big_guy sub 28.3.2009 13:02

Imam neku igricu kojoj je zavrsetak .bin.Ne znam na koji nacin otvoriti taj file...Igra ima 500 mb,tražio sam nešto po netu al nisam shvatio,pa ako mi možete pomoći bilo bi super!Jel se to može s Ashampoo burninig studio?

big_guy sub 28.3.2009 13:09
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
Red Devil sub 28.3.2009 13:11
big_guy kaže...
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
 E ovako. Kao prvo skini Alcohol120%
Drugo - pokreni alcohol i mountaj taj file na virtualni dvd uređaj
Pokreni instalaciju normalno s tog uređaja


big_guy sub 28.3.2009 13:37
Red Devil kaže...
big_guy kaže...
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
 E ovako. Kao prvo skini Alcohol120%
Drugo - pokreni alcohol i mountaj taj file na virtualni dvd uređaj
Pokreni instalaciju normalno s tog uređaja


 Aj malo povećaj sliku,ne vidi se najbolje!
Red Devil sub 28.3.2009 13:45
big_guy kaže...
Red Devil kaže...
big_guy kaže...
Aki kaže...

mozes otvoriti sa winrarom, mountati sa daemon tools/alcohol 120%(ili nekim drugim) kao virtual cd ili sprziti na cd/dvd i onda instalirati

 Sad znam koliko sam i znao(dakle,ništa ne znam).Prvo objasni kako mountati kao virtual cd i sve što je potrebno da igram tu igru!
 E ovako. Kao prvo skini Alcohol120%
Drugo - pokreni alcohol i mountaj taj file na virtualni dvd uređaj
Pokreni instalaciju normalno s tog uređaja


 Aj malo povećaj sliku,ne vidi se najbolje!
 Prvo klikneš desni klik > pa browsaš gdje je taj file, onda ga dvoklikneš
Drugo > desni klik na taj file u alcoholu > dodaj na uređaj > izabereš uređaj
big_guy sri 1.4.2009 15:41
nicash kaže...

ne nego extractaj prvi rar. file i od svih tih ostalih češ dobit iso.file kada to dobiješ javi se

 Nije još download gotov,da extractam samo prvi rar file ili sve rar fileove koji su u mapi?
big_guy sri 1.4.2009 15:52
doktor1 kaže...

pa ako download nije gotov niti nemožeš pokrenut instalaciju ili .iso. Kada završi download extract iz rar file negdje na disk i to je to. Svejedno iz kojeg

 Znači samo iz prvog i onda samo monuntam i pokrenem instalaciju?A šta s onim r30,r32 itd fileovima?
nicash sri 1.4.2009 15:59
big_guy kaže...
doktor1 kaže...

pa ako download nije gotov niti nemožeš pokrenut instalaciju ili .iso. Kada završi download extract iz rar file negdje na disk i to je to. Svejedno iz kojeg

 Znači samo iz prvog i onda samo monuntam i pokrenem instalaciju?A šta s onim r30,r32 itd fileovima?
 ništa oni če samo pomoć kod extractanja
xxxxx sri 1.4.2009 22:59

Imam istu takvu igru, to je Prince of Persia: The two Thrones

Samo označi sve .rar arhive i ljevi klik pa extract here i na kraju ćeš dobit image file koji mountiraš sa daemon toolsom, power iso-m ili programom koji već koristiš.