PC igre

Call of Duty: Warzone

DangerousB sri 18.3.2020 18:41

jel ima netko jos problem da mu je pozadina odnosno u daljinu kad gleda nekako mutno (kao blur) sve sam pokusao u opcijama ali i dalje isti problem! evo i slika kako izgleda! na slici je i koliko toliko bolje nego kad sam ingame

Mr. Fugitive sri 18.3.2020 20:35
DangerousB kaže...

jel ima netko jos problem da mu je pozadina odnosno u daljinu kad gleda nekako mutno (kao blur) sve sam pokusao u opcijama ali i dalje isti problem! evo i slika kako izgleda! na slici je i koliko toliko bolje nego kad sam ingame

 Render scale ti je na koliko?

DangerousB sri 18.3.2020 21:10
Mr. Fugitive kaže...
DangerousB kaže...

jel ima netko jos problem da mu je pozadina odnosno u daljinu kad gleda nekako mutno (kao blur) sve sam pokusao u opcijama ali i dalje isti problem! evo i slika kako izgleda! na slici je i koliko toliko bolje nego kad sam ingame

 Render scale ti je na koliko?

 bio je na 50 sad sam digao na 100 i sad je ok sve

acmilan2 pet 20.3.2020 16:18
mar123 kaže...

igrate battle royale ili plunder?

ja igram s dva frenda i samo plunder, u zadnjih par rundi smo bili uvijek u top 3, a jednom smo bili prvi. neki savjeti za plunder? 

 Ja plunder jos nisam ni probao, ne znam o cemu se radi, igram samo battle royal i istrazujem koje su puske dobre, koliko se isplati uzimati scope, ovi kevlari sto se aktiviraju sa brojem 4, uvijek treba imat u rezervi i cim te netko pogodi odmah se sakrit i opet to koristit jer bez toga si mrtav cas posla.

mar123 pet 20.3.2020 16:51

i koje puske su ti zasad favoriti?

ja koristim aug i vec sam ga dosta nadogradio. 

cuo sam da je mp7 dobar, al nisam jos dovoljan lvl da ga otkljucam. 

da, kevlar je najbitnija stvar, bez tog padas odma. 

acmilan2 pet 20.3.2020 17:14
mar123 kaže...

i koje puske su ti zasad favoriti?

ja koristim aug i vec sam ga dosta nadogradio. 

cuo sam da je mp7 dobar, al nisam jos dovoljan lvl da ga otkljucam. 

da, kevlar je najbitnija stvar, bez tog padas odma. 

 Ma kakva nadogradnja? Sto se i to moze?
A ja nisam mijenjao apsolutno nista u onim gore opcijama, samo dodjem, stisnem battle royal i rokaj. S ovim tipom od pocetka sam sad na lvl 23

Taj MP7 mi je dobar, a gledam uvijek da dobijem nesto sa minimalno 40 metaka. Nikako dobiti neki semi-auto sniper pa da pucam samo brzim klikovima misa.

DeniZg pet 20.3.2020 17:20

Prije nego klikneš da ideš igrati, odeš po menijima i podesiš Weapon Loadouts.

Tu si složiš kombinacije oružja koje onda u BR dobiješ kroz Loadout Drop. U Plunderu čini mi se da odmah krećeš s tim loadoutom.

 

mar123 pet 20.3.2020 17:21

pa radis si loadoute. imas 10 slotova mislim. svako oruzje ima svoje levele i koristenjem ti se lvl povecava i tako dobivas razne attachmente i perkove. nije tolko bitno u battle royale modu, jer tamo ionako skupljas po mapi oruzje, al u plunderu igras sa loadoutima. 

hahhaajaads pet 20.3.2020 17:40
acmilan2 kaže...

 Ja plunder jos nisam ni probao, ne znam o cemu se radi, igram samo battle royal i istrazujem koje su puske dobre, koliko se isplati uzimati scope, ovi kevlari sto se aktiviraju sa brojem 4, uvijek treba imat u rezervi i cim te netko pogodi odmah se sakrit i opet to koristit jer bez toga si mrtav cas posla.

 Radi se o tome da kempas kempas i kempas, ili umires od kempera cijelo vrijeme... Odigrao par puta plunder i svaki put ima hrpa timova koji samo kempaju po krovovima i nist ne rade, istina i u warzoneu se kempa ali u plunderu je to next level 

mar123 pet 20.3.2020 19:17

ja i moja ekipa smo aktivni cijelo vrijeme. evo pala i druga pobjeda. u biti uvijek sletimo di nema puno ljudi, skupljamo pare, deposit i onda nademo helic kojim preletavamo mapu i skupljamo kutije s cashom, tu i tamo pokoji okrsaj i to je to. ovi kamperi su idioti, ne znam kako je ikome zanimljivo igrat na taj nacin. 

Del_Boy97 pet 20.3.2020 22:27
mar123 kaže...

i koje puske su ti zasad favoriti?

ja koristim aug i vec sam ga dosta nadogradio. 

cuo sam da je mp7 dobar, al nisam jos dovoljan lvl da ga otkljucam. 

da, kevlar je najbitnija stvar, bez tog padas odma. 

 mp5 subsonic plus 10mm municija, mp7 sa suppresorom i 60 metaka mag, m4 sa varijabilnim zoomom i 60metaka magom i ax50

Gogy7 sub 21.3.2020 11:20

Kako radi taj gulag, ubiju moju dvojicu bedaka odu u gulag i izgube ja sam u top 10 i ozivim ih i poslije umrem pokusavajuci revive jednog i kraj igre za mene, nemam pravo na gulag vec samo redeploy. Zar nemaju svi u timu pravo na gulag? Zasto onda ja koji sam ostao ziv i spasio ih nemam? Ili se Gulag zatvara u top 10 ili sto?

fila2208 sub 21.3.2020 12:02
Gogy7 kaže...
Kako radi taj gulag, ubiju moju dvojicu bedaka odu u gulag i izgube ja sam u top 10 i ozivim ih i poslije umrem pokusavajuci revive jednog i kraj igre za mene, nemam pravo na gulag vec samo redeploy. Zar nemaju svi u timu pravo na gulag? Zasto onda ja koji sam ostao ziv i spasio ih nemam? Ili se Gulag zatvara u top 10 ili sto?

 gulag se zatvara nakon 5 suženja krugova,

SimeKZ ned 22.3.2020 00:27
hahhaajaads kaže...
acmilan2 kaže...

 Ja plunder jos nisam ni probao, ne znam o cemu se radi, igram samo battle royal i istrazujem koje su puske dobre, koliko se isplati uzimati scope, ovi kevlari sto se aktiviraju sa brojem 4, uvijek treba imat u rezervi i cim te netko pogodi odmah se sakrit i opet to koristit jer bez toga si mrtav cas posla.

 Radi se o tome da kempas kempas i kempas, ili umires od kempera cijelo vrijeme... Odigrao par puta plunder i svaki put ima hrpa timova koji samo kempaju po krovovima i nist ne rade, istina i u warzoneu se kempa ali u plunderu je to next level 

 Ako kempaju u plunderu, onda ti nemaju bas veze sa igrom :D 

mar123 ned 22.3.2020 01:11

to ja i kazem, u plunderu ako kempas nemas nikakve sanse pobjedit. za pobjedu je potrebno stalno kretanje i taktika s timom. mi se znamo podjelit tako da jedan odraduje misije, druga dvojica odrade jednu od lokacija s puno love, tad se uzima helic i skupljaju money crate-ovi. jednu rundu smo za 10 minuta zavrsili, ovi koji su bili drugi su dosli tek do 700k. 

dosta puta nam se desilo i da rundu zavrsimo s 0 ili samo jednim killom. a primjecujem da runde u kojima smo znali pojedinacno imat desetak killova smo zavrsili niti u top 5. 

acmilan2 ned 22.3.2020 11:45
Frenkyca kaže...

AKo tko hoce baciti koju add Frenky91 in game

 Evo pridružujem se s kolegom, moj nick je: acmilan2 pa me mozete dodati, kad imam vremena, igram, kad nemam, ne igram, vrlo jednostavno, vise mi je razonoda nego da se nesto mucim posebno oko toga.

acmilan2 ned 22.3.2020 13:27
mar123 kaže...

to ja i kazem, u plunderu ako kempas nemas nikakve sanse pobjedit. za pobjedu je potrebno stalno kretanje i taktika s timom. mi se znamo podjelit tako da jedan odraduje misije, druga dvojica odrade jednu od lokacija s puno love, tad se uzima helic i skupljaju money crate-ovi. jednu rundu smo za 10 minuta zavrsili, ovi koji su bili drugi su dosli tek do 700k. 

dosta puta nam se desilo i da rundu zavrsimo s 0 ili samo jednim killom. a primjecujem da runde u kojima smo znali pojedinacno imat desetak killova smo zavrsili niti u top 5. 

 Evo ja sam sad igrao plunder prvi put i bili smo 3. kao ekipa.

Ne kuzim, znaci downa me i ako me moj ozivi nazad, ne gubimo pare, a kad me downa i ubije do kraja, izgubim pola para i letim odmah nazad?
To nije na ispadanje kad umres-umres? Cijelo vrijeme vraca nazad? a od puski ne znam vise sto da uzimam i koristim, a sto ne. Puno toga ima, sve mi je jos novo i ne stignem pratiti haha.

 

I da, hvala SVIMA koji su digli ovu temu s nule, vidite da ima o cemu raspravljati!

mar123 ned 22.3.2020 13:45
acmilan2 kaže...
mar123 kaže...

to ja i kazem, u plunderu ako kempas nemas nikakve sanse pobjedit. za pobjedu je potrebno stalno kretanje i taktika s timom. mi se znamo podjelit tako da jedan odraduje misije, druga dvojica odrade jednu od lokacija s puno love, tad se uzima helic i skupljaju money crate-ovi. jednu rundu smo za 10 minuta zavrsili, ovi koji su bili drugi su dosli tek do 700k. 

dosta puta nam se desilo i da rundu zavrsimo s 0 ili samo jednim killom. a primjecujem da runde u kojima smo znali pojedinacno imat desetak killova smo zavrsili niti u top 5. 

 Evo ja sam sad igrao plunder prvi put i bili smo 3. kao ekipa.

Ne kuzim, znaci downa me i ako me moj ozivi nazad, ne gubimo pare, a kad me downa i ubije do kraja, izgubim pola para i letim odmah nazad?
To nije na ispadanje kad umres-umres? Cijelo vrijeme vraca nazad? a od puski ne znam vise sto da uzimam i koristim, a sto ne. Puno toga ima, sve mi je jos novo i ne stignem pratiti haha.

 

I da, hvala SVIMA koji su digli ovu temu s nule, vidite da ima o cemu raspravljati!

 da, ako te ubije gubis mislim da trecinu para, nisam siguran tocno. i vracas se za 16 sekundi nazad. poanta ovog moda nije u killovima nego u skupljanju tih para, tako da taktika je puno vaznija od sposobnosti pucanja u nekog. al jbg battle royale kad umres te baci van pa ekipa onda ovo shvati ko team deathmatch i dode se samo klat. top 5 nije nikakav problem zavrsit ako ides za skupljanjem love, al prvi je vec malo teze, jer uvijek se u rundi nade 2-3 ekipe koje igraju stvarno kak se spada i onda ti je zapravo trka s njima, a ostatak idiota te pokusava samo ubit. 

 

od pusaka prvo sam koristio aug, nakon toga sam imo m13 i sad koristim scar koji je odlican al mana je samo 20 metaka u spremniku pa cekam neki upgrade da to povecam, jer s 20 metaka si nula bodova. 

od perkova koristim vecinu onih stealth stvari gdje si nevidljiv za uav, hearthbeat senzor i ostalo, to je jako korisno jer cim si u top 3 earnera markan si na mapi, i onda ako te jos mogu skuzit preko radara si gotov, pola mape krene na tebe i popusis pare, 2-3 puta te tako ubiju i zasigurno si izgubio rundu. 

 

i da, helikopter daleko najjaca stvar u ovom modu. kad uzmes helic i ako znas dobro odigrat 1. il 2. mjesto je zagarantirano. 

acmilan2 ned 22.3.2020 14:28
fila2208 kaže...

obaveno si složit klasu sa max loaded perkom, late game ako padaš na box i nemaš taj perk nije baš zgodno

 Jel mozes to nekako sa slikama ili barem tekstom iz igre objasnit sto moram napravit? Meni sve oni zeleni kvadratici u meniju sto nigdje ne gledam i ne slazem pa ne znam.

Ili mozda neki video ako ima na yt. Bio bih zahvalan!

fila2208 ned 22.3.2020 15:18
acmilan2 kaže...
fila2208 kaže...

obaveno si složit klasu sa max loaded perkom, late game ako padaš na box i nemaš taj perk nije baš zgodno

 Jel mozes to nekako sa slikama ili barem tekstom iz igre objasnit sto moram napravit? Meni sve oni zeleni kvadratici u meniju sto nigdje ne gledam i ne slazem pa ne znam.

Ili mozda neki video ako ima na yt. Bio bih zahvalan!

 odeš u gunsmith, i stavljaš na pušku atačmente

imaš jedan slot za perkove, dolje desno.

 

Tui imaš perk, ako si ga otključao zove se fully loaded

Taj perk ti omogućava, kad kasnije tokom igre padneš, a nema vremena za loot, iamt ćeš full magazine na tom weaponu.

acmilan2 ned 22.3.2020 15:32
fila2208 kaže...
acmilan2 kaže...
fila2208 kaže...

obaveno si složit klasu sa max loaded perkom, late game ako padaš na box i nemaš taj perk nije baš zgodno

 Jel mozes to nekako sa slikama ili barem tekstom iz igre objasnit sto moram napravit? Meni sve oni zeleni kvadratici u meniju sto nigdje ne gledam i ne slazem pa ne znam.

Ili mozda neki video ako ima na yt. Bio bih zahvalan!

 odeš u gunsmith, i stavljaš na pušku atačmente

imaš jedan slot za perkove, dolje desno.

 

Tui imaš perk, ako si ga otključao zove se fully loaded

Taj perk ti omogućava, kad kasnije tokom igre padneš, a nema vremena za loot, iamt ćeš full magazine na tom weaponu.

 Ajde budem ja to provjerio sutra kad se iz nocne vratim. Ako mi nesto ne bude jasno, jel mi mozes objasnit privat da tu ne spamam? Hvala!

fila2208 ned 22.3.2020 16:25
acmilan2 kaže...
fila2208 kaže...
acmilan2 kaže...
fila2208 kaže...

obaveno si složit klasu sa max loaded perkom, late game ako padaš na box i nemaš taj perk nije baš zgodno

 Jel mozes to nekako sa slikama ili barem tekstom iz igre objasnit sto moram napravit? Meni sve oni zeleni kvadratici u meniju sto nigdje ne gledam i ne slazem pa ne znam.

Ili mozda neki video ako ima na yt. Bio bih zahvalan!

 odeš u gunsmith, i stavljaš na pušku atačmente

imaš jedan slot za perkove, dolje desno.

 

Tui imaš perk, ako si ga otključao zove se fully loaded

Taj perk ti omogućava, kad kasnije tokom igre padneš, a nema vremena za loot, iamt ćeš full magazine na tom weaponu.

 Ajde budem ja to provjerio sutra kad se iz nocne vratim. Ako mi nesto ne bude jasno, jel mi mozes objasnit privat da tu ne spamam? Hvala!

 Ako ti nakon ovog nešto nije jasno onda n eznam što da ti više kažem. sretno

Borealis ned 22.3.2020 22:12
Reedy kaže...
Frenkyca kaže...

Od danas popodne ne mogu više igrati daje mi Error code:4 Kod dohvočanja online profila

 Također

 Mreze su u banani poradi potresa, pise se o tome cijele dane posvuda, net steka cak i sad.