PC igre

A.R.S.E.N.A.L. extended power

Vamuza sub 18.6.2011 14:50

Igram je već nekoliko godina, i mogu reći da je prezarazna i predobra igra...

Uglavnom je najviše ovako preko praznika igram kad imam puno vremena.

 

Trenutno sam Major general i jako je teško doći do tog ranka (igrao sam mjesecima da bih došao do njega).

Inače, taj rank još uvijek nije najveći.

 

Poslje njega još ima lieutenant general, army general te zadnji i najviši rank Field Marshal.

 

Što si veći rank, to više jedinica imaš kada startaš igru.

 

Grafika nije nešto posebno, ali to je igrica od oko 50ak MB i iako je izuzetno mala, to mi je jedna od najboljih i najzaraznijih igrica koje sam ikada igrao.

 

10/10

meteotoni čet 14.7.2011 19:25
Dompa kaže...
Omega_vu kaže...

steta sto se moze igrat samo demo...

ako hoćeš mogu ti ja dat full verziju igre, znam gdje ga još ima i to G verzija...

mjesecima pokusavam naci full verziju, dal' bi mi mogao poslat cijelu verziju

  bio bih ti jaaako zahvalan{#}plizz

Dompa čet 14.7.2011 19:41
meteotoni kaže...
Dompa kaže...
Omega_vu kaže...

steta sto se moze igrat samo demo...

ako hoćeš mogu ti ja dat full verziju igre, znam gdje ga još ima i to G verzija...

mjesecima pokusavam naci full verziju, dal' bi mi mogao poslat cijelu verziju

  bio bih ti jaaako zahvalan{#}plizz

Imaš PM...

Gozer_87 uto 16.7.2013 22:20

Skinio sam igru, ali kad sve napravim kako stoji u uputama, jednostavno mi neće pokrenuti igru. Jel netko zna kako to riješiti. Imam win 7 64 bit, jel moguće da nemože zbog toga pokrenuti? I stavim compatibility na win 7.

ninofreak12345 pon 2.9.2013 01:33
Gozer_87 kaže...

Skinio sam igru, ali kad sve napravim kako stoji u uputama, jednostavno mi neće pokrenuti igru. Jel netko zna kako to riješiti. Imam win 7 64 bit, jel moguće da nemože zbog toga pokrenuti? I stavim compatibility na win 7.

Naravno da može trebaš skinut s neta DPLAY.DLL fajl ( on ti omogućava da igraš Arsenal na win7) i ubacit ga u direktorij od igre i onda pokrenut onaj "runme" za intalirat cijelu igru,

Ako još nešto trebaš slobodno pitaj ja igram igru već 2godine i imam cijelu verziju i trenutno sam po ranku Brigadni General

Ivan_XD pon 17.2.2014 12:09

Sasvim sam slučajno naletio ovdje, pa kad sam već tu da pitam!

Dakle, imam full verziju igre (naravno, skinutu) i kada pokrenem igru piše mi da registrirano računalo nije prepoznato.

Sve napravim, pokrenem onaj runme i piše mi Generated succesfully i onda preimenujem onaj fajl zlib.dll u dplay.dll i pokrenem ali opet ništa od igre.

 

Molim vas za pomoć, zbilja bih volio opet igrati ovu odličnu igru

 

Koristim Windows 7 64bit

LorenARSEN sub 11.10.2014 15:51

Skidao sam arsenal the extended power, iskljucio sam antivirus i otvorio sam runme.exe, i tu pise: The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application." To je error, ne znam kako. Molim te pomozite mi.

Tjclarks pet 16.9.2016 11:01

Pozdravljeni,

 

kupio sam originalnu igru but i cant get pass mission 10 of the campaign, when i finish the mission 10, no new campaign missions load, is that a bug or there are any special requirements for getting to mission 11? Rank or capture all 3 missions or??

 

Jeli kto zna, molim za pomoč.

 

LP