PC igre

Cod2 windows 7 ping

markinho19 sri 26.1.2011 17:09

Eto,igram cod2 prek neta.I prekjucer sam stavio clean install windowsa  7.Imao sam ga i prije,i nije uopce bilo problema sa pingom.I sada iz istog cd-a instaliram i cod2 i windows 7,a ping skace ko bedast.I instaliram ponovo cod2 bez 1.3 patcha, i vidi vraga ping ok.Ali kad probam opet stavit patch,ping opet skace :S.

Molim help oko ovog jer stvarno nemogu igrat,a imam klan koji vodim i ono nis mi ne vrijedi ako ja nemogu igrat :/

GamerFromBiH pon 7.2.2011 21:25

kad udjes u igru i izbaci te pritisni tipku ispod "ESC" to je konzola i tu upisi " /reconnect "  i opet ce se konektovati na server ako te izbaci onda opet 1-3 puta pokusaj. to se zna desit ako se igra duze vremena ocitava (loada mapu)

IVOX sri 9.2.2011 10:55

win 7: Control panel - system and security - windows firewall - turn off windows firewall on or off -stavis kvačice na turn off windows firewall.

Ako imas neki drugi firewall ugasi ga u donjem desnom kutu {#}.

jurek95 sri 9.2.2011 11:23

Ja ping riješim tako da isključim maxtv,a u mom slučaju u kući znaju biti sva četiri kompa na netu (tata i braća), pa igram kad ih nema .

 Imaš u task manageru možda neke procese neznam neki update možda pa ti zato varira...

nick54312 sub 19.2.2011 09:37
papiga00 kaže...

e da ne otvaram novu temu .Imam cod2 na w7 i do danas sam normalno igro , a sa da me stalo kicka uđem u server i za par min kick i tako stalno (ovako to izgleda http://www.xfire.com/profile/bogumilac/screenshots/?view#110415048)

 

molim za pomoć unaprijed hvala

Trenutno ne igram Cod2 ali čini mi se da sam imao taj problem i da morešnabavit cod2 punkbuster(ne znam dali je to piratski sadržaj).

papiga00 kaže...

nema pomoći :(

Što misliš da će ti neko pomoći u 10min.

papiga00 sub 19.2.2011 09:42
nick54312 kaže...
papiga00 kaže...

e da ne otvaram novu temu .Imam cod2 na w7 i do danas sam normalno igro , a sa da me stalo kicka uđem u server i za par min kick i tako stalno (ovako to izgleda http://www.xfire.com/profile/bogumilac/screenshots/?view#110415048)

 

molim za pomoć unaprijed hvala

Trenutno ne igram Cod2 ali čini mi se da sam imao taj problem i da morešnabavit cod2 punkbuster(ne znam dali je to piratski sadržaj).

papiga00 kaže...

nema pomoći :(

Što misliš da će ti neko pomoći u 10min.

 Pa već imam punkbuster i uninstaliro i neće help???

sljepic uto 5.7.2011 15:44

Ovako.. kupio sam novi komp stavio win 7, instaliro cod2 i krenem igrat a ping 430...  i onda se sjetim da mi se isti problem javljao i na starom kompu kad sam stavio win 7 a kad sam stavio xp sve normalno radilo !!  Ima li tko kakvo rjesenje??

BobbyZ uto 5.7.2011 17:21
sljepic kaže...

Ovako.. kupio sam novi komp stavio win 7, instaliro cod2 i krenem igrat a ping 430...  i onda se sjetim da mi se isti problem javljao i na starom kompu kad sam stavio win 7 a kad sam stavio xp sve normalno radilo !!  Ima li tko kakvo rjesenje??

i ja sam imo takve probleme na starom kompu.navodno je problem bio da moj chipset na maticnoj nvida nforce 3 mi se cini i  nije bio kompatibilan s win 7 i zato sam imo velik ping.