PC igre

American Truck Simulator

topnoč ned 31.8.2014 00:00
hasankooo kaže...

Imali kakvi novosti kada izlazi ATS?

Nema jer su zauzeti radom na 9,99€ dlc-u koji ionako postoji kao mod. Slike izgledaju dobro, baš kao i od ets2 prije izlaska. A na kraju smo dobili par prčvarnica sa grafikom is '98

Kiki287 sub 6.9.2014 11:30

Ovo ce biti slicno 18 WOS Haulin, jedva cekam, ta mapa je bila ogromna, to mi je bila prva simulacija kamiona koju sam igrao, na njoj sam sate  proveo, mapa odlicna, gradovi odlicni, bilo je i snijega u igri, ugl. ovo ce biti exrtra, jos bolje nego ETS2, ali tako vnesto i planiraju napraviti u "velikom" patchu za ETS2 ili ti mozda ga nazovu ETS3, tako se spekulira.

Abomb uto 27.1.2015 13:13
Xpider kaže...

Meni se ne svidja samo to sto je potpuno ista igra kao i ETS2, samo sa drugom mapom i kamionima, brzo dosadi ta voznja, ocekivao sam nesto vise od same voznje.

slazem se.... 

uostalom ako mi je do kamiona, ETS ima dosta modova medju kojima spadaju i americke masine...

 

Meni osobno fali malo vise dinamike u igri... random zatvaranje cesta, radovi, pa ako triba i nekakve zivotinje na cesti koji znaju izletjeti bi donijelo vise uzbudjenja.

Mozda nekakvo radio sa kojim bi mogao procavrljati nekakve osnove sa bliskim kamionima ko u WoS-u...

 

Sama cesta ubrzo dosadi,barem za ljude kao ja, sta mi simulacije nije medju prvim zanrovima koje biram...

 

 

BTW. sta se tice povise onog videa- 22:08 

vrinho uto 27.1.2015 14:45

Ni mene nije baš nešto ovo impresioniralo. Ovo izgleda kao ETS 2 s Američkom mapom i njihovim big ass kamionima koje možemo naći na modding stranicama. A i grafički je igra ista kao i ETS 2.

suMaper pet 7.8.2015 16:31

A dao si iste pare za dlc-Skandinaviju i to oodmah prvi dan ... 
Pa sto nisi ostao na Promods-Skandi ?

Istu pjesmu (kako ne vredi) sam slusao (citao) i za dlc-Skandi ...
Ma znam da je to zbog MP, samo ti jos ne znas da ces iz istog razloga uzeti i ATS ... 

 

Modovani kamioni i SCS-kamioni su uporedivi isto kao babe i žabe ...

 

JuXo pet 7.8.2015 16:34

kupio sam sve ekspanzije za ETS2, kao i sve paintjobove, a kupovat ću i dalje

 

al bogami za taj american ne dam, jebala ih amerika i 1000 km pravca

 

kažeš ne mogu se uspoređivati kamioni, samo mod RJL tuning za Scaniu pojede bilo koji original kamion iz igre

 

 

Promods nisam nikad igrao, dosta mi je i ova original mapa, samo sam skidao modove za kamione, prikolice itd

suMaper pet 7.8.2015 17:37
JuXo kaže...
kažeš ne mogu se uspoređivati kamioni, samo mod RJL tuning za Scaniu pojede bilo koji original kamion iz igre

 He, pa ja nisam mislio na izgled jer je to stvar ukusa nego na kvalitet, optimizaciju tj. fps ...

 

 

-------------- edit:

SCS na sajmu Gamescom 2015  i u znaku ATS-a, a na sajmu nic bes slikanja ... 

suMaper sub 8.8.2015 15:44

Pa naravno, i ja sam kupio vise stvari samo zbog podrske ali ipak nisam kupio sve paintjobove za ets2.

I ne mozemo dobiti nista posebno jer od ATS ekipe dobijamo sve sto je interesantno za ets2 odmah cim postane funkcionalno (podesavanje sjedala itd.), no ja vjerujem da ce na kraju ipak imati i nekog keca u rukavu ...