo Crysis i Crysis Warhead koji su me iznenadili po grafici, ali nisu bas po gameplayu.

 

Ovaj sigurno necu propustiti.

Naravno da će moći, samo je pitanje hoće li moći na najvišim grafičkim postavkama.