PC igre

Counter Strike: Global Offensive

AA-d00d pet 12.8.2011 21:29

Vi nešto brkate, CSS je u svemu superiorniji jedan-šestici. I najviše klinaca i čitera igra baš 1.6 - često viđam i ovdje na BUG-u kako netko otvara temu za novi CS 1.6 server ili traži neki (piratski).

rocker55555 pet 12.8.2011 21:50
AA-d00d kaže...

Vi nešto brkate, CSS je u svemu superiorniji jedan-šestici. I najviše klinaca i čitera igra baš 1.6 - često viđam i ovdje na BUG-u kako netko otvara temu za novi CS 1.6 server ili traži neki (piratski).

Potpuno netocno.

 

Source ima 18% vece modele nego 1.6, sa 36% vecom povrsinom koju mozete pogoditi i 76% posto vecim glavama.

 

Source ima do 40% manji recoil (ovisi o vrsti puske) nego 1.6, i time je lakse kontrolirati oruzja.

 

Source ima puno jaci flashbang nego 1.6 (ako se okrenes suprotno od flasha, isto je kao da si okrenut prema flashu), cime je jos lakse nekoga ubiti.

 

U Sourceu je ista brzina kretanja kao i u 1.6, proporcionalno to znaci da se modeli sporije krecu.

 

Takoder, videno je vise puta, da se top 1.6 igraci mogu prebaciti na Source i jos se uvijek natjecati na najvecem levelu, dok obrnuto nije moguce.

 

 

 

Tako da reci "CSS je u svemu superiorniji jedan-sestici" je potpuno pogresno.

 

 

AA-d00d pet 12.8.2011 21:59
rocker55555 kaže...

1) Source ima 18% vece modele nego 1.6, sa 36% vecom povrsinom koju mozete pogoditi i 76% posto vecim glavama.

 

2) Source ima do 40% manji recoil (ovisi o vrsti puske) nego 1.6, i time je lakse kontrolirati oruzja.

 

3) Source ima puno jaci flashbang nego 1.6 (ako se okrenes suprotno od flasha, isto je kao da si okrenut prema flashu), cime je jos lakse nekoga ubiti.

 

4) U Sourceu je ista brzina kretanja kao i u 1.6, proporcionalno to znaci da se modeli sporije krecu.

 

5) Takoder, videno je vise puta, da se top 1.6 igraci mogu prebaciti na Source i jos se uvijek natjecati na najvecem levelu, dok obrnuto nije moguce.

 

 

 

Tako da reci "CSS je u svemu superiorniji jedan-sestici" je potpuno pogresno.

 

 

1) Daj izvor.

 

2) Source za razliku od 1.6 ima recoil i teže je kontrolirati oružja.

 

3) To što se vi ne znate baciti flashbang kad treba nije problem igre. Naletio sam bezbroj puta na iskusne igrače koji su imali dovoljno skilla savršeno izbjeći flashbang i još se izvući. Općenito su granate u 1.6 za pišonju, od putanje dok ih baciš do izgleda.

 

4) Ako ti je do brže igre, igraj UT ili Q3.

 

5) Prvi put dok sam igrao CS:S sam igrao kod prijatelja pošto ja još nisam bio kupio to, ugl igrao sam 1.6 nakon dosta utrošenih sati na CS:S - puno mi je bolje išlo na 1.6 nego na Sourceu, toliko o navikanju.

Frenkyca pet 12.8.2011 22:10
Ranko Kukumar kaže...
rocker55555 kaže...

I jos jedna stvar koja me smeta kod Source-a je ono random razbacano smece po mapama.

Bacve i to.

 

To je stvarno nepotrebno.

  Napredniji fizikalni engine.

Don Kihoty kaže...

Šta će mi to? To je za hvalit se uokolo, kao CoD...

 

Nisu mi ta govanca bitna, bitno mi je da je brzo, da je dinamično, da ne moram mislim "e oću sad tri puta zaredom ubiti kao snajper,

pa sa bombom itd"..

 

Možda ti se ne sviđa 1.6 jer te tamo ekipa napraši, pa se vratiš dječici na Source..

 

Mislim nije sramota priznati, i meni treba mjesec dana da se ponovno nabrijem na 1.6.

 

  Nije. Meni je prvi cilj kod svake igre zabava. A ne da pobjedim nekoga. Za mene CS nikada nije bio natjceteljska igra, tj. da pobjedim sve i da se hvalim. Meni je cilj zabaviti se - A CSS je nekolko puta bolji u tom segmentu za mene. Dječica nisu na Source, ima i ozbiljnih igrača. Generaliziraš. Meni je Source puno zabavniji. Uopće mi nije cilj nabiti score: To rade djeca.

pirat01 kaže...

Slazem se sa Don-om u vecini stvari. Danas skoro svako, dobro ne bas svako, ima neki mid-pa da se usudim reci low high skill (1.6) normalno nabusice te. Dok je na CS:S puno drugacije, upravo su tu sva djeca koja se pale na grafiku, i kojima je 1.6 fuj, te se tako polako igraci filtriraju. Pokusavao sam vise puta igrati S, medjutim nije to to. K

  Gdje mogu izmjeriti skil?

Npr pro poput mene u counter strike source

rocker55555 pet 12.8.2011 22:11
AA-d00d kaže...
rocker55555 kaže...

 

 

1) Daj izvor.

 

2) Source za razliku od 1.6 ima recoil i teže je kontrolirati oružja.

 

3) To što se vi ne znate baciti flashbang kad treba nije problem igre. Naletio sam bezbroj puta na iskusne igrače koji su imali dovoljno skilla savršeno izbjeći flashbang i još se izvući. Općenito su granate u 1.6 za pišonju, od putanje dok ih baciš do izgleda.

 

4) Ako ti je do brže igre, igraj UT ili Q3.

 

5) Prvi put dok sam igrao CS:S sam igrao kod prijatelja pošto ja još nisam bio kupio to, ugl igrao sam 1.6 nakon dosta utrošenih sati na CS:S - puno mi je bolje išlo na 1.6 nego na Sourceu, toliko o navikanju.

1) Googlaj ovaj text

 

2) Nemoj pricati gluposti. Cak i Source igraci priznaju da je puno manji nego u 1.6 .

 

3) Nemam komentara na ovo.

 

4) Nije mi do brze igre, ali mi nije ni do spore u kojoj su modeli tromi.

 

5) Ja pricam o profesionalnim igracima koji su mogli igrati na profesionalnim natjecanjima kada su se prebacili na Source. A ne o pubovima na kojima je uvijek neka random ekipa.

denix pet 12.8.2011 22:12
rocker55555 kaže...
Don Kihoty kaže...

Source je trom i spor naspram 1.6.

 

Recimo da je Source za mladu generaciju željnu grafike,

a 1.6 za old school ekipu željnu podočnjaka i krvavih očiju.

 

DE_Dust2 > na tebi sam ostavio pol mladosti.

I jos jedna stvar koja me smeta kod Source-a je ono random razbacano smece po mapama.

Bacve i to.

 

To je stvarno nepotrebno.

Imaš prerađenih mapa bez tog smeca, ako ti smeta, pa na njima možeš igrati.

Frenkyca pet 12.8.2011 22:13
Don Kihoty kaže...

Source je trom i spor naspram 1.6.

 

Recimo da je Source za mladu generaciju željnu grafike,

a 1.6 za old school ekipu željnu podočnjaka i krvavih očiju.

 

DE_Dust2 > na tebi sam ostavio pol mladosti.

u 1.6 se vise igra de_dust nego dust 2 a u css se vise igra dust 2 i stvarno rijetko koji server vrti taj dust u css-u dok u 1.6 ga mozes naci na svakome serveru

rocker55555 pet 12.8.2011 22:16
Frenkyca kaže...
Don Kihoty kaže...

Source je trom i spor naspram 1.6.

 

Recimo da je Source za mladu generaciju željnu grafike,

a 1.6 za old school ekipu željnu podočnjaka i krvavih očiju.

 

DE_Dust2 > na tebi sam ostavio pol mladosti.

u 1.6 se vise igra de_dust nego dust 2 a u css se vise igra dust 2 i stvarno rijetko koji server vrti taj dust u css-u dok u 1.6 ga mozes naci na svakome serveru

{#}

Molim te reci da ovo nisi upravo rekao...

AA-d00d pet 12.8.2011 22:22
rocker55555 kaže...

1) Googlaj ovaj text

 

2) Nemoj pricati gluposti. Cak i Source igraci priznaju da je puno manji nego u 1.6 .

 

3) Nemam komentara na ovo.

 

4) Nije mi do brze igre, ali mi nije ni do spore u kojoj su modeli tromi.

 

5) Ja pricam o profesionalnim igracima koji su mogli igrati na profesionalnim natjecanjima kada su se prebacili na Source. A ne o pubovima na kojima je uvijek neka random ekipa.

1) Rekao sam ti da mi daš izvor, po mogućnosti neki sa kredibilitetom, hvala.

 

2) Ja to ne priznam, nisam napušen da bi to izjavio nakon što sam frenda skidao s jednog kraja mape na drugom bez problema. Isti pokus sa istim oružjem u CS:S nije imao isti rezultat.

 

3)

 

4) Meni su tromi i u 1.6 i u CS:S i nisam obraćao baš pažnju gdje su više tromiji

 

5) I kakve to veze što je bio pub? Ja sam igrao sa drugim igračima de_dust2, de_aztec, i cs_office u CS 1.6 i vidio sam što sam vidio. Profesionalni igrači u clan matchevima nisu jedini kriterij.

rocker55555 pet 12.8.2011 22:32
AA-d00d kaže...

 

 

2) Ja to ne priznam, nisam napušen da bi to izjavio nakon što sam frenda skidao s jednog kraja mape na drugom bez problema. Isti pokus sa istim oružjem u CS:S nije imao isti rezultat.

 

 

 

5) I kakve to veze što je bio pub? Ja sam igrao sa drugim igračima de_dust2, de_aztec, i cs_office u CS 1.6 i vidio sam što sam vidio. Profesionalni igrači u clan matchevima nisu jedini kriterij.

2) A jeli ti lakse odrzavati metke na jednoj tocki na zidu u Sourceu ili 1.6?

 

 

5) Kako nema veze? Lako je preci s puba na pub gdje su igraci random skilla i mozda su tek poceli igrati. Dok su se profesionalni igraci sa 1.6 mogli natjecati sa profesionalnim igracima Source-a na Sourceu, a obrnuto nije bilo moguce. 

rocker55555 pet 12.8.2011 22:36
Ranko Kukumar kaže...

  +1

 

CS 1.6 je ko AŠrot u svjetu matičnih ploča. Jad i bjeda.

A zato CS 1.6 ima daleko razvijeniji i veci profesionalni natjecateljski community nego Source?

 

Source tesko da se pojavi na malo poznatijim natjecanjima, dok je 1.6 vec godinama prisutan na najpoznatijim natjecanjima(CPL, WCG, ESW, IEM) .

 

 

 

 

AA-d00d pet 12.8.2011 22:38
rocker55555 kaže...

2) A jeli ti lakse odrzavati metke na jednoj tocki na zidu u Sourceu ili 1.6?

 

 

5) Kako nema veze? Lako je preci s puba na pub gdje su igraci random skilla i mozda su tek poceli igrati. Dok su se profesionalni igraci sa 1.6 mogli natjecati sa profesionalnim igracima Source-a na Sourceu, a obrnuto nije bilo moguce. 

2) Iz bliza je skoro pa isto, međutim s većom udaljenošću rasipanje mi je veće u Sourceu nego 1.6

 

5) Pa dobro ali ne bi se trebalo suditi igri samo na temelju izjava igrača koji se bave profesionalno igranjem. Na kraju krajeva dinamika pub-a i clan matcha može biti dijametralno različita, najčešće i je.

rocker55555 pet 12.8.2011 22:44
AA-d00d kaže...

2) Iz bliza je skoro pa isto, međutim s većom udaljenošću rasipanje mi je veće u Sourceu nego 1.6

 

5) Pa dobro ali ne bi se trebalo suditi igri na temelju izjava igrača koji se bave profesionalno igranjem. Na kraju krajeva dinamika pub-a i clan matcha može biti dijametralno različita, najčešće i je.

2) Stvarno neznam kako je to tebi. Igrao sam Source 1 godinu i 1.6 4 godine, i znam da je recoil u Source puno manji.

 

5) To samo dokazuje da je Source laksa igra nego 1.6 .

AA-d00d pet 12.8.2011 22:50

A jbg ne znam ni ja više, ja bi rekao da nisi ni probao Source{#}

 

Zaboravio sam u jednom dijelu rečenice ubaciti "samo", onda ima više smisla{#}

I ne može CS:S biti lakši od 1.6, jednostavno ne može, s tim sam spreman ići u grob{#}

Ige pet 12.8.2011 22:55

Igra sama po sebi ne može bit lakša, jer ako je tebi nekog lakše ubit,  i njemu je lakše tebe ubit...

A osim toga, težina igre ne znači da je igra bolja, također je nebitno što se pro igrači mogu prebacivat iz 1.6 u Source i ne dokazuje koja je igra bolja.

Tako da ako već raspravljate o tome bar raspravljajte o nekim stvarima koje stvarno nešto znače.

AA-d00d pet 12.8.2011 23:03
Ige kaže...

1) Igra sama po sebi ne može bit lakša, jer ako je tebi nekog lakše ubit,  i njemu je lakše tebe ubit...

 

2) A osim toga, težina igre ne znači da je igra bolja, također je nebitno što se pro igrači mogu prebacivat iz 1.6 u Source i ne dokazuje koja je igra bolja.

Tako da ako već raspravljate o tome bar raspravljajte o nekim stvarima koje stvarno nešto znače.

1) Po tome bi svaka pucačina bila jednako teška kao i druga i treća i četvrta... Uspoređujemo 2 različite igre i svađamo se gdje treba više skilla (gdje je teže ubijati)

 

2) Meni iskreno do neke granice i znači. Zato mi je i W2 dobar, zato mi je Crysis2 ispod prosjeka itd.

cola777 pet 12.8.2011 23:05

De gustibus non est disputandum.

 

nebitno je kome je što bolje i koja je igra lakša/teža i slične stvari, jer ja mislim da će svatko igrati tamo gdje ima bolju ekipu, tako da uzalud vam trud svirači

nadam se da će ovaj cs go izvući najbolje iz jedne i druge igre i napraviti nešto fenomenalno za nas igrače

 

rocker55555 pet 12.8.2011 23:09
AA-d00d kaže...

A jbg ne znam ni ja više, ja bi rekao da nisi ni probao Source{#}

 

Zaboravio sam u jednom dijelu rečenice ubaciti "samo", onda ima više smisla{#}

I ne može CS:S biti lakši od 1.6, jednostavno ne može, s tim sam spreman ići u grob{#}

Ja bi rekao da ti nikad nisi probao 1.6{#}

 

Moze, moze.

Zato i ljudi koji su losi u 1.6 prelaze na Source, jer je laksi.

AA-d00d pet 12.8.2011 23:12
rocker55555 kaže...

Zato i ljudi koji su losi u 1.6 prelaze na Source, jer je laksi.

Onda bi bilo u prosjeku više igrača Source nego 1.6, ovako dok početnik instalira Source, ne može izdržati dulje od mjesec dana pa se prebaci na 1.6. Brojke to dokazuju{#}

rocker55555 pet 12.8.2011 23:16
cola777 kaže...

De gustibus non est disputandum.

 

nebitno je kome je što bolje i koja je igra lakša/teža i slične stvari, jer ja mislim da će svatko igrati tamo gdje ima bolju ekipu, tako da uzalud vam trud svirači

nadam se da će ovaj cs go izvući najbolje iz jedne i druge igre i napraviti nešto fenomenalno za nas igrače

 

Lako se nade ekipa ingame.

 

Malo teze na Sourceu{#}

 

 

 

A najvise me brinu one nove granate.

Molotov i decoy. Cemu to?

rocker55555 pet 12.8.2011 23:21
rocker55555 kaže...

 

 

 

 

A najvise me brinu one nove granate.

Molotov i decoy. Cemu to?

 

Hacker002 kaže...

ALOOOOOO

Tema se zove "Valve je najavio novi Counter strike" a ne "Flamewar između CS 1.6 i CSS"

Ja i o tome pisem, ako nisi primjetio.

Tallahasee pet 12.8.2011 23:23
rocker55555 kaže...

A najvise me brinu one nove granate.

Molotov i decoy. Cemu to?

Tesko je mjenjat navike, to je jasno. Ali zasto si toliko negativan? Cisto sumnjam kad Valve razvija igru i da to ide u krivom smjeru. Oni barem nikad nisu iznevjerili.