PC igre

Battlefield 2-problem s mp

K3c pet 7.1.2011 20:56

Evo danas sam kupio Battlefield 2 i već problemi :/. Neki će se možda pitati zašto nisam kupio bar Bad Company novi il tak neš al to jednostavno meni nije to.

Uglavnom, kada idem napraviti Internet tj. mp acc i upišem sve podatke igra kao da se zaledi :S...ono kursor se pretvori u onaj okretajući broj 2, na ekranu piše Creating Account i tako stoji u nedogled.

Dobri ljudi u ovim mračnim trenutcima obraćam se vama jer ste vi tračak nade koji mi može spasiti život...xD

Ajde šalu na stranu, pomagajte ako znate plizz {#}

K3c pet 7.1.2011 21:11

Probah već 15-ak puta i ništa. Zadnji puta sad sam čekao pola sata  {#} I uz to još ne mogu nikako tada izaći iz igre osim tako što ću otvoriti Task Menager pa onda i on Not Responda...

fure ned 19.6.2011 12:13

pozdrav,

 

vidim da nema primjerene teme s kojom bi si mogo pomoč,al evo imam jedan problem sa bad company 2 multiplayer,.

 

ubiti moj problem je taj,što imam nizak FPS u igri,a to je da mi pada na 20fps,na minimalnim detaljima,što nije igrivo

 

grafička je club 3D 8800gts 640mb,clockana,vidi se na slici,procesor amd athlon x2 240,clockan na 3540mhz sa voltazom od 1.55v,2gb rama na 767mhz,downclockan zbog procesora,

 

e sad,ako stavim postavke na max u igri,dobijem isti fps kao i na min.,sad mi nije jasno zašto,jer mi je prije normalno radilo,

 

evo bacio sam i test na 3d mark 2003,i dobio pristojnih 32k bodova,stvarno mi nije jasno.

 

hvala na pomoči,,

 

e da ,,temperature su mi normalnih 20 do 24 u idlle,,a u loadu ne prelaze 37 stupnjeva,,i driveri najnoviji