PC igre

Call of Duty: Warzone

Tallahassee uto 5.5.2020 13:59
DeniZg kaže...

Nova sezona, nova mapa...meni to zvuči kao dobra vijest.

 ... meni je izglednije ono sto govori JackFrags, sa sezonom ce samo expanzija mape, a sa sljedecim COD-om nova mapa, oruzja itd, kakav vec bude, mislim tematski... PUBG je jednu mapu imao dvije godine, pa je s tom jednom mapom potukao rekorde... ne treba puno, sredit bugove, zvuk i bananirat citere... po meni jos pojacat ttk, maknut strikove i radar, da se nestrpljivima i klincadiji zgadi i da odleprsaju...

DeniZg sri 6.5.2020 22:43

Ja se ne sjećam kad sam na killcamu vidio da me netko ubio sa oružjem koje nije M4A1 ili sniper.
MP7 je isto prilično easy mode.

S druge strane, meni se čini da su ubrzali TTK. Ili meni refleksi slabe...


fila2208 čet 7.5.2020 11:29
DeniZg kaže...
Ja se ne sjećam kad sam na killcamu vidio da me netko ubio sa oružjem koje nije M4A1 ili sniper.
MP7 je isto prilično easy mode.

S druge strane, meni se čini da su ubrzali TTK. Ili meni refleksi slabe...

 Meta je uvijek bila 2-3 guna, kad krenu youtuberi sa raznim gun expertizama.

 

nemoguće je složiti sve weapone da budu viable, zato su lmg beskorisni recimo u mp, ali u warzone opet mogu povući.

Ryder007 sub 9.5.2020 00:00

dali se je netko jos susreo s ovim problem i ako je kako ga rijesit,znaci moji kolege su otkljucavali akimbo na revolveru i uredno ga zavrsili na plunderu,ja zadnja 2 dana downam sa puskom i dovrsim s deaglom ali mi ne racuna onih 3 killa u 5 gejmova,cak sam danas imao 7 killova sa deaglom znaci downam i kill s deaglom bez uporabe puske i svejedno stoji na 1/5 progress a oni su downali s puskom i ubijali s deaglom i rijesili u par sati,zanima me dali je nesto promjenjeno ili da se zalim njima da mi ne racuna napredak(cak mi i otkljucava camo na deagleu za killove ali ovo za akimbo stoji cijelo vrijeme nema mi logike)

SeaCucumber2 sub 9.5.2020 15:57

postao danas u krivu temu, u orginal CoD pa ponavljam sada ovdje posto se tice warzone

 

-zasto mi je zvuk pojacan do maksimuma svaki put kad pokrenem igru? uvijek moram minimizirati prozor i smanjivati

-igra solidno vrti na i5 7500 1050ti ali recimo ako odem na costumaze oruzja treba nekoliko sekundi da mi prikaze pusku iako meni i sve radi normalno, normalno klikam na sve

-uzmem sniper u igri i kad nisanim ili je nisan crn, tj ne vidim nista kroz njega ili je osvjetljenje oko preznano. kako da to namjestim sve sam pregledao

-ponekad mi prilikom ulaska u partiju ne nudi ono da se puskraim sa svima, onaj dio prije iskakanja iz aviona. jel to jer MM je prebrz pa nema potrebe ili?

 

Gogy7 ned 10.5.2020 13:41

Koji mod igrate? Ja najviše igram plunder. Tu jedino mogu podnijeti random likove, idem po mapi i rjesavam zadatke. Probao sam trio i squad br ali neide, razdvoje se suigrači, poginu i ostanem sam. Nitko ne igra timski. Za solo mi je prevelika mapa,

ivanoile ned 10.5.2020 13:47
Gogy7 kaže...
Koji mod igrate? Ja najviše igram plunder. Tu jedino mogu podnijeti random likove, idem po mapi i rjesavam zadatke. Probao sam trio i squad br ali neide, razdvoje se suigrači, poginu i ostanem sam. Nitko ne igra timski. Za solo mi je prevelika mapa,

 Trio samo ako su dvojica iz istog klana ili skuzim da rade skupa (contract etc). Quad je overkill jer tesko je pronaci 3 normalna igraca. Plunder za zagrijavanje i upgradeanje oruzja.

 

 

Ali mene uzasno updatei usporavaju na PS4, rendering je nekako sve losiji + trazenje servera s 200 ping me odvuklo od igranja.

aloevera13 ned 10.5.2020 13:56
Gogy7 kaže...
Koji mod igrate? Ja najviše igram plunder. Tu jedino mogu podnijeti random likove, idem po mapi i rjesavam zadatke. Probao sam trio i squad br ali neide, razdvoje se suigrači, poginu i ostanem sam. Nitko ne igra timski. Za solo mi je prevelika mapa,

 ja vecinom trios ili quads, ali vecinom sa istim suigracima pa pricamo u battlenetu ili u codu... ne ganjamo winove nego koliko ide ide, nista tryhard i preveliki rage..

kada nekad random stavim triose ili quads bas se događa sta ti kazes, ne igramo timski, neki su vamo, neki tamo. netko bi bounty, netko ovo ono..definitivno se trebaju igraci igrat skupa i komunicirat na neki nacin..

 

plunder u zadnje vrijeme igram da renkam oruzja. nekad stavim solo, a nekad u timu jer vecinom se svi napucavamo samo, haha..

lukaa57#2104 , dodaj na battlenetu pa mozemo opalit koju :D

red_bull pon 11.5.2020 10:34
Tallahassee kaže...
 ne treba puno, sredit bugove, zvuk i bananirat citere... po meni jos pojacat ttk, maknut strikove i radar, da se nestrpljivima i klincadiji zgadi i da odleprsaju...

 Kaj si ono rekao za princezice?

VooDooZg čet 14.5.2020 14:35
DeniZg kaže...

Ma kakvi.

Svaku 4-5 partiju mi prizna. Restart nije pomogao.

Čak i pazim da ne "leave-am" partije, jer navodno ako leavaš, naredne 3 se ne broje.

A vidim i da mi više ni lvl ni Battlepass ne raste. Sve stalo.

 

 

 

To je i mene hebalo ali skužio sam di je problem/caka  -- ako ti ga neko down-a ( ne ti ) a ti ga dovršiš s tim oružjem kaj trebaš ili hs onda ti ne prizna,, moraš ga baš ti downat i onda to odraditi ;)

VooDooZg pet 15.5.2020 00:23

Meni od jučer oko 22  i danas od 18-23  toliko lag-a da je neigriva - do sad je bilo sve super a sad kao da sam na glavu pao prvo mi je poćelo zatrzavat kad sam sa sniperom naciljao pa onda je to prestalo ali je počelo sa očigledim velikim desyncom jer ja pogodim lika sa HDR-om 2x ono HS ne napravim mu ništa a njemu puška u pod gleda i momentalno me HS - pa onda bude slučajeva di ispucaš 20 metaka u nekog i ništa a on tebe sruši u full armoru sa 2 i obrnuto..

 

Kaj jel mi gotova honeymoon faza od tj dana i sad bu počelo svakodnevno hebanje ili su im serveri prepunjeni ili samo prolazna tegoba - lastane reci šta da radim :((((

rokonja pet 15.5.2020 21:42

 Ima ljudi koji ne prihvaćaju, ne svaćaju, ne priznaju... poraz makar i svojim pravim životom (visoki stupanj bolesti). Znam jednoga koji je igrao FM, prije tekme save game - poslije load. Ne pomakne se s mrtve točke 1mj. I kada ga se počne ismijavat prestane igrat i sere po igri da ne valja.