Danny_HR čet 8.4.2010 09:56

Da, priče o Bioshocku 3 počele su još 2008 kada je Bioshock 2 tek bio najavljen (pogledajte).

 

U svakom slučaju, budući da još nema nikakvih konkretnih podataka o samoj igri možemo samo nagađati o settingu. Tko zna što će biti sljedeće, oće biti nastavak ili prequel... Svašta je moguće.

thuglife čet 8.4.2010 10:11
Danny_HR kaže...

Da, priče o Bioshocku 3 počele su još 2008 kada je Bioshock 2 tek bio najavljen (pogledajte).

 

U svakom slučaju, budući da još nema nikakvih konkretnih podataka o samoj igri možemo samo nagađati o settingu. Tko zna što će biti sljedeće, oće biti nastavak ili prequel... Svašta je moguće.

Ja nekako iščekujem prequel, mislim da više nemaju što "iscijediti" iz Rapturea, barem ne onakvog kakvim ga mi znamo, samo se bojim da ne ostanu bez ideja pa narave nešto glupo.

Danny_HR čet 8.4.2010 10:13

M_Dipl mi je jednom zapravo bacio u uho bubu rekavši da radnjom u dvojci ionako nije uništen cijeli Rapture, nego samo dio. Tko zna, možda sad zaigramo kao Big sister ili netko od drugih likova u igri. Ima ih zbilja podosta.

 

Ja sam doduše i nakon jedinice mislio da u Raptureu nemamo više šta tražiti. :) Ekipa je maštovita, smislit će nešto. :)

thuglife čet 8.4.2010 10:15
Danny_HR kaže...
M_Dipl mi je jednom zapravo bacio u uho bubu rekavši da radnjom u dvojci ionako nije uništen cijeli Rapture, nego samo dio. Tko zna, možda sad zaigramo kao Big sister ili netko od drugih likova u igri. Ima ih zbilja podosta.

Da, no neznam koliko bi se ljudima svidjelo igranje u istoj lokaciji po treći put, odnosno u istom settingu.

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Da budem iskren, mislin da smo već vidjeli sve što nam potopljeni Rapture može pružiti.

Danny_HR čet 8.4.2010 10:22
thuglife kaže...

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Kak to misliš prije potopa?

 

@emerik - prequel ti je suprotno od sequela (nastavka) - prequel je igra u kojoj se radnja odvija prije one u prvoj igri.

Daniman123 čet 8.4.2010 10:28
Danny_HR kaže...
thuglife kaže...

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Kak to misliš prije potopa?

 

@emerik - prequel ti je suprotno od sequela (nastavka) - prequel je igra u kojoj se radnja odvija prije one u prvoj igri.

Pa da se igra odvija na površini raptura prije nego što je postao podvodni grad

thuglife čet 8.4.2010 10:28
Danny_HR kaže...
thuglife kaže...

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Kak to misliš prije potopa?

 

@emerik - prequel ti je suprotno od sequela (nastavka) - prequel je igra u kojoj se radnja odvija prije one u prvoj igri.

Vidjeti Rapture onakvim kakvim ga je njegov Andrew Ryam zamislio, i onda se boriti za preživljavanje dok se rapture polako pretvara u ono što je danas, no problem je što bi "naš lik" opet morao bit obični čovjek.

Bilo bi zanimljivo sudjelovati u ratu pobune ( Atlas protiv A. Ryana ).

Volio bih da bude više naglaska na preživljavanje i izbjegavanje konflikta nego konstantnu borbu, evo citat sa BIo Wikie što se dogodilo sa ljudima nakon rata kada su mutanti ( spliceri ) počeli napadati:

"Gotovo cijela populacije bila je pobijena od strane splicera, ili su izvršili samoubojstvo...", bilo bi zanimljivo naći se u središtu toga...

 

Danny_HR čet 8.4.2010 10:31
Daniman123 kaže...

Pa da se igra odvija na površini raptura prije nego što je postao podvodni grad

Rapture nikada nije bio na površini. On se nalazi na dnu Atlantskog oceana.

thuglife kaže...

Vidjeti Rapture onakvim kakvim ga je njegov Andrew Ryam zamislio, i onda se boriti za preživljavanje dok se rapture polako pretvara u ono što je danas, no problem je što bi "naš lik" opet morao bit obični čovjek.

Bilo bi zanimljivo sudjelovati u ratu pobune ( Atlas protiv A. Ryana ).

Volio bih da bude više naglaska na preživljavanje i izbjegavanje konflikta nego konstantnu borbu, evo citat sa BIo Wikie što se dogodilo sa ljudima nakon rata kada su mutanti ( spliceri ) počeli napadati:

"Gotovo cijela populacije bila je pobijena od strane splicera, ili su izvršili samoubojstvo...", bilo bi zanimljivo naći se u središtu toga...

 

Da, sad te kužim. Moglo bi biti zanimljivo, da. Iz perspektive jednog od ovih 'preživjelih' likova.

emerik čet 8.4.2010 10:32

Ali meni se jako sviđa borba u Bioshocku 2 jer u jednoj ruci imaš oružja,a u drugoj moći i to mi se jako dopalo.Nisam igrao jedinicu pa ne znam kako je tamo,ali Bioshock 2 mi je zakon.Nešto će sigurno izmisliti.Zašto se ne bi npr. sukob prebacio na "gornji "svijet,izvan Rapturea i Atlantskog oceana?

486dx4 čet 8.4.2010 10:32

Nisam još ni dvojku prošo,već se najavljuje trojka nije to loše.
Samo volio bi da u B3 igramo opet sa nekim ljudskim chr. nekak mi je ovaj Big Daddy naporan u B2, i oružja su mi u B1 bila nekak draža.

emerik čet 8.4.2010 10:35
486dx4 kaže...
Nisam još ni dvojku prošo,već se najavljuje trojka nije to loše.
Samo volio bi da u B3 igramo opet sa nekim ljudskim chr. nekak mi je ovaj Big Daddy naporan u B2, i oružja su mi u B1 bila nekak draža.

Meni je baš obrnuto,osjećam se nakako nadmoćno nad svim onim Splicerima.

Hexler4 pet 9.4.2010 16:55

Bilo bi oldicno vidjeti novi Bioshock...Pogotovo ako ce biti prequel..Bilo bi cool da u pocetku imamo normalna lika koji polako uporabom plasmida i Tonika postaje Splicer...Ali to su valjda samo moje zelje...-.-

win32 pet 9.4.2010 18:04
thuglife kaže...

Vidjeti Rapture onakvim kakvim ga je njegov Andrew Ryam zamislio, i onda se boriti za preživljavanje dok se rapture polako pretvara u ono što je danas, no problem je što bi "naš lik" opet morao bit obični čovjek.

Bilo bi zanimljivo sudjelovati u ratu pobune ( Atlas protiv A. Ryana ).

 

Da, ovo bi bilo zanimljivo.....a i rado bih zaigrao opat sa "obicnim" covjekom...