PC igre

Call of duty: Black ops (problemi)

JozaxD pon 22.11.2010 22:16

Kupio sam novu igru Call of Duty Black Ops, i sada kada pokrenem singleplayer krene prva misija i pri odma početku misije samo se smrzne i nemogu ništa moram restartati kompjuter,a kada upalim multiplayer igram oko 1-2 minute i izbaci me taskmgr.exe error molim vas pomoć!!

CoKsA uto 23.11.2010 22:42
JozaxD kaže...

a sada me polako i freeza i multiplayer,odigram jednu,dve mape i freez,a singleplayer odma isto na početku misije neznam što da radim :/

meni freeza samo multiplayer ;) ,nadajmo se patchu

spaws sri 24.11.2010 12:45

imao sam identicne probleme samo što ja nisam mogao ni mp igrat jer bi mi se pri loadu freezalo

imao sam xp, stavio sedmicu i sve radi kako treba

znam da stavljanje novog osa samo zbog igre i nije neka opcija, ali eto meni je funkcioniralo, a ionako sam mislio staviti novi os

JozaxD sri 24.11.2010 21:11
spaws kaže...

imao sam identicne probleme samo što ja nisam mogao ni mp igrat jer bi mi se pri loadu freezalo

imao sam xp, stavio sedmicu i sve radi kako treba

znam da stavljanje novog osa samo zbog igre i nije neka opcija, ali eto meni je funkcioniralo, a ionako sam mislio staviti novi os

huh..neznam dali bi se meni isplatilo stavljati novi OS :/

AIX 2.0 sri 24.11.2010 21:37

Zna li itko kako prijeci onu misiju(treca od pocetka) kada BTR transporter izađe sa lijeve strane kroz ona vrata.

Ako unistim transporter pise da sam ubio svoje.Ako ga ostavim moji ga uniste i opet pise da sam ubio svoje.

 

EDIT:Problem rješen treba samo restartirati level.Problem je u bugu u igri.

spaws sri 24.11.2010 22:54
JozaxD kaže...
spaws kaže...

imao sam identicne probleme samo što ja nisam mogao ni mp igrat jer bi mi se pri loadu freezalo

imao sam xp, stavio sedmicu i sve radi kako treba

znam da stavljanje novog osa samo zbog igre i nije neka opcija, ali eto meni je funkcioniralo, a ionako sam mislio staviti novi os

huh..neznam dali bi se meni isplatilo stavljati novi OS :/

ma ni nemoj ako nemas mogucnosti ili nisi planirao jer mislim da se ne isplati

eto npr ja imam jacu konfu od tebe pa mi ipak zna zalagat igra i bas je iritantno i sad cekam patch da mogu igrat u miru, a ako ne onda sam bacio 350 kn

CoKsA čet 25.11.2010 18:32
vombat kaže...

Svi vi koji imate problema sa igrom nemojte se ni truditi instalirati patcheve ili raditi ista drugo radi doticne,igra je smece i tu se vise nema sta reci.Bilo da vam leti ili trza.

nije istina ;) da nema tih problema igra je epic,barem meni