PC igre

Classic Fallout spin.off

Brki1994 pon 13.6.2022 10:14

Baš do ovih dana ponovno igram stare Fallout naslove (1 i 2) i ostanem zatečen, a samim time i ugodno iznenađen ovom objavom: https://www.nma-fallout.com/threads/new-blood-interactive-hints-at-something-very-fallout-esque.220459/

Navodno spin off klasik Fallout RPG serijala, ali umjesto post apokalipse, imamo onaj retro futuristički svijet s atom punk, art deco i raygun gothic astetikom. Ovo mi je odmah na listi potencijalnih naslova. 

 

Mala novost: glazbu za igru radi Mark Morgan, skladatelj koji je skladao kultnu glazbu za Fallout 1 i Fallout 2 (a koju je koristio New Vegas).

 

Brki1994 pon 13.6.2022 11:08
VooDooZg kaže...

To ak izađe kupujem bez greške,  igram ATOM RPG i hebo me pas ako to nisu najzabavnije igre odnosno tip igara i dan danas ( izometrijski rpg )

 

Slažem se- Ima nešto šarmantno u onim postocima kada igraš na poteze 

 

Bezvremenska mehanika!

Rhodin pon 13.6.2022 17:01

Ja to već godinama tvrdim.

Od kako je Fallout 3 došao kao 3D 1st/3rd person. Mislim da imam jedno 50 TD na ovom forumu barem od takvih izjava :)

 

Nema ničeg boljeg do turn based izometrijskog RPG-a , CRPG

 

 

Ovo novo izgleda OK, ali Fallout je imao i nešto duše, ne možemo sve baciti na izometriju. "War..... war never changes"

Dan danas ih igram (dapače UPRAVo Tactics igram, F1 i F2 sam relativno nedavno) i svaki put me ta uvodna animacija oduševi.

Damir22 pon 13.6.2022 17:31

Fallout po grafici i izvodjenju nije bio cudo nevidjeno ni kada je izasao...

Ali imao je nesto, pricu, atmosferu, milion sitnih detalja, humora, suptilno skrivenih fora, svega....

This is Ed. Ed is dead.