PC igre

Counter Strike:Global Offensive - trade

ZeNGe_CRO-mt sri 23.7.2014 18:33

naime pokrećem temu za BUG zajednicu u kojoj ćete moći trejdati skinove ,casove, keyeve...

 

 

znam da za takve stvari postoji cslounge ali ovo pokrećem čisto da se trade radi između naše zajednice sa "domaćim" dečima i curama {#}

 

bilo bi dobro kada bi stavili popis itema koje želite trejdat ili screenshot istih te svoj steam id ispod da vas se može na neki način kontaktirati.

 

nadam se da će ova tema uroditi plodom i možda baš ovdje pronađete ono šta tražite ili napravite "dobar deal".

 

sretno!

 

 

ZeNGe_CRO-mt sri 23.7.2014 18:44
chaselol kaže...

Evo da probijem led.

Asiimov AWP BS


Factory New izgleda

 

15k

 

{#} 

da odmah to izjasnimo.

15k je 15 ojra? {#}

 

ja nisam imao u planu da ovo bude prodaja itema (makar i može bit) ,ja sam se fokusirao čisto na trade.

znači moraš ili tražit neke određene stvari za to ili tko šta ponudi pa razmatraš ponude.

makar što se mene tiče slobodno traži i eure {#}

chaselol sri 23.7.2014 18:55
ZeNGe_CRO-mt kaže...

da odmah to izjasnimo.

15k je 15 ojra? {#}

 

ja nisam imao u planu da ovo bude prodaja itema (makar i može bit) ,ja sam se fokusirao čisto na trade.

znači moraš ili tražit neke određene stvari za to ili tko šta ponudi pa razmatraš ponude.

makar što se mene tiče slobodno traži i eure {#}

To je trejd :)

Meni trebaju kljucevi, a ovo je super ponuda buduci da ide za 16-17 inace  

 

EDIT:
Otisao awp. 

Neznalica121212 sri 29.10.2014 13:07

Ako neko želi neki nož do 150€ prodan mu ga u pola cijene. Sve to skupa možemo napravit tako da dođeš do mene doma pa da na svoje oči gledaš kako sve obavljamo. Doneseš pare ja tebi odma na licu mista pošaljen nož ti prihvatiš. Iz Splita san.

ZeNGe_CRO-mt pon 26.1.2015 15:32

ja imam brdo stvari za trade.

flip knife forest ddpat ft

ak redline ft

m4a1-s ft

m4a1-s mw

p2000 scorpion fn

glock-18 water elemental ft

sg553 pulse ft

m4a1-s basilisk ft

p2000 corticera mw

stattrak p250 supernova ft

desert eagle conspiracy fn

stickeri dreamhack 2014 -dignitas ,ldlc,ibuypower i fnatic

five-seven case hardened 80% blue

itd itd

 

ako netko ima kaj zanimljivo nek se javi osim tebe iznad sa blood tigerom 

 

Skillzor70 sri 8.4.2015 20:57

Pozdrav,

 

Evo i ja bih nesto trade...

 

Dajem: kutije, 4x Huntsman Weapon Case , 4x Operation Phoenix Weapon Case , 1x Operation Breakout Weapon Case , 3x Chroma Case , 1x CS:GO Weapon Case 2

 

Trazim: oruzja/nozevi slicne vrijednosti posto nemam para za kljuceve od kutija hahaha