PC igre

American Truck Simulator

Igzy20 sri 28.11.2018 16:39

Za sve koji žele isprobati, ATS 1.33 OB je službeno izašla sinoć. Najveća novost u odnosu na ETS betu je što su dodali random zatvorene ceste, te će se morat ići obilaznim putevima.

 

Taj feature je zasad samo u ATS i u početnoj fazi je, ali s vremenom će doći i u ETS.

Prte čet 6.12.2018 15:06

Ako mislis na mape onda imas samo New Mexico i Oregon, obe su 11,99€. I imas jos i Special transport za 4,99€. Cijene će vjerojatno biti i niže sad na sljedećem popustu oko Božića.

A ako ne želiš čekati onda se vjerojatno da naći jeftinije na nekim stranicama

Tvrdy pon 11.2.2019 17:19

Pozdrav,

Da li je netko imao sličan iritirajući problem kao ja - dakle, kod prijelaza dana u noć u jednom trenutku nestanu boje i slika postane crno-bijela. To traje neko vrijeme cca par minuta i onda se boje vrate. To je posebno iritantno kod semafora jer ne vidiš koje je svjetlo i već sam par puta dobio kaznu.

Imam Next-gen mod, ažurirao sam grafičke drivere i uvijek isto.

Zanimljivo je da je slika u retrovizoru (desnom) u boji, samo je glavna slika i sa bilo kojom kamerom (1,2..) crno-bijela.

suMaper pet 15.2.2019 22:32

 Washington will be released earlier than many players expected. Another state is in development, which should (if everything goes well) also be released this year. - rece Pajo (Pavel) i ostade ziv ...

A prije ove izjave mnogi Ameri su se kladili/tipovali na datum 04.07.19. god. ... 

 

 

Dex.pwn sub 16.2.2019 17:22

9LQW6-DEI8J-I5EDH

Heavy Cargo 

Kreker časti

Nek se javi ko uzme prvi

 

Ujedno me dodajte na Steamu - silvio_7tech

kupio Gold Edition, Special Transport, Oregon i Heavy slučajno(kad sam ga dodao piše da ga već imam)

Tvrdy uto 19.2.2019 15:39
Igzy20 kaže...

Zvuči mi kao problem sa modom. Probaj isključit mod, pa vidi dal će se nastavit to dešavat. A ako to ne upali, probaj i sa drugim profilom.

 Da, bio je mod. Nakon isključenja prestalo. Budem prijavio autoru. 

Prte pet 22.2.2019 21:11

Ja sam ga ugasio odmah nakon prvog puta. Zanimljiv je koncept ali jednostavno ne funkcionira dobro za sad. 

Ako je zatvoren jedan izlaz s autoceste, jednostavno ne postoji drugi nego moras voziti nekoliko stotina kilometara/milja do drugog grada da bi se tamo sišao s autoceste i okrenuo se. Kao da ja idem autom iz Zagreba u Zadar, zatvoren je izlaz za Zadar i moram voziti skroz do Splita da se okrenem.

Nadam se da ce u buducnosti nesto napraviti s tim jer mi za sad nema bas smisla, a zanimljivo je

suMaper pet 22.2.2019 23:32

 Cini se da vasa ocekivanja od 'jedne pocetne faze' nisu bas najbolje 'nastelovana' ... 

 

Igzy20 kaže...

Za sve koji žele isprobati, ATS 1.33 OB je službeno izašla sinoć. Najveća novost u odnosu na ETS betu je što su dodali random zatvorene ceste, te će se morat ići obilaznim putevima.

 

Taj feature je zasad samo u ATS i u početnoj fazi je, ali s vremenom će doći i u ETS.