jopis čet 29.8.2019 23:30
protest431 kaže...
Frenkyca kaže...

Pozdrav gledam da si naručim mi band 4 Global verziju,pa  me zanim ima li trenutno gdje kakva akcija, popust? Hvala

 Registriraj se na gearbest i možda od tamo najbolje. Dolaze na mail svako malo mi reklame od njih,  to je neka posebna newsletter ponuda i nekih 34 dolara je mi se čini , još se da skombinirati s prvom narudžbom popustom koji je 4 dolara mislim. 

 

mali.ivica87 kaže...
Meni notifikacije ne rade. 
Radi samo za poziv i sms. 
Zna netko kako uključiti u prikaz ppruka Viber i WhatsApp?

 

Ne znam sad dal je to četvorka,ali ja s trojkom nikad nisam mifit koristio za notifikacije. Isključivo miband tools i nikakvih problema i stvarno se da lijepo namjestiti sve.

 To je onaj app što košta 26kn? Pitam za taj mi band tools, sad se drukčije zove ili ja krivo gledam?

Ovaj - https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=en_US

Kresaux pet 30.8.2019 00:17

Ja nam na band 2 i band 3 koristio tu aplikaciju, ali sam se prebacio na Notify and Fitness. Obje sam platio par dolara za pro verziju i ova druga mi je puno bolja. Ljepša, preglednija i puno lakša za namještanje

jopis čet 5.9.2019 20:05
Kresaux kaže...
Ja nam na band 2 i band 3 koristio tu aplikaciju, ali sam se prebacio na Notify and Fitness. Obje sam platio par dolara za pro verziju i ova druga mi je puno bolja. Ljepša, preglednija i puno lakša za namještanje

 Koristiš sa ili bez mi fit-a? Ja sam na onoj opciji sa obje, zanima me kako bi radila bez mi fit-a, glupo mi je imat upaljeno 2 appa za isti drekec, a u notify and fitness me je odma na prepad uhvatilo da kliknem da imam mi fit i da mora radit u pozadini.

ibirkic pon 9.9.2019 09:46

Stigao mi band 4 sa goldwaya kroz 10 dana. Dobio i dodatnu narukvicu gratis. Odlično radi, osim boljeg ekrana i vidljivosti, primjećujem i puno lakše skrolanje kroz izbornik u odnosu na mi band 3.

Stoja sri 11.9.2019 11:35
BoTiA kaže...

da li koristite neko zastitno staklo ili foliju za mi band 4?

 

 Za sad ne, mislim da realno nema potrebe, nije ko mobitel koji se tumba u đepovima, torbicama sa ostalim stvarima di postoji mogućnost da se oguli. Na kraju, ako za godinu-dve se ekran oguli, za 300 kuna imati ćemo miband 5/6 ili koji već model bude haha

gnomisa pon 16.9.2019 23:26

Užasno me iritira što se ekran ugasi već nakon 5 sekundi nakon dizanja ruke prema licu. Mogli su stavit da se može podesit 3, 6, 10 sec npr. Nije da bi to ubilo bateriju koja ionako traje danima.

gnomisa sri 18.9.2019 09:54
dar01 kaže...
Od ovih šrot aplikacija na playu rade mi jedino Mi Band Tools. Može se zamijeniti skin, ostali 0 bodova

 Dakle kod mene je ovako. Mi fit (zadnja verija 4.0.9). Aplikacije za skinove: MiBand4 i Mi Band 4 watchfaces rade bez problema. Prvo startam jednu od njih i onda iz njih nakon odabira skina otvorim MiFit i pod Band display settings odaberem onaj skin koji sugeriraju one dvije aplikacije (ona japanezerska anime klinka) i stisnem sync i dobijem skin koji sam odabrao u jednoj od one dvije aplikacije. Kod mene je kineska verzija Mi band 4.

Meli92 sri 18.9.2019 20:05

Meni je napokon bio stigao mi band4 nakon 12 dana, ipak sam uzela kinesku verziju jer mi nije problem imati mob na eng... jednom kad sam si preko amazfaces stavila watchface, više nisam dirala. Ali na netu kažu da se mi fit ažurirao i da se kao to promjenilo ljudima. Nebin znala jer sam skinula app prije ažuriranja i još je nisam dirala. A preko Notify and fitness nisam probavala stavljati druge...

gnomisa sri 18.9.2019 23:55
Meli92 kaže...

Meni je napokon bio stigao mi band4 nakon 12 dana, ipak sam uzela kinesku verziju jer mi nije problem imati mob na eng... jednom kad sam si preko amazfaces stavila watchface, više nisam dirala. Ali na netu kažu da se mi fit ažurirao i da se kao to promjenilo ljudima. Nebin znala jer sam skinula app prije ažuriranja i još je nisam dirala. A preko Notify and fitness nisam probavala stavljati druge...

 Radi sve normalno s onim gore appovima koje sam spomenuo a imam zadnju verziju Mifita....

vex3855 sub 28.9.2019 18:22

evo samo da se i ja pohvalim da sam uzeo mi band 4.

Odlična narukvica, ekran je super i veliki napredak naspram prošlih verzija.

Bateriju tek moram isprobat ali u ovih dan i pol koliko je imam pala je par posto.

Uzeo sam kinesku verziju koja se automatski prebacila na engleski jer imam mob na engleskom.

Uzeo sam je na goldwayu i dobio sam tracking cijelim putem, bila je nekih 25 dollara.

Carinu je prošla bez beda, bila je nekih 5 kuna skuplja nego ona granica od 160kn.

Ja prezadovoljan

djigibao pon 7.10.2019 07:26

Pitanje za one koji su se prebacili sa prijasnje verzije Mi Banda (v2/v3).

Da li ste na aplikaciji Mi Fit nesto brisali (date, cache...) ili namjestali prije sparivanja nove narukvice ili ste samo napravili Unpair stare i spojili novu?

gnomisa sub 12.10.2019 17:48
djigibao kaže...
gnomisa kaže...

Konačno krenuo update koji omogućava screen timeot opcije od 5 do 10 sekundi....

 

...jel ovo stiglo do nas ili nije jos?

Kod mene je verzija 1.0.6.16

 Nije stiglo kod nas. Ja sam manualno instalirao. Skinuo prvo novi firmware. Onda na apk mirroru Notify & Fitness for mi band app i modanu verziju (beta) Mi fit appa (koja ne vuce ota update). Onda u Notify & Fitness appu updejtao manualno firmware (obavezno ukljuciti. alternate 2 opciju).

ibirkic pon 14.10.2019 09:04
djigibao kaže...

Pitanje za one koji su se prebacili sa prijasnje verzije Mi Banda (v2/v3).

Da li ste na aplikaciji Mi Fit nesto brisali (date, cache...) ili namjestali prije sparivanja nove narukvice ili ste samo napravili Unpair stare i spojili novu?

 Samo unpair i spajanje nove.

 

S tim da sad mi fit podržava uparivanje više mi bandova odjednom, ali jedan je primaran. Tako da možeš upariti i novi i postaviti ga kao primarni. Svejedno.

djigibao pon 14.10.2019 10:25

Zahvaljujem...ali dok sam ja dobio odgovor vec sam tako i napravio...

4ka stigla 10.10. sa 37% baterije, danas sam na 20%.
Jako dobar upgrade sa 2ke, preporuka.
Uzeo ga u ekupi.hr (sa jos nekim stvarima) i sa kuponom on 100kn tako da me ispao oko 230kn.
Mislim da je zasad kod nas najjeftiniji u eDigital oko 260kn.