PC igre

Call of Duty: Modern Warfare 2

disco brew pet 6.2.2009 17:04

Ukoliko ste se preplašili kako CoD franšiza neće dalje nakon "World at War", bez brige - dolazi nam Modern Warfare 2.

Activision Blizzard je tako preko community servisa Twitter (konkretno, preko Roberta Bowlinga, direktora komunikacija unutar Infinity Warda) potvrdio kako IW doista radi na nastavku nagrađivanog shootera iz prvog lica, Call of Duty 4: Modern Warfare, nazvanog "Modern Warfare 2". Let the hype begin...

AA-d00d pet 6.2.2009 19:26
D3ViL kaže...

Bilo poboljsanja ili ne samo dobijanje novih mapa za MP te perkova i oruzja je dovoljno da se kupi orididji, jedva cekam! :D

 
ako to naprave onda ce to znaciti da nas tretiraju ko krave za muženje, jer to je u biti update za modern warfare a oni ce nam htjeti prodati po cijeni za potpuno novu igru
Hyperion pet 6.2.2009 19:46

Zar vec nije bila ovakva tema???

 

Ja ocekujem bolju grafiku, i naravno optimiziranu kao ona u cod 4. Najvise bih volio da dodaju jos fizike, kao probijanje zidova bazukom/tenkom/bombom , vise eksplozija, krateri od avionskih bombi u zemlji itd. Ak to naprave bilo bi prehebeno.

 

zvons pet 6.2.2009 23:08
scorpion667 kaže...

Zna li se hoće li se igra vrtiti na unaprijeđenom starom engineu ili rade na nečemu novome. A nebi bilo loše da i malo aliena ubace tu i tamoSmijeh. Hehe volim aliene, al svejedno ih nebi volio vidjeti u COD-u.

 ne daj Bože aliene,neki fpsovi jednostavno nisu za to,u Far Cry-u (prvom) čim sam došao do aliene ugasio i izbrisa igru...
očekuje se ponajviše nova grafika i valjala bi bolja fizika naravno, novi perkovi itd.
i da to je stara vijest da će izać...
r420r čet 19.2.2009 13:35
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 balavac jedan bezobrazni! ne znam po cemu si ti tako pametan?! ako si dobio demo (u sto sumnjam) stavi koji ss.
skandalouz čet 19.2.2009 14:14
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 Da ja sam Elvis Presley...


Nadam se da ce MW2, bit dobar kao prvi dio.. Volio bih malo bolje mape(bolja mjesta za snajperiste:)) i malo bolju grafiku, više me zanima multiplayer tak da on bude posebno dobar...
AVPR čet 19.2.2009 19:48
jurluk kaže...
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 ma daaa. imam i ja demo assassin's creeda 2, gta 5, need for sped shift.  Belji se
 Daj sto se bez veze uzbudujes vidis da ima 15 godina odma ti moze bit jasno na cemu je...
Bes7 čet 19.2.2009 19:52

uredu, uredu, malo sam pretjerao sa glupi ste djeco, ali ok, ovako, imam problema sa tastom a i fraps i ostala "govna mi ne rade" pa cu vam staviti ss za par dana, a grafika vam je kaooo kako da vam objasnim, nesto bolja od cod waw, ima bugova, jer je demo beta, igra je takodjer tako morbidna tj kidanje rebara, nogu, ruku itd... ali itekako realnije uradjeno, i svi oni koji su rekli da je to samo kao neki update za cod4 u krivu su, ovo je po meni 1000 puta bolje od cod4, doduse, treba 512 graficke, a ne 256

leo_819 pet 20.2.2009 16:38
Bes7 kaže...
nadimak888 kaže...

vidis se da sereš, cod nece nikad bit kao fc2.

 za ovo ti ide zuti karton, i naravno, rekao sam nesto vise kao fc2 a ne kao fc2, tj. svijet je jasniji
 ma daj molim te poslali su ti demo a nisu je ni završili radit...e to ti je za žuti karton