Firefox72 uto 7.1.2014 17:31

Btw ime teme je moralo biti Alien: Isolation pa ako može to koji mod popraviti....

 

Izgleda da se nam u 2014 sprema nova alien igra. Na njoj radi Creative Assembly bolje poznat po svojim Total War igrama. Sviđa mi se still igre. Nešto u smislu Amnesie sa samo jednim Alienom.

 

SEGA has finally announced Alien: Isolation, confirming the first official details on Creative Assembly's long-rumoured Alien title.
alien isolation111111111111 -

Due for release on Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 and PC in late 2014, Alien: Isolation follows the plights of Ellen Ripley's daughter Amanda, sent aboard remote trading station Sevastopol on a mission to recover the flight recorder of her mother's ship, the Nostromo, 15 years after the events of the original Alien movie.

The game also appears to be taking a starkly different direction to previous Aliens games, with the focus having moved away from combat and repositioned on slower-paced survival horror.

It's Amnesia in space, essentially, with Ripley stalked by a lone Xenomorph aboard the station.

"When she left Earth, Ellen Ripley promised her daughter Amanda she would return home for her 11th birthday. Amanda never saw her again," reads the story synopsis.
alien isolation1111111111 -

"Fifteen years later, Amanda, now a Weyland-Yutani employee, hears that the flight recorder of her mother's ship, the Nostromo, has been recovered at the remote trading station Sevastopol. The temptation for her to finally understand what happened is too much to resist. When the crew arrive at Sevastopol, they find something is desperately wrong. It all seems to be connected to an unknown menace, stalking and killing deep in the shadows.

"In order to uncover the truth about her mother, Amanda is forced to confront the same terrifying thing that separated them."

The official announcement follows months of leaks, which saw screenshots, artwork and the synopsis leaking online. Still, if you want to see the first official screenshots head through here.

Interested in hearing more? Steve went hands-on with the game just before Christmas, but could it finally be an Alien game worth getting excited for? Well, yes...

 

http://www.videogamer.com/xboxone/alien_isolation/news/alien_isolation_confirmed_for_late_2014_release_on_ps4_xb1_and_more.html

 

Full Res slike: 

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/alien_isolation111111111111.jpg

 

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/alien_isolation1111111111.jpg

 

Trailer: 

http://www.youtube.com/watch?v=XQFPasyhF1w

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=0O5rRm1RquA

 

http://www.youtube.com/watch?v=VXFBsvg61f0

 

Interview: 

http://www.youtube.com/watch?v=2DbBu4Xn7mY

vrinho pet 3.10.2014 15:31

Očito nisu podmazali, da je igru radio EA dobila bi sigurno minimalno 9/10 na IGN-u. Zadnji NFS-ovi su na toj stranici dobili takve ocjene, da su great i amazing a bilo je i još takvih zato tu stranicu više ni ne gledam kad hoću neki review pročitati.

Prvi i drugi dio filma sam pogledao barem 10 puta i zato jedva čekam da ovo izađe, čini se da bude po atmosferi odlična. Noć, slušalice na glavu, motion tracker upaljen, beštije trćkaraju oko tebe.... Vjerojatno ću koju sijedu dobiti ali nema veze {#}

doktor1 pet 3.10.2014 15:44

"Once it's introduced, the Alien becomes an ever-present threat for the remainder of the campaign, and in true horror fashion, it's scariest when it's not around. The sound of something crawling in the ceiling is constant, and the realization that your own actions could bring it slithering from a vent in search of murder is truly disarming. If you sprint down a corridor, it might hear you. If you trip an alarm, it may join the party. If you find yourself caught in a fight with survivors or synthetics, the beast may come a-running.

Or it might not. And it's this sense of risk, this sheer unpredictability, that turns Isolation into one of the most effective horror games I've ever played."

The Escapist - 9/10

FLes sub 4.10.2014 00:15

Neznam kakva je igra nit me nije previše briga al mi se bljuje od ekipe koje sljepo vjeruje nekavim recenzentima. Kolko glupih debila ne mogu vjerovati. Pogledam komentare na recenziju na IGN-u i vidim hrpa komentara tipa ah još jedan fejl, sranje od igre, nema šanse da ju kupim, koje sranje i sl. Ono, zato kaj je XY na jednom sajtu napiso da ne voli neku igru (i usput rečeno naveo neke stvarno čudne razloge) hrpa sljedbenika odma pljuje po igri. To me podsjeća na one debile što kampiraju prije lansiranja svakog iNečega i pjevaju pjesme u čast svoga boga Applea. Ovaca bez mozga stvarno za ne povjerovati.

formula1live sub 4.10.2014 09:57

A gledaj neki od njih su valjda već kupovali igre koje im je on preporučio i nisu bili razočarani. Isto kao i oni koji daju igri 9.5/10 ili 4.5/5. To bi značilo da je igra skoro savršena bez ikakvih bugova i nelogičnosti. Ja nikad ne gledam te recenzije jer mi ništa ne znači. Ako sam u nedvoumici, pogledam nekoliko "pravih" gameplaya i na temelju toga donesem odluke.

doktor1 pon 6.10.2014 22:31
vrinho kaže...

Doktore, budu kakve sweetfx, nvidia inspector postavke kad se poigraš s tim?

Sumnajm. Od kada sam na Win 8.1 SFX nekad radi, nekad ne pa sam odusto od toga...

Pošto igra radi odlično vjerovatno downsapling na 1440p i neki AA...

k1klop pon 6.10.2014 23:14

Ovaj dlc koji ima likove iz prvog filma je kao neka zajebancija. Ono odigro sam ga u 15min nema opce nikakave price ni niceg doslovno je odi na jednu stranu hodnika odi na drugu stranu stisni gumb udi u vent druga strana hodnika gumb gotovo. thefuck!?

doktor1 uto 7.10.2014 12:15

Dakle...
Neću govorit koliko dugo mi je trebalo da se susretnem sa spodobom i ostalim stvarima jer bi definitivno pokvario doživljaj i napetost onome tko tek kreće! U svemu tome imao sam susret sa ljudima koje sam zatuko ključem, (ima i opcija hakiranja prostora za odvraćanje paženje no ja sam se držo starih običaja).

Dizajn, atmosfera, zvukovi, prezentacija su vrhunski! Kao da ste u Alien filmu! Ma još bolje! Presijavanje svjetla, raznorazne dimne zavjese, mrak, fantastični okolni zvukovi od kojih hvata panika i osvrćeš se oko sebe! Da, zvuk je jednostavno fantastičan!
Razni predmeti skoje srećemo imaju interakciju kada ih dodirnemo, (primjerice lampe u otvoru kroz koji gmižemo te dodirom se počnu njihat) -- sitne stvari što dodaju na imerziji..
Kretanje lika je također odlično, (pa kvragu lik napokon ima tjelo, a nije lebdeća ruka u zraku). Naš lik nije mutav šta dopirnosi cjelom doživljaju...
Igra nije automatizirana! Čak otvaranje vrata sa običnim ključem, (wrench) zahtjeva dvije radnje. Isto tako i hakiranje...

U igri se nalazi i crafting sustav...
Mnoštvo logs-a za pročitat i poslušat, (neki služe i za pomoć pri otvaranju sefova itd).

Lean u igri je odlično odrađe, (igram sa gamepadom te pritiskom na LB i vrteći gljivu u smjerovima lik gleda sastrane ili iznad)...

Ako je netko u ovome htjeo bolju verziju Colonial Marinesa bit će razočaran! Ovo je horor avantura u Alien svemiru koji je u igru prenesen fantastično!! I igra vas ne vodi za ruku šta je jako bitno!

kikolo uto 7.10.2014 13:38

Tako je,doktore,u potpunosti se slažem s tebom. Meni,kao okorjelom fanu alien serijala,pogotovo prvom u nizu,ovo je doslo kao melem na ranu

nastalu od onog isprdtka od igre zvane colonial marines. Naravno,ovo se igra na hard,hehe