Slegy97 ned 21.2.2010 20:45

Ovako igram cod4 vec 2-3 godine, i stalno sam ubacivao nove cfge i uvjek sve super, no sada rusim windowse i stavim windows7 ultimate x86 i normalno udem u igru napravim profil izadem van, i hocu ubaciti svoj cfg, no u cod4 folderu nema players ili profiles... sto da radim kako da ubacim cfg?

Razor982 pon 22.2.2010 13:16

Isto je imao moj prijatelj.Kod njega sam riješio problem jako jednostavno.

Odi u control panel pa pod folder options i stavi da ti prikazuje skrivene foldere.

To je riješilo problem kod njega.

Sretno

-Razor982

mariik pon 22.2.2010 13:30

instaliraj cod u neki drugi folder npr "C:\Games" ili sl. (ne u "Program Files" jer tu ne moze svaka apliakcija zapisivat kako je volja...)

inace config bi ti zasad triba bit u "%appdata%\Local\VirtualStore\Pro gram Files\" folderu, pa tu mores ubacit novi...

ili pokreni cod ko administrator...

ili iskljuci uac...

 

p.s. ako si uac iskljucio prije nego si pokrenio cod prvi put onda ovo najvjerojatnije nije taj problem...

fakEEE uto 28.12.2010 01:28

evo da ne otvaram novu temu..ovako imam problem..instaliro cod4 prije 3 dana recimo..i sad ja ne mogu mjenjat cfg zbog tog kaj ja nemam mape players u mapi di mi instaliran cod 4:SS

a napravio sam si profil svoj kad sam usao u multiplayer menu, cak i izbrisao taj, napravio jos jednom i nema mape .. WTF?

molim pomoc jer mi je ovaj default cfg grozaann !!

191x7 uto 25.1.2011 17:02

Ja sam koristio par cfg-ova pri izradi vlastitog. Poredio sam ih i za svaku razliku se raspitivao na google koje je bolje.

Na kraju imam svoj cfg koji dere te sve.

 

A tko traži neki ok cfg, nek pogleda onaj yitch3.cfg s bashandslash xD.

passat uto 25.1.2011 17:38
191x7 kaže...

Ja sam koristio par cfg-ova pri izradi vlastitog. Poredio sam ih i za svaku razliku se raspitivao na google koje je bolje.

Na kraju imam svoj cfg koji dere te sve.

 

A tko traži neki ok cfg, nek pogleda onaj yitch3.cfg s bashandslash xD.

probao sam yitch3 davno, bar za mene, isti k{#}.

danny007 uto 19.4.2011 17:04
Zvonkec123456789 kaže...

Imam grafu NIVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS i imam 2 gige rama i stalnoi mi vrti oko 30 do 50 fps u nebo jedva 125 jel bi mi neko znao reci koliko bi trebo imati fps-a

 

  zvonkec lowe,koliko bi to?pa ja sam ti prodao tu grafu,pa znam koliko možeš imati :P

samo što je moj proc jači,pa sam ja imam 50+ :D

Brzi97 ned 24.4.2011 22:27

Skinuo sam sebi jedan cfg za cod4 i sve super radi samo ima jedan mali problemčić. Naime isljučeno je ono oznaka bombi a i b i ono na kojoj treba defusat i to, zbog toga bi zna bit teško kad igram snd pa ono neznam koju bombu treba defat. Kako da to uključim ?

Imsovcanin pon 25.7.2011 21:04

evo dobio sam novi komp i na njemu win 7... problem je u sljedecem... kada stavim cfg u cod4 (C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\PhysoTronic) tamo imam config_mp.cfg ... i tamo samo pastam cfg koji zelim , tako sam barem radio na xp ali tu nastaje problem... ja pastam cfg ali kad pokrenem cod4 sve je isto kao prije... ok, nisam noob idemo dalje, stavim cfg u main folder i onda u udem u cod4 i u konzolu utipkam /exec config_mp.cfg... cfg se loada!!! odlicno, treba samo promjeniti komande, napravim to, odem igrati na serverima, dosadi mi cod, ugasim ga odem na youtube ili kud vec, nakon nekog vremena ponovo pokrenem cod4 kad ono ??? one stare komande su sve vracene.... sve sto sam podesavo je otislo u k---- zato bih vas ljepo molio ako netko zna kako da to rijesim da mi kaze :D

HP4520s čet 28.7.2011 16:28
Imsovcanin kaže...

evo dobio sam novi komp i na njemu win 7... problem je u sljedecem... kada stavim cfg u cod4 (C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\PhysoTronic) tamo imam config_mp.cfg ... i tamo samo pastam cfg koji zelim , tako sam barem radio na xp ali tu nastaje problem... ja pastam cfg ali kad pokrenem cod4 sve je isto kao prije... ok, nisam noob idemo dalje, stavim cfg u main folder i onda u udem u cod4 i u konzolu utipkam /exec config_mp.cfg... cfg se loada!!! odlicno, treba samo promjeniti komande, napravim to, odem igrati na serverima, dosadi mi cod, ugasim ga odem na youtube ili kud vec, nakon nekog vremena ponovo pokrenem cod4 kad ono ??? one stare komande su sve vracene.... sve sto sam podesavo je otislo u k---- zato bih vas ljepo molio ako netko zna kako da to rijesim da mi kaze :D

Kad udes u Activision/Call of duty 4 , imas kod prozora naredbu ''Compatibility Files'' , to stisni stavi cfg , kad ti ude u igru pise ti ''da su ti izmjenjene postavke grafike i zelite li vratit sve na default'' Klikni ''No'' i to je to cfg ce ti biti savean!

Imsovcanin ned 31.7.2011 10:27

ma to sam vec napravio ali nista... ja kad stavim cfg onako kako je on napisat tako ostaje, ne mogu nista mijenjati na cfg iz cod-a ... sad sam uglavnom sve promjenio u cfg samo ne mogu nikako da si stavim  sve texture na extra... kako da to namjestim???

SuperDox ned 31.7.2011 10:39
Imsovcanin kaže...

evo dobio sam novi komp i na njemu win 7... problem je u sljedecem... kada stavim cfg u cod4 (C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\PhysoTronic) tamo imam config_mp.cfg ... i tamo samo pastam cfg koji zelim , tako sam barem radio na xp ali tu nastaje problem... ja pastam cfg ali kad pokrenem cod4 sve je isto kao prije... ok, nisam noob idemo dalje, stavim cfg u main folder i onda u udem u cod4 i u konzolu utipkam /exec config_mp.cfg... cfg se loada!!! odlicno, treba samo promjeniti komande, napravim to, odem igrati na serverima, dosadi mi cod, ugasim ga odem na youtube ili kud vec, nakon nekog vremena ponovo pokrenem cod4 kad ono ??? one stare komande su sve vracene.... sve sto sam podesavo je otislo u k---- zato bih vas ljepo molio ako netko zna kako da to rijesim da mi kaze :D

juce sam imo taj problem... imo sam cfg od paradoxa... iso sam stavit novi cfg.. u igrici mi radi normalno..kad odem na neki server opet mi stavi od paradoxa... reinstaliro sam igru i sada radi normalno...

HP4520s ned 31.7.2011 13:29

Imsovcanin , znaci kad promjenis texture na extra onda ti se opet vrate na prvobitno stanje , to ti je cfg readonly , ugasis tako sto kliknes na cfg , desni klik , properties i kvacicu readonly odznacis , a to sto 100 fpsa imas mozda ti je ukljuceno u options graphic , sync every frame , to stavi na NO i onda ce ti sve biti u redu

made ned 31.7.2011 13:39

nezz jel ste resili problem sa player mapom isto i ja imam

 

Edit:

Naso na kraju:o nije u program files nego ovde Local disc/Users/mapa imena vaseg kompa(moja je Mata)/AppData/Local/VirtualStore/Activision

 

Imsovcanin ned 31.7.2011 19:04
HP4520s kaže...

Imsovcanin , znaci kad promjenis texture na extra onda ti se opet vrate na prvobitno stanje , to ti je cfg readonly , ugasis tako sto kliknes na cfg , desni klik , properties i kvacicu readonly odznacis , a to sto 100 fpsa imas mozda ti je ukljuceno u options graphic , sync every frame , to stavi na NO i onda ce ti sve biti u redu

nije read only nema kvacice tamo :S