freeman čet 12.5.2016 02:16

Vec se moze uzeti na steamu

 

Sve ovo djeluje jako dobro, samo ovakvu grafiku im ne mogu oprostit. Pa sto uradise to.

 

Kombiniranje vojske djeluje jako zanimljivo. Po tome sto su napisli djeluje dobro, a nema razloga nevjerovati da to nisu dobro izveli. Samo opet  ne mogu vjerovat da ce igra tako izgledat.

Slike sa steama

TheDarkSide pet 21.10.2016 03:21

Igram je od negdje 23:00 jucer, zasad sve stima, igra doslovno leti maxed out na mojoj konfi u 75 FPS-a vsync. Sta se same igre tice, nebi se bas isao zaletavat previse, al po meni, po trenutnom misljenju jedan od najboljih civova...ako ne i najbolji. tu je negdje sa cetvorkom, ako ne i iznad. Sad nakon odigranih puno sati tocnoc u znat dal ovo gore vrijedi ili je bilo samo trenutno misljenje :) Velik pomak na dosta podrucija i stvari, i fala bogu vjera i te neke stvari su odpocetka u igri, a ne kao DLC-evi i tako to.

ZovemseZoranidolazimizRijeke pet 21.10.2016 10:23

Laptop s i7 procesorom na 3 GHZ i GTX 950M, postavio sve na ultra i igra se za sada OK vuče. 30-50 FPSa ali ovo je sami početak s možda 10% otkrivene mape. Vidjeti ćemo kako će kasnije to izgledati.

 

Teško je reći utiske jer sam igrao tek sat vremena ali sviđa mi se, nije zbunjujuća a opet kompleksna, sve je super za sada. Nije mi žao 60 EUR što sam dao. Neka netko drugi da konkretnije informacije.

TheDarkSide pet 21.10.2016 15:08

Zapoceo sam novi save, sa njemcima uvijek igram, nekako navika od trice i tako. I desilo mi se nesto sta mislim da mi se nikad nije desilo. Negdje 40 turneva od pocetka, upoznao sam par zemlja, i sad zadnja zemlja mislim treca ili cetvrta su rusi, i dobro upoznamo se mi idem welcome itd itd...vidis isti taj turn rusija objavljuje mi rat, iz vedra neba..za njima jos dve drzave, ja sad gledam koj k...iz vedra neba s nikim nista lose nisam imao niti ikakvih nesuglasica..a i tek je 40ti turn tako rec...ajde kasnije da objavljuju rat iz vredra neba, al u samom pocetku igre ? :D

DarkoKwon pon 24.10.2016 06:47
The Unforgiven kaže...
Da, ja igram bez grafe, na low radi sasvim normalno, s tim da i ne vidim puno razlike između low i max...

Bacio već negdje 20ak sati u ovo, čudo kak je zarazno

 Istina, evo igram normalno, jeste da je na low, ali uglavnom radi :)

doktor1 pon 24.10.2016 09:01
TheDarkSide kaže...

I desilo mi se nesto sta mislim da mi se nikad nije desilo. Negdje 40 turneva od pocetka, upoznao sam par zemlja, i sad zadnja zemlja mislim treca ili cetvrta su rusi, i dobro upoznamo se mi idem welcome itd itd...vidis isti taj turn rusija objavljuje mi rat, iz vedra neba..za njima jos dve drzave, ja sad gledam koj k...iz vedra neba s nikim nista lose nisam imao niti ikakvih nesuglasica..a i tek je 40ti turn tako rec...ajde kasnije da objavljuju rat iz vredra neba, al u samom pocetku igre ? :D

 Evo, game over u 45 krugu

Znam po onim videima da Egipat nije zadovoljan ako nemaš jaku vojsku i eto, Kleopatru sam upozno prvu i stalno mi je njurgala...

Kao šta Rosvelt ne voli da se proglašavaju ratovi na njegovom kontinentu...

HAL pon 24.10.2016 15:06

Jučer 12 sati session, jako jako dobar CIV, možda i najbolji do sada.

Ali isto mi nije jasno kaj je s tim ratovima, AI je brutalno agresivan. Prvi susjed mi je bila Norveška, lagano trade routes, pa ono delegation, pa kao objavimo prijateljstvo i nekih 5 turnova poslije lik mi objavi rat...

Samo ću reči da je prvi koji je popio termonuklearku u glavni grad negdje oko 2100 godine 😛

The Unforgiven pon 24.10.2016 15:50

Na kojoj težini igrate?
Ne znam, trenutno sam na Prince s Norveškom, nekako mi se prelagano čini, 1800-a godina cca, jedini imam barut, bar na svom kontinentu, Egipat sravnio s zemljom, Engleska je sljedeća na redu... Mislim početi ispočetka s Rimom, možda na težoj težini