LeftY_CRO sri 4.9.2019 08:57

ja ne kuzim ovaj origin, jucer mi skida update i skine kojih 50% te nakon sto je skinulo to stavim pauzu da mogu danas nastaviti. danas kliknem resume, cekam dobrih pola sata da se pokrene i secer na kraju, krece od 0% skidanje... bravo

pirat sri 4.9.2019 11:04
mrfloyd kaže...

Realno gledajuci kako ti moze biti pun kufer ww1 i ww2 a to imamo samo unazad 2-3 godine??? Sve od 2006. naovamo je modernwarfare. Valjda ti je toga pun kufer? Ili se radi o ukusima?

 Ukusi...ni ja ne volim ww1/2 🐑

 

dad0r sri 4.9.2019 11:19
pirat kaže...
mrfloyd kaže...

Realno gledajuci kako ti moze biti pun kufer ww1 i ww2 a to imamo samo unazad 2-3 godine??? Sve od 2006. naovamo je modernwarfare. Valjda ti je toga pun kufer? Ili se radi o ukusima?

 Ukusi...ni ja ne volim ww1/2 🐑

 

 

Mozda bi i sjelo da BFV actually izgleda ko WW2, a ne ko wannabe fortnite s ww2 pljucama ili mozda bi nam sjela igra da ima recimo contenta?

pirat sri 4.9.2019 11:34
dad0r kaže...

 

Mozda bi i sjelo da BFV actually izgleda ko WW2, a ne ko wannabe fortnite s ww2 pljucama ili mozda bi nam sjela igra da ima recimo contenta?

 Nebi rekao,prvo i najbitnije tematika mi se ne sviđa,ono upgrejd stablo,općenito kostumizacija svega,nema "pravih" servera i još hrpu toga.

 

Za mene evo već 3g ništa od bfa,iako sam kupio oba zadnja al kita je to sve.

Nadam se da bude druge godine kak pričaju BC3,do onda vjerojatno ovaj novi cod.(iako ne volim baš killstreakove,al jbg)

dad0r sri 4.9.2019 11:42
pirat kaže...
dad0r kaže...

 

Mozda bi i sjelo da BFV actually izgleda ko WW2, a ne ko wannabe fortnite s ww2 pljucama ili mozda bi nam sjela igra da ima recimo contenta?

 Nebi rekao,prvo i najbitnije tematika mi se ne sviđa,ono upgrejd stablo,općenito kostumizacija svega,nema "pravih" servera i još hrpu toga.

 

Za mene evo već 3g ništa od bfa,iako sam kupio oba zadnja al kita je to sve.

Nadam se da bude druge godine kak pričaju BC3,do onda vjerojatno ovaj novi cod.(iako ne volim baš killstreakove,al jbg)

 

Nisam mislil tebe citirati ali uglavnom se slazem s tobom mene toliko ne muci tematika ali takoder preferiram vise moderno jer mi je ww2 igri dosta jos tamo od 2000ih, 

a kaj se tice pravih servera nazalost svi vise manje forsiraju na taj nacin i mene to isto zivcira.

 

Nakon ovoga kako je ispal BFV malo nade imam za BC3 ili kaj vec bude sljedece ali ko zna mozda nas iznenade posto su s ovim gotovo unistili franšizu a novi COD izgleda zabavno štoviše zanima me bas onaj 32v32 i 2v2 ko zna mozda bude i dobro.

BeLLicus sri 4.9.2019 11:47

Ma Battlefield i ne izgleda loše, dapače ima prekrasnu grafiku te jako dobro napucavanje nebih ga nikako povezao sa Forniteom koji ipak ima cartoon grafiku,battle royal je te se igra na potpuno drugačiji način. U Battlefieldu V sam nakupio nekih 300 sati tamo do 3 mjeseca i od tada sam prestao te upalio par puta samo da vidim šta ima novoga. Glavni problem je što je petica kao takva izašla sa bijednih 9 mapa od koje su 70% bile teško smeće, iskreno imali smo moderan gameplay preko 10 godina u Battlefieldima i ovo je bio dobar trenutak da se na modernoj grafici napravi jedan kvalitetan WW 2 kojeg nismo vidjeli jako dugo vremena.

 

Na kraju oni su počeli izmišljati nekakve lokacije o manje poznatim bitkama, počeli su baviti čime ne trebaju, i sve je otišlo u krivom smjeru, za 2 mjeseca će godinu dana od izlaska mi smo dobili 3 mape od tada i sad su stigle još 2 jedna je teška reciklaža battle royal mape, a ni one nisu izišle cijele nego se mogu igrati samo u squad contestu. Fali im ljudi očito mizeran broj ljudi je ostao raditi na igri jer ovoliko mi ne možeš biti spor, kad se plaćao premium za Battlefield 4 i 1, od 3 do 12 mjeseca su izbacili 20 mapa 4 ogromna DLCa sa svime i svačime, znači u 9 mjeseci je igra prštala sadržajem za jedinicu pričam, ovi u skoro godinu dana nisu u stanju složiti skoro pa ništa, i tu bih ja rekao da njima fali i mozga jer tko donosi takve odluke da izbacuješ nezavršenu igru nije puno pametan.

 

Mogli su si uzeti vremena reći nećemo izbaciti igru 3,4 godine ali napravit ćemo to kako treba, i ne izmišljaš toplu vodu, recept je vrlo jednostavan, ubaciš sve bitne frakcije koje su sudjelovale u ww2, napraviš najpoznatija svijetska bojišta drugog svjetskog rata, u Njemačkoj,Rusiji,Japanu,Francuskoj izbaciš kompletan sadržaj i uspjeh zagarantiran, jer gameplay nije loš, ali tko će godinu dana igrati 10 mapica i trčkarati po dosadnim pustinjama za koje niko nikad nije ni čuo. Igrači se nikad neće ljutit što je igra odgođena ili tome slično, ali ne možeš ti sa EA. Evo Cd project red radi na singleplayer igri znači na singleplayeru ne na multiplayeru punih 7 godina i niko im ništa ne kaže zbog toga ljudi to podržavaju jer kad iziđe Cyberpunk pokidat će upravo zbog toga, zbog dovršenosti do najsitnijih detalja, kad sam pogledao ovaj novi gameplay sa gamescoma pa razradili su igru do najsitnijih detalja. Danas je najlakše napravit igru za 12 mjeseci i prodavati je za 60 eura i onda dodat malo sadržaja u godinu dana i kao nešto se radi. Živimo u dobu loše muzike, loših filmova, a evo i igre su počele biti sve gore umjesto da budu sve bolje sa današnjom tehnologijom. Uživajte!

dad0r sri 4.9.2019 11:53
BeLLicus kaže...

Ma Battlefield i ne izgleda loše, dapače ima prekrasnu grafiku te jako dobro napucavanje nebih ga nikako povezao sa Forniteom koji ipak ima cartoon grafiku,battle royal je te se igra na potpuno drugačiji način. U Battlefieldu V sam nakupio nekih 300 sati tamo do 3 mjeseca i od tada sam prestao te upalio par puta samo da vidim šta ima novoga. Glavni problem je što je petica kao takva izašla sa bijednih 9 mapa od koje su 70% bile teško smeće, iskreno imali smo moderan gameplay preko 10 godina u Battlefieldima i ovo je bio dobar trenutak da se na modernoj grafici napravi jedan kvalitetan WW 2 kojeg nismo vidjeli jako dugo vremena. Na kraju oni su počeli izmišljati nekakve lokacije o manje poznatim bitkama, počeli su baviti čime ne trebaju, i sve je otišlo u krivom smjeru, za 2 mjeseca će godinu dana od izlaska mi smo dobili 3 mape od tada i sad su stigle još 2 jedna je teška reciklaža battle royal mape, a ni one nisu izišle cijele nego se mogu igrati samo u squad contestu. Fali im ljudi očito mizeran broj ljudi je ostao raditi na igri jer ovoliko mi ne možeš biti spor, kad se plaćao premium za Battlefield 4 i 1, od 3 do 12 mjeseca su izbacili 20 mapa 4 ogromna DLCa sa svime i svačime, znači u 9 mjeseci je igra prštala sadržajem za jedinicu pričam, ovi u skoro godinu dana nisu u stanju složiti skoro pa ništa, i tu bih ja rekao da njima fali i mozga jer tko donosi takve odluke da izbacuješ nezavršenu igru nije puno pametan. Mogli su si uzeti vremena reći nećemo izbaciti igru 3,4 godine ali napravit ćemo to kako treba, i ne izmišljaš toplu vodu, recept je vrlo jednostavan, ubaciš sve bitne frakcije koje su sudjelovale u ww2, napraviš najpoznatija svijetska bojišta drugog svjetskog rata, u Njemačkoj,Rusiji,Japanu,Francuskoj izbaciš kompletan sadržaj i uspjeh zagarantiran, jer gameplay nije loš, ali tko će godinu dana igrati 10 mapica i trčkarati po dosadnim pustinjama za koje niko nikad nije ni čuo. Igrači se nikad neće ljutit što je igra odgođena ili tome slično, ali ne možeš ti sa EA. Evo Cd project red radi na singleplayer igri znači na singleplayeru ne na multiplayeru punih 7 godina i niko im ništa ne kaže zbog toga ljudi to podržavaju jer kad iziđe Cyberpunk pokidat će upravo zbog toga, zbog dovršenosti do najsitnijih detalja, kad sam pogledao ovaj novi gameplay sa gamescoma pa razradili su igru do najsitnijih detalja. Danas je najlakše napravit igru za 12 mjeseci i prodavati je za 60 eura i onda dodat malo sadržaja u godinu dana i kao nešto se radi. Živimo u dobu loše muzike, loših filmova, a evo i igre su počele biti sve gore umjesto da budu sve bolje sa današnjom tehnologijom. Uživajte!

 

Nije stvar grafike (DICE se previse fokusira na to a premalo na gameplay),stvar je feelinga i immersiona ako oces tako kaj mi znaci fancy grafika kad sve ostalo je za kurac?

Nakon koliko vremena izdaju dvije nove mape i onda su za TDM i Squad Conquest pa ti mene jebes DICE? Sigurno igram battlefield zbog TDM-aI

 

Isto tako konacno su otkazali 5v5 jer su shvatili da nemogu s BF napraviti kompetitivnu igru jer BF kao takav nije zamiljem kao kompetitivna igra, hvala Bogu da su to knacno shvatili i da prestanu

gubiti vrijeme na te gluposti, ako ocu igrati 5v5 kompetitivno igram CS a ne BF.

 

Jedino kaj priznam da je dobro u BFV je pucanje sve ostalo meni osobno za jedan Battlefield je ispod prosjeka tj. dno dna.

 

 

 

animosity_frenzy sri 4.9.2019 12:09
BeLLicus kaže...

Ma Battlefield i ne izgleda loše, dapače ima prekrasnu grafiku te jako dobro napucavanje nebih ga nikako povezao sa Forniteom koji ipak ima cartoon grafiku,battle royal je te se igra na potpuno drugačiji način. U Battlefieldu V sam nakupio nekih 300 sati tamo do 3 mjeseca i od tada sam prestao te upalio par puta samo da vidim šta ima novoga. Glavni problem je što je petica kao takva izašla sa bijednih 9 mapa od koje su 70% bile teško smeće, iskreno imali smo moderan gameplay preko 10 godina u Battlefieldima i ovo je bio dobar trenutak da se na modernoj grafici napravi jedan kvalitetan WW 2 kojeg nismo vidjeli jako dugo vremena. Na kraju oni su počeli izmišljati nekakve lokacije o manje poznatim bitkama, počeli su baviti čime ne trebaju, i sve je otišlo u krivom smjeru, za 2 mjeseca će godinu dana od izlaska mi smo dobili 3 mape od tada i sad su stigle još 2 jedna je teška reciklaža battle royal mape, a ni one nisu izišle cijele nego se mogu igrati samo u squad contestu. Fali im ljudi očito mizeran broj ljudi je ostao raditi na igri jer ovoliko mi ne možeš biti spor, kad se plaćao premium za Battlefield 4 i 1, od 3 do 12 mjeseca su izbacili 20 mapa 4 ogromna DLCa sa svime i svačime, znači u 9 mjeseci je igra prštala sadržajem za jedinicu pričam, ovi u skoro godinu dana nisu u stanju složiti skoro pa ništa, i tu bih ja rekao da njima fali i mozga jer tko donosi takve odluke da izbacuješ nezavršenu igru nije puno pametan. Mogli su si uzeti vremena reći nećemo izbaciti igru 3,4 godine ali napravit ćemo to kako treba, i ne izmišljaš toplu vodu, recept je vrlo jednostavan, ubaciš sve bitne frakcije koje su sudjelovale u ww2, napraviš najpoznatija svijetska bojišta drugog svjetskog rata, u Njemačkoj,Rusiji,Japanu,Francuskoj izbaciš kompletan sadržaj i uspjeh zagarantiran, jer gameplay nije loš, ali tko će godinu dana igrati 10 mapica i trčkarati po dosadnim pustinjama za koje niko nikad nije ni čuo. Igrači se nikad neće ljutit što je igra odgođena ili tome slično, ali ne možeš ti sa EA. Evo Cd project red radi na singleplayer igri znači na singleplayeru ne na multiplayeru punih 7 godina i niko im ništa ne kaže zbog toga ljudi to podržavaju jer kad iziđe Cyberpunk pokidat će upravo zbog toga, zbog dovršenosti do najsitnijih detalja, kad sam pogledao ovaj novi gameplay sa gamescoma pa razradili su igru do najsitnijih detalja. Danas je najlakše napravit igru za 12 mjeseci i prodavati je za 60 eura i onda dodat malo sadržaja u godinu dana i kao nešto se radi. Živimo u dobu loše muzike, loših filmova, a evo i igre su počele biti sve gore umjesto da budu sve bolje sa današnjom tehnologijom. Uživajte!

 

Prijatelju, paragrafi!

CyberDemonVZ sri 4.9.2019 16:24
pirat kaže...

Za mene evo već 3g ništa od bfa,iako sam kupio oba zadnja al kita je to sve.

Nadam se da bude druge godine kak pričaju BC3,do onda vjerojatno ovaj novi cod.(iako ne volim baš killstreakove,al jbg)

 Možda bi volio da uspiješ napraviti koji.

Granzon sri 4.9.2019 16:43

Ja se borim brat bratu već jedno 8-9 mjeseci da ću kupiti igru ali nikako se ne mogu natjerati da ju kupim i baš kad se nahajpam da bi ju mogao uzeti izađe neka druga igra ili neki patch/dlc za već kupljenu igru i puf...ode bf u p.m. još jednom

Ali valjda ću je jednom kupiti......valjda :D

 

 

A kako je BF V izašao u Warhammer 2 sam utukao skoro 1000h  + kojih 400h jogurt verzije bez da sam uopće pipnuo multiplayer.......tako da sa sigurnošću mogu reći da mi gejmanje nije dosadilo ili  da sam ostario.

 

 

Btw. da ne bi sve bilo offtopic imam par veoma "divnih" vijesti za ovu franšizu:

https://youtu.be/6So79QVaFGI

 

Biti će zanimljivi ovi sljedeći BF-ovi

 

 

 

lange sri 4.9.2019 17:10
Granzon kaže...

Ja se borim brat bratu već jedno 8-9 mjeseci da ću kupiti igru ali nikako se ne mogu natjerati da ju kupim i baš kad se nahajpam da bi ju mogao uzeti izađe neka druga igra ili neki patch/dlc za već kupljenu igru i puf...ode bf u p.m. još jednom

Ali valjda ću je jednom kupiti......valjda :D

 

 

A kako je BF V izašao u Warhammer 2 sam utukao skoro 1000h  + kojih 400h jogurt verzije bez da sam uopće pipnuo multiplayer.......tako da sa sigurnošću mogu reći da mi gejmanje nije dosadilo ili  da sam ostario.

 

 

Btw. da ne bi sve bilo offtopic imam par veoma "divnih" vijesti za ovu franšizu:

https://youtu.be/6So79QVaFGI

 

Biti će zanimljivi ovi sljedeći BF-ovi

 

 

 

 pa nije problem u warhammeru utuć oho sati igranja.

odigraj jednu bitku kak se spada i ode par sati igranja.

usporedujuci b5 i Warhammer isto kao da usporedujes fifu 19 i fifu fm.

 

Granzon sri 4.9.2019 18:19
lange kaže...

 pa nije problem u warhammeru utuć oho sati igranja.

odigraj jednu bitku kak se spada i ode par sati igranja.

usporedujuci b5 i Warhammer isto kao da usporedujes fifu 19 i fifu fm.

 

 A super, sad me još ljudi uvjeravaju da je igranje Bf-a ko težak fizički rad na građevini koji slomi čovjeka a igranje warhammera ko kad ovi naši u općini hlade jajca cijeli dan

 

 

I otkad je to problem skupiti radne sate u BF-u?  Prave CQ bitke u bf-u traju min pol sata tako da ja ne vidim problem kako bi itko imao ikakvog problema skupiti sati u bf-u.

 

Jedino ako je igra dosadna, zbugana ili čovjek ne igra CQ nego TDM i slična sranja ali tad može komotno igrati i COD jer se zna da je CQ = Battlefield, sve ostalo je sporedno 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No šalu na stranu, nije mi bila ideja ikoga provocirati nego samo konstatiram da se nisam zasitio igranja te da me igra nije jednostavno nije uspjela nagovoriti da ju kupim iako sam fan ovog serijala....i to daleko veći fan nego recimo total war serijala

 

 

lange sri 4.9.2019 20:19

hehe..ma sve ok..

ma ja sam mislio na to da tecimo u b5 treba ipak bolji refleks,brzina,itd dok u strateskim igrama opet vise stvar taktike/razmisljanja.

na sate sam mislio na to da u b5 igras tih par mapa i dosadi ti dok u warhammeru samo dok prodes jednu bitku kak se spada prode oho sati a tek si mozda presao 1% igre.u tom kontekstu sam to mislio.

al sve u svemu ok.bez ljutnje ;-)

 

CyberDemonVZ sri 4.9.2019 23:42
psihoroba kaže...

Ovakvo zauzece servera  ne pamtim dugo 😂😂😂

 

 Jako, jako pozitivno se na netu piše o novom patchu (jedino se pljuje po mapama jer su male).

Balansiranje MMGa i SMGa, novi leveli, ispravljanje bugova, skinovi za pilote i tenkiste, čudno za DICE, nisu usrali neki dio igre s novim patchem...

 

A meni se još uvijek ne da igrati...

psihoroba čet 5.9.2019 01:51
CyberDemonVZ kaže...
psihoroba kaže...

Ovakvo zauzece servera  ne pamtim dugo 😂😂😂

 

 Jako, jako pozitivno se na netu piše o novom patchu (jedino se pljuje po mapama jer su male).

Balansiranje MMGa i SMGa, novi leveli, ispravljanje bugova, skinovi za pilote i tenkiste, čudno za DICE, nisu usrali neki dio igre s novim patchem...

 

A meni se još uvijek ne da igrati...

 Ma K**** nema bugova :/

Scope mi je skroz crn nekad kad zumiram, response lika kao da je usporio, evo do sada igrao jebeni lag opet(eu serveri), pumperka je sjebena nekad imam osecaj kad spizdim lika 0 damage da daje itd.....

 

Jack Sparrow čet 5.9.2019 21:42
CyberDemonVZ kaže...
psihoroba kaže...

Ovakvo zauzece servera  ne pamtim dugo 😂😂😂

 

 Jako, jako pozitivno se na netu piše o novom patchu (jedino se pljuje po mapama jer su male).

Balansiranje MMGa i SMGa, novi leveli, ispravljanje bugova, skinovi za pilote i tenkiste, čudno za DICE, nisu usrali neki dio igre s novim patchem...

 

A meni se još uvijek ne da igrati...

 sve je to kita.

 

Nove mape su nam izdali,al tako da su samo za dva moda. I to ona dva koja nitko ne igra. Dakle ono najbitnije zajebali. 

 

Za levele me zaboli i jedno i drugo jajčeko jer je to samo grindanje. A i sjebali su servere pa te prebacuje na krivu regiju i pola server završi sa pingom od 150.

 

 

 

DICE tolko kasni sa rokovima i tolko su promašili cijeli roadmap da bi im bolje bilo jednostavno domah raditi novu igru jer za ovu neče stići haha. 

Strašno je kolko igra gubi i mjenja neku svoju viziju. Malo bi imali BF sa velikim mapama, pa onda se predomisle pa rade male mape i samo za male modove. Pa kreno sa nekim promodovima za ESL, pa odustanu od toga jer vidi da nikoga ne jebe. Pa naprave igru koja se jako bazira na teamplay i squad play, ali u istom momentu ubace one glupe assignmente koji doslovno ljudima govore da igraju kontra timu i squadu. Dakle samo sebi ubacili kontru.

Pa bi malo RUSH, ali onda ga opet nebi. Pa ga ubace za par mjeseci opet i nazovu novi sadržaj. Nije čudo da sve kasni kad samo ne znaju kamo bi se okrenuli i krenuli. 


Tek kad vidim nove puške. Pola ih kopirano sa BF1, iako imaju drugačiji feeling, opet su to iste puške. Dok ove nove sve neke češke, švicarske i marskovske za koje nikad čuo nisam do sad.

Ili kad se sjetim da Al Sudan još uvijek nije popravljen za velike modove. To već sad ima 2 mjeseca.

 

 

Jedva čekdam vidjeti Pacific, kakav će to tek kaos biti.

fila2208 čet 5.9.2019 22:23

Prvi realan osvrt na igru od kukija, bez fanboyizma, vidiš da možeš kuki,

 

Ja se nekako nadam, tj mislim da netko iz EA kretena ih sili na konstantna mjenjanja i sranja. pa sjeti se samo famzonog ttk mjenjanja u sred igre itd.

Kao da žele sve, ali ne mogu to izvvesti pa mjenjaju smjer, a osnove nisu složili kako spada. 

Igra je tako prazna, dosadna i loša, a oni recikliraju sadržaj i fiktivno je pune smećem, dok dan danas imaju razne probleme s izvedbom i radom same igre.

 

žaosno, samo ću to reći, da su uspjeli dovesti igru i franšizu na dno.
Po meni, ugasit bf na 3-4 god. I pookušat rebootat komplet franšizu kako to sad cod nastoji. đ

fila2208 pet 6.9.2019 14:03
Dodinho kaže...

Napraviti WW2 igru bez istočnog fronta i Pacifika je grijeh sam za sebe...

 Ma neee...orijetnirali su se na manje aktivne i manje zastupljene bitke u povijesti, da nas neuke nauče da su žene odnijele pobjede na tim frontovima. 

 

Napravit ww2 igru bez M1 Garanda i ostalih epičnih puškomitraljeza je samo za sebe fail. 

kasno je za sve pacifike i ostale sheme, to je trebalo sad već s jeseni sve izaći da zadrži ljude koje će novi bf, pardon cod uzeti.

 

https://www.youtube.com/watch?v=q7-7zBb7lbw

 

kaže đek da su popravili igru (nisam gledao actually)

fila2208 pet 6.9.2019 14:56
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

 

https://www.youtube.com/watch?v=q7-7zBb7lbw

 

kaže đek da su popravili igru (nisam gledao actually)

 Taj video je mogao biti teška sprdnja i sarkazam, ali Jack je bio ozbiljan. Znači likovi su ubacili dosta opsežan tutorial u igru koja očajno treba sadržaj...

 Hvala šta si mu uštedio 10min.

Stvarno sam mislio da je novi patch popravio igru.

 

valjda se pripremaju za hordu novi igrača kad stave igru na 1$ pa da ljudi znaju šta rade.

lange sub 7.9.2019 07:17
Nvidia GTX 680 kaže...

Jel neko mozda vise ne igra BFV da posudi acc na par dana da vidim jel se isplati kupit tu igru 

 platis 4e za mjesec dana igranjabili godišnje mislim da 24e. al tu ti je ugkljuceno jos hrpa igri.

btw ak ces mene pitat uzmi je.

mani je i dalje b nastavci br1 za igranje fps multiplayer.

cod nikad nisam niti budem prožvakao.

jest da su prosli nastavci b bili bolji al boze moj... nezz koju drugu alternativu uzet za igrat