marinn95 čet 24.9.2009 20:26

pa esi igro sp pa instalirao patch pa onda probao pa nisi mogao ... ako nisi to ti je uobicajeno kad inst patch .. prvo predi igru .. " version mistmatch " to ti je tzv .. nepodudaranje verzije jer kad je bez patcha igra je bila 1.0 verzija a s patchom je sad 1.3 .. kuzis ? ugl .. kad inst patch nemos vise sp igrat .. e sad .. moze " HVALA "

mata_87 čet 24.9.2009 20:37

Mislim da moze igrati sp (slican sam problem i ja imao u dvojci). Trebas updateat sp na 1.2 verziju (ili tako nesto) i radit ce ti iako 1.2 nije jednako 1.3.

 

Uglavnom to ti je orijentir, potrazi google za detaljnije informacije, jer se stvarno vise ne sjecam tocno kako je islo, ali znam 100% da se moze.

DommY čet 24.9.2009 21:00
djdomi kaže...

aj sad ću, javim kad bude gotovo. ja mislim da je to do patcha. a imam još jedan problem: bsod mi se stvori kad skidam neke modove za cod2...

to ti je definitivno do patcha, ja igarm samo MP odkad iam patch 1.3 nemogu igrat SP tj niko nemoze..:)

Legolas-2 sri 26.5.2010 21:19

Može mi netko poslati privatnu poruku kako rijesiti ovaj problem..Kada pokusam pokrenuti cod2.exe pojavi mi se error : Couldnt find library MSVCR80.dll(required by C:\Program~1\COMMON~1\OFFICE12\MSOXMLMF.DLL) Molim za pomoc hvala unaprijed!!!

MarioVk sri 26.5.2010 21:23
DommY kaže...
djdomi kaže...

aj sad ću, javim kad bude gotovo. ja mislim da je to do patcha. a imam još jedan problem: bsod mi se stvori kad skidam neke modove za cod2...

to ti je definitivno do patcha, ja igarm samo MP odkad iam patch 1.3 nemogu igrat SP tj niko nemoze..:)

Do patcha je sto posto kad instaliras 1.3 nemozes igrat SP,,(zapravo mozes imas poseban krek za 1.3 verziju s njim krekiras i mozes igrat oba dvoje MP i SP)

MarioVk sri 26.5.2010 21:24
Legolas-2 kaže...

Može mi netko poslati privatnu poruku kako rijesiti ovaj problem..Kada pokusam pokrenuti cod2.exe pojavi mi se error : Couldnt find library MSVCR80.dll(required by C:\Program~1\COMMON~1\OFFICE12\MSOXMLMF.DLL) Molim za pomoc hvala unaprijed!!!

upisi naziv tog dll i skini ga s interneta i stavi ga u mapu u kojoj ga nemoze pronaci

 

EDIT: sorry za dupli post :(

Legolas-2 sri 26.5.2010 21:55
MarioVk kaže...
Legolas-2 kaže...

Može mi netko poslati privatnu poruku kako rijesiti ovaj problem..Kada pokusam pokrenuti cod2.exe pojavi mi se error : Couldnt find library MSVCR80.dll(required by C:\Program~1\COMMON~1\OFFICE12\MSOXMLMF.DLL) Molim za pomoc hvala unaprijed!!!

upisi naziv tog dll i skini ga s interneta i stavi ga u mapu u kojoj ga nemoze pronaci

 

EDIT: sorry za dupli post :(

E hvala..probat cu ako bude problema javim ti se