PC igre

BFBC2 Update problem

REX500 sub 19.3.2011 10:21

Naime ja sam nedavno reinstalirao windowse , pa kada instaliram ( original) igru treba updatetat sa 515195 na 602574 i to traje stoljećima , i ne želi se updateat jer kaže da se server srušio ili da provjerim internet konekciju koja je dobra . ja želim isključivo igrati multyplayer jer sam već brdo toga otljučao i ne želim da propadne . Ja mogu ući u igru preko c diska i mogu se loginati ali mi ne želi naći niti jedan server. Imate neku preporuku , probao sam manualno updatetati ali kaže da mu treba 14 sati . Čekao sam dva sata i nije se niti malo skinulo.

REX500 ned 20.3.2011 19:09

ja sam počeo skidati sa diabolic servers , došao mi je do 0.7/2.4 gb iu nekih pola sata , tu stoji već sat vremena ,  probao sam opet skinuti i kaže da treba jedan dan , PROKLETI BFBC2 i njihovi updateovi koji zauzimaju 2.4 gb-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REX500 pon 21.3.2011 09:21

i kaj onda kada skinem file , odem u c disk gdje se instalirao i i samo ga instairam ili? ( nema mi smisla ako ja taj file instaliram u nekom stotom folderu kako če ga onda BFBC2 prepoznati kao update?)