HeateX sri 27.4.2011 00:47

Pozz ljudi otvorio sam ovu temu da se malo skupimo i pomazemo jedni drugima.

Ima vec tema za APB ali nema konkretna gdje igraci razgovaraju.
Molim vas nemojte tu trazit savjete oko bete (kako upast ko je sta dobio i druge stvari)!!!

Malo o sebi

Igram na strani kriminalaca
Nickname:eXtremico

Radim Symbole najcesce
U Clanu sam po imenu Union ako neko oce unutra Neka pita na PP

To je to o meni sad dalje pitajte sta nije jasno !


Andrej8295 sri 27.4.2011 12:27

jel moze neko da mi posudi malo apb closed beta acc da igram dok mogu imam samo ovaj tjedan dok su praznici da igram mal eo posudit cu ja tebi battlefield bad company 2 org acc ili medal of honor 2010 org acc molim vas igrat cu samo dok ste off necu vam nist dirat napavit cu samo novi lik da uvjerim tatu kako je dobra igra dok jos imam vremena aj molim vasđ

 

 ako neko zeli posalji mi u privatne poruke ili na xfire:redknight67

Xz780 pet 29.4.2011 18:52

Evo igram i ja..napokon sam docekao svoj red!

 

Server: Obeya

 

Ako je itko raspolozen mozemo odigrat koji put zajedno, ali da nebi bilo nismo znali, nekad imamo problema za "stekanjem" pa izbjegavam bit vozac jer cesto zavrsim u zidu XD

TŠRB čet 19.5.2011 17:01

je li pocela ta otvorena beta? rekli su da pocinje 18.5., ali kad udjem u igricu trazi me email i lozinku (jel sa gamersfirsta gdje sam napravio account ili?) i kad ih unesem izbaci mi error 11004... zanima me kako krenut igrat i da li sam mozda negdje pogrjesio?? ljudovi pomagajte {#}

MantiL pet 12.8.2011 22:25

da te samo pitam na kojem serveru igras jer sam i ja davno poceo.... imam i kriminalca i enforcera :), ja sam na Patriotu (EU2)
3 karaktera (open beta account ti daje sam 2 mjesta... moj je closed..): MantiL, Lawrenc3, Galija
see ya