ArmijA pon 1.12.2008 00:51

po prvi put postam neku temu, pa se nadam da nisam otvorio 2 put istu temu, koliko vidim nigdje do sada nije bilo govora o ovoj igri, da li uopce ima govora da ce se radit, da li se radi, i oce li uopce ikad ovo ugledat svjetlo dana. Veliki sam fan ovoga serijala, kao i opcenito svih igara ove tematike D&D i Forgotten Realmsa, i prije svega me zanima da li je neko od vas cuo uopce da ce ova igra izac IKAD, i sta je sa Biowareom i Black Isleom, citao sam svasta po netu, po forumima, vecinom neistine pa me zanima ako neko zna vise o ovome da iznese svoj komentar ili ostavi neki link di ima nesto detaljnije napisano o mogucem izlasku BG III

 

Hvala.

Elles D. čet 1.3.2012 23:04

Još nije zalokana, pa možemo pisati koliko hoćemo.

Super je ići otvarati novu temu kad već jedna postoji {#}

Ali što je - tu je ... idem baciti oko tamo...

 

off:

OMG <- kako to balavo biberfanovski zvuči...

 

 

AmonZero čet 6.6.2019 19:37

BG2 mi je jedna od najboljih igrara ikad, a odigro sam je tek prvi puta prije neke 3 godine.

 

Prije koji tjedan na Larian (koji mi je jedan od najdrazih dev timova) linkali neku sliku i likovi data mineaju badurs gate 3 u tagovima i odma sam znao da je to to. Ovo ide instant preorder. Sa licencom od DnD i timom i strasti kojom Larian radi igre ovo ce bit pun pogodak.

Najava, hype teski. Mind flayer 

evang čet 6.6.2019 20:33

Samo se nadam da neće ukakat sa lootboxovima i DLC-ovima koji se plaćaju svaki drugi tjedan,i sve te ostale "moderne" gluposti.

Nek zadrže ovu varijantu ko sa DOS-om,fino napravi igru,zakelji cijenu i amen.

VooDooZg pet 7.6.2019 08:17
AmonZero kaže...
Ako je gledat sve Larianove prijasnje igre, nes nist platit i jos ces sav buduci sadrzaj i Enhanced edicijed dobit za djabe.

Igra dolazi na steam i gog, a meni je gog fantasticna stvar

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

ansha pet 7.6.2019 08:48
VooDooZg kaže... 

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

Larian je u pitanju, ocekujem da taj postotak bude preko 100. Odigraj D:OS i D:OS 2 ako nisi, pogotovo dvojka, vec su oni nadmasili Baldurs Gate... Al nostalgija je zajebana stvar...

Rhodin pet 7.6.2019 09:30
ansha kaže...
VooDooZg kaže... 

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

Larian je u pitanju, ocekujem da taj postotak bude preko 100. Odigraj D:OS i D:OS 2 ako nisi, pogotovo dvojka, vec su oni nadmasili Baldurs Gate... Al nostalgija je zajebana stvar...

 NIšta mi još nije nadmašilo BG... slažem se da je možda 90% ove izjave nostalgija, ali tako je.

VooDooZg pet 7.6.2019 15:17
Rhodin kaže...
ansha kaže...
VooDooZg kaže... 

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

Larian je u pitanju, ocekujem da taj postotak bude preko 100. Odigraj D:OS i D:OS 2 ako nisi, pogotovo dvojka, vec su oni nadmasili Baldurs Gate... Al nostalgija je zajebana stvar...

 NIšta mi još nije nadmašilo BG... slažem se da je možda 90% ove izjave nostalgija, ali tako je.

 

 

da ni meni D.OS  mi je malo prešaren i nije mi lego nekak