PC igre

Battlefield Play4Free

Danny_HR pet 5.11.2010 11:07

Zbunjeni? Neka.

Radi se o besplatnoj Battlefield igri, međutim za razliku od BF:Heroes ovoga puta u nešto ozbiljnijem tonu.

 

Naime ovo je remake popularnog BF2 koji će biti potpuno besplatan za sve.

BF2 na BF2142 engineu sa dodanim bling bling efektima i poboljšanom grafikom, to je otprilike ono što vas očekuje.

 

Međutim ovo je punokrvni BF, podržavati će do 32 igrača na serveru, vozila i sve što čini BF igru.

 

Ako vas interesira beta, požurite ovdje:

http://battlefield.play4free.com/beta.php

 

Siguran sam da će mnogi noslatgičari željni starih BF2 dana ovo igrati, ja znam da ja hoću!

 

 

MarioVk pet 5.11.2010 11:10
Danny_HR kaže...

Ne zna se još. Ali s obzirom na engine, ako si mogao igrati 2142 možeš i ovo.

Ae kad saznas koliko je velika za download i jel zahtijevna javi pls.. jako me zanima posto nemam flat a ni dobar komp samo da nije vec od 3-4 gb i skinit cu je :D

Danny_HR pet 5.11.2010 11:17
Weky kaže...

Ja imam i Bad Company 2 original kojeg nisam ni jednog jedinog sata ni minute igrao, tako da ni za ovu neću naći vremena, iako će vjerujem biti dobra igra.

Moraš, BF se ne propušta.

 

@pirat ne zna se kad počinje točno, ali skoro.

 

Ovo je za one HC BF fanove. :) Uf uljepšalo mi dan.

 

Ah ti dani na Karkandu, na Warlordu, Peninsuli, Zataru, Ghost townu... Sve to dobijemo u ovom remakeu. Život je lijep bejbi!

pirat pet 5.11.2010 11:23
Fake_Alert kaže...

Jedno pitanje,apply-jao sam se za tu betu,naime to je beta closed,znaci kad ona pocne svi koji su poslali apply ce dobit key na email ili kako to funkcionira?

Ma rijetki će tu dobit,morat ćemo nabavit negdje drugdje ključ za betu...

0verlord pet 5.11.2010 11:34
Danny_HR kaže...
Weky kaže...

Ja imam i Bad Company 2 original kojeg nisam ni jednog jedinog sata ni minute igrao, tako da ni za ovu neću naći vremena, iako će vjerujem biti dobra igra.

Moraš, BF se ne propušta.

 

@pirat ne zna se kad počinje točno, ali skoro.

 

Ovo je za one HC BF fanove. :) Uf uljepšalo mi dan.

 

Ah ti dani na Karkandu, na Warlordu, Peninsuli, Zataru, Ghost townu... Sve to dobijemo u ovom remakeu. Život je lijep bejbi!

Pa ja još aktivno igram...{#} Čak na jednom serveru ima nas dosta balkanca......

Danny_HR pet 5.11.2010 11:35
0verlord kaže...

Pa ja još aktivno igram...{#} Čak na jednom serveru ima nas dosta balkanca......

Sad ćemo svi skupa na ovo. :)

 

Nate kaj, nije to ni loša fora. Besplatno daju remake najboljeg BF naslova do sada da privuku što veću bazu BF igrača i da se bolje proda BF3 jednom kad ga naprave. Nisu ni ludi.

Danny_HR pet 5.11.2010 11:43
Jack Sparrow kaže...

Mene sad zanim dali će biti nešto kao u BF Heroes. Znači dali će biti ono da možeš sam kupiti za pravi novac naprednija oružja i dodatke?

Dobiti ćemo dodatnog infa u idućim danima, ipak je ovo tek prva najava.

steve90 pet 5.11.2010 12:06

Evo i ja sam se prijavio za betu. Nadam se da ce uskoro (iako sumnjam) izac. BFBC2 mi je prvi battlefield koji sam kupio (odlucio sam nakon sto sam igrao betu) i stvarno mi se nacin igranja svidio, nema bas onog bezglavog trcanja.

Vald cu uspit nabavit beta key pa da ovo skupa zaigramo {#}