PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

hahhaajaads čet 19.3.2020 14:48
Valentin17 kaže...

Da, ali moraš znati kaj podešavaš jer na taj način računalo može postati ranjivo na neke stvari sa interneta recimo ili nešto treće.

Ma ne podesavam ja nista, ali ako ovi to dozvoljavaju onda nemre bit nista strasno. Isto tako mi je sve isto nakon sto je iskljucen cg nat, + imam iskljucen defender i nikad nista 

Skilledžija čet 19.3.2020 14:48
Ukulele kaže...

Ti radi discord istovremeno?

 

Meni je zbog game trackera na discordu bacalo error i rušilo igru. 

Koristimo TS za komunikaciju.

 

Da barem izbaci koja je greška pa da mogu tražiti, a ovako mogu samo tapkati u mraku i gubiti živce.

To je počelo nakon zadnjeg patcha.

Dva dana prije što sam igrao sve je radilo odlično.

Valentin17 čet 19.3.2020 15:58
hahhaajaads kaže...
Ma ne podesavam ja nista

Ma ok, znam da ne podešavaš ti osobno, ali podešava korisnička podrška na tvoj nalog, stavio sam link sa više informacija,

po tome linku gašenjem toga tvoj IP postaje javan i računalo je na taj način ranjivije na hakerske napade, sa tim upaljenim

je računalo skriveno i samim time i zaštićeno, barem tako piše na linku.

Antivirus ne bih preporučio da se gasi ni u ludilu.

Del_Boy97 čet 19.3.2020 16:05
Valentin17 kaže...
hahhaajaads kaže...
Ma ne podesavam ja nista

Ma ok, znam da ne podešavaš ti osobno, ali podešava korisnička podrška na tvoj nalog, stavio sam link sa više informacija,

po tome linku gašenjem toga tvoj IP postaje javan i računalo je na taj način ranjivije na hakerske napade, sa tim upaljenim

je računalo skriveno i samim time i zaštićeno, barem tako piše na linku.

Antivirus ne bih preporučio da se gasi ni u ludilu.

 ja sam imao nekih problema sa konekcijom i samo sam otvorio portove navedene za cod.  Nakon toga mi je NAT open

Valentin17 čet 19.3.2020 17:08
Del_Boy97 kaže...

 ja sam imao nekih problema sa konekcijom i samo sam otvorio portove navedene za cod.  Nakon toga mi je NAT open

Probao, nije pomoglo. Sada sam probavao preko VPNa, spojim se na Rusiju i dobijem NAT moderate bez ijedne druge promjene.

UPNP mi je upaljen u ruteru, probao sam upaliti DMZ, postavka koja bi automatski trebala otvoriti sve žive portove, ne pomaže.

Po tome to bi moglo stvarno biti do postavke ove za koju kaže kolega, ali to ne budem gasio, neka bude ovako kako je sada.

fila2208 čet 19.3.2020 19:42

Da kucnem igra radi 90% vremena ok. Bilo je nekih sitnih rušenja, i tu i tamo disconnect, ali do njiih je. Postavke su normal high raddi što većeg fps i limitiran fps na 130.

Fullscreen. U amd postavkama, sve pogašeno od onih shema, jedino ingame sharpness i boje pojačane.

 

Više manje to je to, ali puno ljudi se žali da igra kreša bez errora. Neki su smanjili texture sa high na med i pomoglo iako imaju i jače grafike od mene.

Nezz, standarno driveri i sheme, malo smanjit postavke limitriat fps iskuljučit napredne sheme u gpu panelima i pregledati clockove možda defatult stavit.

 

Tallahassee čet 19.3.2020 21:20

... i tak nakon tjedan dana, mogu samo reci od bf3 na ovamo i uopce, warzone mi je najbolji bf... najbolji BR, sorry apex, uzivam i nadam se da ce neke sitnice dotjerat, a da ce se igrat u narednom duzem periodu uopce ne sumnjam...

Skilledžija pet 20.3.2020 10:13

Vezano uz rušenje igre na desktop bez ikakve poruke.

 

Prvi dan sam virtualnu memoriju po nekom tutorijalu na jubitu stavio custom na 2000.

One shadere sam isto ponovno skinuo i još nešto sam napravio ali se ne sjećam točno što - nešto u postavkama grafike sam isključio, mislim neki kurac sa sjenama, ali sve to mi nije pomoglo, rušilo se i dalje.

 

Jučer sam sa SSD-a gdje mi je instalirana igra obrisao jednu igru pošto je na tom disku bilo samo 8 GB slobodnod prostora.

Nakon toga igra radi bez problema - niti jedno rušenje nisam imao.

Doduše, jučer mi je pucao net, ali kad sam se prebacio na mobitel radilo je sve perfektno.

 

Eto, ne znam što je točno pomoglo, ali zadnji korak nakon što je igra proradila kako treba je oslobađanje prostora na disku na kojem je instalirana.

Možda je to bio razlog?

Sickness pet 20.3.2020 11:21

Frendu se događa isti problem, a on ima cca. 600Gb slobodnog prostora na SSD-u. Tako da čisto sumnjam da je do toga šta si naveo. Mene više brine to šta si se doveo u situaciju da napuniš toliko SSD, ne imajući u vidu kako on radi, tj. koji problemi ti se javljaju dok mu ne ostaviš dovoljno prostora.

Skilledžija pet 20.3.2020 11:47
Sickness kaže...

Frendu se događa isti problem, a on ima cca. 600Gb slobodnog prostora na SSD-u. Tako da čisto sumnjam da je do toga šta si naveo. Mene više brine to šta si se doveo u situaciju da napuniš toliko SSD, ne imajući u vidu kako on radi, tj. koji problemi ti se javljaju dok mu ne ostaviš dovoljno prostora.

Pošto nemam prebrz internet nastojim sve igre koje bih jednog dana mogao igrati ostaviti na diskovima pa zato nisam ništa brisao.

 

Što se tiče rješenja problema, naveo sam sve korake koje sam napravio, a što je pomoglo ne znam.

Zadnji korak je bio oslobađanje diska i nakon toga je igra proradila.

fila2208 pet 20.3.2020 15:03

Ja imam 4gb free i ne ruši se, samo što nakon duže igre, preko recimo 90min igra počne šteckati i drkati pa moram sve rebootati.

Do zadnjeg patcha sve ok bilo, sad malo drka, ali igrivo je, pa restart pa opet.

snake44 pet 20.3.2020 18:47

Evo ja sada pokušavam igrati već 45min, ali me doslovno svaku igru izbaci van i piše can't connect due to multiple logins on your account. Doslovno neigrivo sada. Do danas nikad nisam imao problema sa ničime.

 

Je li moguće da je ovo povezano sa mojim ruterom? Do sada nisam namještao nikakav port forwarding ili mijenjao neke postavke. Igricu igram od 12mj i do sada je sve radilo kako treba.

Rocinante2112 sub 21.3.2020 14:01

Ja s igrom nemam nikakvih problema a nisam update GPU drivera jos napravio. xD Otkad je igra izasla izbacuje mi preporuku da skinem nove drivere,uredno ignoriram i nikakvih problema....Imao sam mozda jedan CTD sa popratnim errorom jednom otkad je izasla.

veseli007 sub 21.3.2020 16:43
snake44 kaže...

Evo ja sada pokušavam igrati već 45min, ali me doslovno svaku igru izbaci van i piše can't connect due to multiple logins on your account. Doslovno neigrivo sada. Do danas nikad nisam imao problema sa ničime.

 

Je li moguće da je ovo povezano sa mojim ruterom? Do sada nisam namještao nikakav port forwarding ili mijenjao neke postavke. Igricu igram od 12mj i do sada je sve radilo kako treba.

 Meni je to svakodnevno PS4, ja restartam ruter i PS4 i radi neko vrijeme i onda opet po staron! Ako nadjes koje rjesenje javi! 

snake44 pon 23.3.2020 10:48

Vezano za moj problem, izgleda da mi je netko upao u account od igrice. I smrad igra preko ps4 sa mojim accountom. Otišao sam na my call of duty stranicu i tamo vidim linkan moj account sa ps4 i username od tog đubreta. Čak vidim i šta je igrao, igrao je očito warzone prije nekih 7 sati jbt. Odem pod account i da ću unlink njegov account sa ps4 i kaže mi error for unlinking account. Šta da sad napravim, ko zna kad će mi se netko od activisiona javit uopće...

 

Baldurion pon 23.3.2020 13:42
snake44 kaže...

Vezano za moj problem, izgleda da mi je netko upao u account od igrice. I smrad igra preko ps4 sa mojim accountom. Otišao sam na my call of duty stranicu i tamo vidim linkan moj account sa ps4 i username od tog đubreta. Čak vidim i šta je igrao, igrao je očito warzone prije nekih 7 sati jbt. Odem pod account i da ću unlink njegov account sa ps4 i kaže mi error for unlinking account. Šta da sad napravim, ko zna kad će mi se netko od activisiona javit uopće...

 

Ako si kupovao sa pravim parama na tom accountu, slikaj svoju osobnu, pošalji im i napiši da si ti kupovao već na tom accountu i da je to tvoj acc(moraš dokazati na neki način da je to tvoj account). Možeš navesti i broj transakcija (sakrij najvažnije podatke na osobnoj kao što je broj osobne i potpis i do kada vrijedi osobna, da ti ne bi netko zloupotrijebio podatke). Napiši da ti se netko spojio na tvoj account, da igra i da ti ne želi unlickat njegov account sa tvog ps4 accounta. To bi ja napravio da sam na tvom mjestu 

snake44 pon 23.3.2020 16:37

Sve kupio legalno preko Blizzarda, još u 12 mj.

 

Sad sam sve malo detaljnije istraživao, čak sam našao da je tip igrao zadnjih 3-4 dana na mom accountu i to warzone samo. Smrad mi je čak promijenio i neke loadoute s kojima više ni ne igram pa nisam skužio do sad.

 

Problem je veliki šta je ekstremno teško kontaktirati activision. Poslao sam Activisionu na facebook poruku, kreirao sam twitter samo zbog toga da ih mogu i tamo kontaktirat. Kontaktirao sam blizzard, oni su otvorili ticket pa će se navodno javit u slijedećih 24h. Kreirao sam i playstation psn account samo kako bi ušao unutra i našao tog tipa i sve sam mu po spisku :) . Nadam se da će netko odreagirat čim prije. Nije mi jasno kako je to mogao hakirat da uđe u moj account.

Jack Sparrow pon 23.3.2020 17:09
morbida kaže...

Koji je to retard haxo ti račun i igra warzone koji je besplatan ...

 al baš to hahaha

 

Zato ja posvuda upalim two way authentication, ako ti i netko otkrije šifru, neće pristupiti računu jer ti mobitel sigurno neće ukrasti

snake44 pon 23.3.2020 22:54

Evo riješeno. Čekao sam preko 2h da dođem na red preko activision supporta. Agentu sam objasnio problem, dao sam mu samo activision id i psn account od ovog majmuna i on ga je unlinkao.

Onda sam kreirao svoj playstation account iako nemam playstation, samo da si mogu ja linkat svoj account da mi se opet netko tako ne ubaci.

Jedino me sad strah kako mi je ovaj to hakirao i ušao u account? Šta ako mi ima još neke podatke...

mersimh uto 24.3.2020 12:28
snake44 kaže...
Evo riješeno. Čekao sam preko 2h da dođem na red preko activision supporta. Agentu sam objasnio problem, dao sam mu samo activision id i psn account od ovog majmuna i on ga je unlinkao.

Onda sam kreirao svoj playstation account iako nemam playstation, samo da si mogu ja linkat svoj account da mi se opet netko tako ne ubaci.

Jedino me sad strah kako mi je ovaj to hakirao i ušao u account? Šta ako mi ima još neke podatke...

 druze mijenjaj sve.

meni se to desilo prije pola godine jer je tamo neka stranica leakala podatke.

naravno ko i svaki covjek imam cesto isti password na mnogo stranica.

odjednom navece pola 1 meni poruka na mobu,izbacen sa google accounta.

zatim paypal neko igru kupio za 35 eura.

sreca sam uspio preouzet od tada account i sve promjenut

nazvao banku u ta doba navece i sve rijeseno bilo,stavili blokadu na sve

 

ali vjeruj mi osjecaj je uzasan.

od tad sam cak i na paypal stavio za svaki login da moram SMS dobit prvo

jest meni vise posla al vrijedi definitivno

hahhaajaads uto 24.3.2020 13:10
snake44 kaže...
Evo riješeno. Čekao sam preko 2h da dođem na red preko activision supporta. Agentu sam objasnio problem, dao sam mu samo activision id i psn account od ovog majmuna i on ga je unlinkao.

Onda sam kreirao svoj playstation account iako nemam playstation, samo da si mogu ja linkat svoj account da mi se opet netko tako ne ubaci.

Jedino me sad strah kako mi je ovaj to hakirao i ušao u account? Šta ako mi ima još neke podatke...

 Preporucujem da si za sve "servise" stavis authenticator... Imas na mobu aplikaciju koja se zove "Google Authenticator", na to linkas origin/steam/battlenet i sve sto koristis, kodovi se mjenjaju svakih 15ak sekundi...

big_guy uto 24.3.2020 15:03

Ne razumijem ovaj battle pass,odnosno kako otkljucati one kartice u battle pass tabu pa ako mi moze netko pojasnit?Da li je potrebno trositi stvarni novac da se otkljucaju stvari iz tih kartica u battle pass tabu?

fila2208 uto 24.3.2020 15:08
big_guy kaže...

Ne razumijem ovaj battle pass,odnosno kako otkljucati one kartice u battle pass tabu pa ako mi moze netko pojasnit?Da li je potrebno trositi stvarni novac da se otkljucaju stvari iz tih kartica u battle pass tabu?

 imaš free djelove BP-a i plaćene. Kad kupiš 1000 cod pointsa onda s nima kupiš plaćeni dio battle passa i otključavaš cijeli.

 

Nije tako neshvatljivo nadam se.

big_guy uto 24.3.2020 15:13
fila2208 kaže...
big_guy kaže...

Ne razumijem ovaj battle pass,odnosno kako otkljucati one kartice u battle pass tabu pa ako mi moze netko pojasnit?Da li je potrebno trositi stvarni novac da se otkljucaju stvari iz tih kartica u battle pass tabu?

 imaš free djelove BP-a i plaćene. Kad kupiš 1000 cod pointsa onda s nima kupiš plaćeni dio battle passa i otključavaš cijeli.

 

Nije tako neshvatljivo nadam se.

 Aha,a jel oznaceno gdje(vjv je)koji su besplatni a koji placeni dijelovi?I kako otkljucat te besplatne dijelove?

Inače igram samo warzone pa da pitam ovim putem,da li se isplati kupiti cijelu igru radi kompletnog multiplayera?

MGloc uto 24.3.2020 16:02

Ja sam kupio prosli tjedan , pa ako igras samo warzone ne ne isplati se a ni ne isplati se uzimat taj battle pass po meni.Sama igra je 50e + battle pass 10e , sam warzone koji je free to play vrijedi vise od 50e tako da ne ne vrijedi kupovat kad pridodas da ce u 11.mjesecu izac novi CoD(vjv. Black ops nekakav remake)  njega ce svi kupovat a Warzone i ako bude aktualan nisi nista platio.Jedino sto dobijes kupnjom igre/battle pass-a neke operatore/skinove ,emblem i kartice kako sam rekao ako igras samo warzone nije vrijedno ja igram malo S&D i doorbuster.Ground war nije nista posebno ljudi samo padaju ko muhe , bolje skinut BF4 i igrat u tom slucaju.

lange uto 24.3.2020 17:05
fila2208 kaže...
lange kaže...

skinuo danas call of duty warzone i nikako se logirati!?

 

 štae, bf dosadio?

 

vjerojatno su severi preopterećeni, nisu očekivali corona karantenu.

 nije, nego ovo je free pa vrijedi probat.

ali izgleda jos gore sranje nego bf 

 

toliko o savrsenstvu cod!!!