Danny_HR pon 9.3.2009 10:38

Kao što je već bilo govora u komentarima games master vijesti, Bioshock 2 izaći će u neko doba ove godine.

 

Prvi dio je jedna neobična igra, međutim našao je svoju publiku i po meni je definitivno odličan naslov koji vrijedi zaigrati.

 

Osobno, 2 puta sam instaliravao igru prije nego sam se totalno ufurao u nju, i tek treći puta sam zapravo uživao u igranju. Bioshock ostaje jedan od najboljih SP FPS naslova koje sam igrao.

 

Sad da se prebacimo na Bioshock 2.

Punim imenom BioShock 2: Sea of Dreams.

Vjerujem i da će ovo biti odlična igra.

Puno se govorilo da će ovo biti prequel međutim po posljednjim informacijama čini se da će zapravo biti i 'sequel'.

 

Za više informacija pogledajte 'teaser' web:

http://www.somethinginthesea.com/

 

Čini se dovoljno zanimljivo da nastavim pratiti ovu igru. :)

Just Lost pet 10.4.2009 20:58

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

Raving Rabbid pet 10.4.2009 21:30
Just Lost kaže...

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

 samo da te ispravim. igra je FPS.

također mi se sviđa to skupljanje različitih stvari u igrama.
Just Lost sub 11.4.2009 01:04
Raving Rabbid kaže...
Just Lost kaže...

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

 samo da te ispravim. igra je FPS.

također mi se sviđa to skupljanje različitih stvari u igrama.
 da, znam da je FPS, ali gore sam se možda nespretno izrazio...

napisao sam da volim RPG, pa mi svi ti elementi... trebao sam možda napisat: pa mi svi ti RPG elementi... da bude jasno na što ciljam...

a skupljanje stvari je inače zakon, nažalost nisam uspio skupit sve plazmide i tonike, mislim da po popisu koji sam našao mi ih je 6 izmaklo, morat ćuto ispravit do drugog dijela Belji se
Raving Rabbid sub 11.4.2009 09:47
Just Lost kaže...
Raving Rabbid kaže...
Just Lost kaže...

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

 samo da te ispravim. igra je FPS.

također mi se sviđa to skupljanje različitih stvari u igrama.
 da, znam da je FPS, ali gore sam se možda nespretno izrazio...

napisao sam da volim RPG, pa mi svi ti elementi... trebao sam možda napisat: pa mi svi ti RPG elementi... da bude jasno na što ciljam...

a skupljanje stvari je inače zakon, nažalost nisam uspio skupit sve plazmide i tonike, mislim da po popisu koji sam našao mi ih je 6 izmaklo, morat ćuto ispravit do drugog dijela Belji se
 planirao sam i ja sve skupiti uz one kazete ili što je to već ali ih je previše.

EDIT: pokušat ću skupiti sve knjige u oblivionu što je veliki pothvat.
Deus ex machina pon 21.9.2009 14:00
Danny_HR kaže...

Osobno, 2 puta sam instaliravao igru prije nego sam se totalno ufurao u nju, i tek treći puta sam zapravo uživao u igranju. Bioshock ostaje jedan od najboljih SP FPS naslova koje sam igrao.

 

Hm, zanimljivo, i meni je nekako tako slicno!

Prvi put sam se razocarao: ocekivao sam vise System Shock 2 igru, a Bioshock je to dosta pojednostavio.

Nakon par mjeseci, dobio sam guste za igrat je opet. Bila je puno bolja, ali jos uvijek je falilo ono nesto.

A evo, nekako imam plan ponovno je igrat kad finim Batman AA.

Valjda cu i ja sad uzivati bas pravo :-D :-D :-D

 

 

Sto se tice Bioshocka 2, cudno mi je meni samom zasto tako iscekujem igru kad nisam neki zesci fan prvog dijela :-D

xnight_hunterx sri 23.9.2009 23:03
Danny_HR kaže...

Kao što je već bilo govora u komentarima games master vijesti, Bioshock 2 izaći će u neko doba ove godine.

 

Prvi dio je jedna neobična igra, međutim našao je svoju publiku i po meni je definitivno odličan naslov koji vrijedi zaigrati.

 

Osobno, 2 puta sam instaliravao igru prije nego sam se totalno ufurao u nju, i tek treći puta sam zapravo uživao u igranju. Bioshock ostaje jedan od najboljih SP FPS naslova koje sam igrao.

 

Sad da se prebacimo na Bioshock 2.

Punim imenom BioShock 2: Sea of Dreams.

Vjerujem i da će ovo biti odlična igra.

Puno se govorilo da će ovo biti prequel međutim po posljednjim informacijama čini se da će zapravo biti i 'sequel'.

 

Za više informacija pogledajte 'teaser' web:

http://www.somethinginthesea.com/

 

Čini se dovoljno zanimljivo da nastavim pratiti ovu igru. :)

omg je igrao tko ovu igru teska je ko sm vrag

Stoja pet 25.9.2009 09:35

Nadam se da neće bit prelagano kao prvi dio hehe,znalo mi je bit na trenutke dosadno jer nije bilo izazova,al mislim da će big sister to promijenitSmijehAl me se jako svidjelo što ćemo moć izać iz grada i šetat se po dnu oceana,to će bit predobroOsmijeh.Još samo da mi grafa bude izdraža svu grafiku i ja ču bit sretan ko malo dijeteNevinašce

skank666 pet 6.11.2009 09:57

ma, mene je jedinica totalno razočarala,platio 400 kn igru, neki SE u čelićnoj kutiji! a kad ono govno!!! dvicu neču niti skinut s torrenta! više se veselim system shocku3,samo da ga ne zaseru bioshock elementima!