Hex uto 2.9.2008 10:34
buky kaže...
WItcher kaže...

Koji je najnoviji ?

 Daj čovjeće kad otvaraš temu potrdui se malo više objasnit o čemu je riječ, ovako ti niko neće ništa odgovorit
 Pa čovjek lijepo postavio pitanje. Šta se tu ima objasniti?
Dado_ZG78 uto 2.9.2008 12:18
PC Street Hacker kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jel su to oni autići 'Hot Wheels'? Belji se

 Jesi glup.
 Možda meni (kao ni mnogima drugima na ovom forumu) samo ime '18 wheels' ne znači apsolutno ništa.Kako pratim gaming industriju i igram tone igara čudno mi je kak mi je ova promaknula, ali ok.
Ja sam se sarkastično našalio zbog nedostatka informacija o pokrenutoj temi a to što ti to nisi shvatio je isključivo tvoj problem, no ne moraš me zato vrijeđati.
Doduše, ovakvim reakcijama samo ljudima na forumu prezentiraš sebe i svoje manire pa eto..
toxic uto 2.9.2008 12:33
PC Street Hacker kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jel su to oni autići 'Hot Wheels'? Belji se

 Jesi glup.
 ni ja nisam cuo za tu igru i ova tvoja izjava je totalno nepotrebna da sam admin dao bi ti opomenu odmah
Lovac uto 2.9.2008 12:36
toxic kaže...
PC Street Hacker kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jel su to oni autići 'Hot Wheels'? Belji se

 Jesi glup.
 ni ja nisam cuo za tu igru i ova tvoja izjava je totalno nepotrebna da sam admin dao bi ti opomenu odmah
 Zapravo malo tko je čuo za tu igru pošto je poprilično dosadna osim ako nisi udaren na kamione.
malina22 čet 19.3.2009 19:42
big_guy kaže...
Z1t3 kaže...
big_guy kaže...

Kako instalirati tu igru u ovom formatu?

 

 sry na off topicu jeli ti to imas 96 neprocitanih poruka u mailu :???

 Kak ti znaš moju mail adresu?Mršti se
 pa vidi ti se na slici da imas toliko mailova...
Joe Cavallo čet 19.3.2009 21:56

Ne, nažalost to je jedan od većih nedostataka izmedju haulina i pedal to the metal.

 

 

@ lovac: ako netko voli kamione zašto ga se mora nazivati "udarenim" na kamione?? Ti možda voliš motore i šta bih ja sad trebao reći da si udaren na motore??  Evo ja obožavam kamione i kupujem i stručne časopise i imam sve igre i nekih 15-20 modela kamiona. Zar sam ja "udaren"?? I isto tako kažeš da je jako malo ljudi čulo za tu igru. Na najpoznatijem forumu za te kamionske igre ima 35.000 registriranih korisnika, a da ne spominjem još tisuće na drugim manjim forumima! Ako je tebi 40.000+ ljudi malo onda neznam šta je puno! I pretpostavljam da su svi oni "udareni"! S tim da velik broj tih ljudi živi od kamiona vozeći diljem Europe, Australije, Amerike i dalje. 

Dodi_napalm pet 20.3.2009 15:40
Dado_ZG78 kaže...
PC Street Hacker kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jel su to oni autići 'Hot Wheels'? Belji se

 Jesi glup.
 Možda meni (kao ni mnogima drugima na ovom forumu) samo ime '18 wheels' ne znači apsolutno ništa.Kako pratim gaming industriju i igram tone igara čudno mi je kak mi je ova promaknula, ali ok.
Ja sam se sarkastično našalio zbog nedostatka informacija o pokrenutoj temi a to što ti to nisi shvatio je isključivo tvoj problem, no ne moraš me zato vrijeđati.
Doduše, ovakvim reakcijama samo ljudima na forumu prezentiraš sebe i svoje manire pa eto..
 slabo onda baš pratiš "gaming inustriju" LOL
18 wheels (of steel) je itekako poznato ime.. i serial ima zavidnu publiku tak da 18 wheels je ko i COD... nemoraš napisat full name da bi se znalo o čemu je riječ.. eto!

denix uto 14.4.2009 22:28
big_guy kaže...

Kako u nastavku pedal to the metal VOZITI kamion jel mi stalno piše ovo i kamion ide 15 km/h

 

 Po ovome što piše, voziš se pod ručnom. Jesi probao pritisnuti desni shift? Ili u postavkama pogledao koja je tipka za tu "zadaću" u igri, pa ju onda pritisnuo (ako nije točno na ekranu napisano)