jopis čet 29.8.2019 23:30
protest431 kaže...
Frenkyca kaže...

Pozdrav gledam da si naručim mi band 4 Global verziju,pa  me zanim ima li trenutno gdje kakva akcija, popust? Hvala

Registriraj se na gearbest i možda od tamo najbolje. Dolaze na mail svako malo mi reklame od njih,  to je neka posebna newsletter ponuda i nekih 34 dolara je mi se čini , još se da skombinirati s prvom narudžbom popustom koji je 4 dolara mislim. 

mali.ivica87 kaže...
Meni notifikacije ne rade. 
Radi samo za poziv i sms. 
Zna netko kako uključiti u prikaz ppruka Viber i WhatsApp?

Ne znam sad dal je to četvorka,ali ja s trojkom nikad nisam mifit koristio za notifikacije. Isključivo miband tools i nikakvih problema i stvarno se da lijepo namjestiti sve.

To je onaj app što košta 26kn? Pitam za taj mi band tools, sad se drukčije zove ili ja krivo gledam?

Ovaj - https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=en_US

Kresaux pet 30.8.2019 00:17

Ja nam na band 2 i band 3 koristio tu aplikaciju, ali sam se prebacio na Notify and Fitness. Obje sam platio par dolara za pro verziju i ova druga mi je puno bolja. Ljepša, preglednija i puno lakša za namještanje

jopis čet 5.9.2019 20:05
Kresaux kaže...
Ja nam na band 2 i band 3 koristio tu aplikaciju, ali sam se prebacio na Notify and Fitness. Obje sam platio par dolara za pro verziju i ova druga mi je puno bolja. Ljepša, preglednija i puno lakša za namještanje

Koristiš sa ili bez mi fit-a? Ja sam na onoj opciji sa obje, zanima me kako bi radila bez mi fit-a, glupo mi je imat upaljeno 2 appa za isti drekec, a u notify and fitness me je odma na prepad uhvatilo da kliknem da imam mi fit i da mora radit u pozadini.

ibirkic pon 9.9.2019 09:46

Stigao mi band 4 sa goldwaya kroz 10 dana. Dobio i dodatnu narukvicu gratis. Odlično radi, osim boljeg ekrana i vidljivosti, primjećujem i puno lakše skrolanje kroz izbornik u odnosu na mi band 3.

Stoja sri 11.9.2019 11:35
BoTiA kaže...

da li koristite neko zastitno staklo ili foliju za mi band 4?

Za sad ne, mislim da realno nema potrebe, nije ko mobitel koji se tumba u đepovima, torbicama sa ostalim stvarima di postoji mogućnost da se oguli. Na kraju, ako za godinu-dve se ekran oguli, za 300 kuna imati ćemo miband 5/6 ili koji već model bude haha

gnomisa jučer 23:26

Užasno me iritira što se ekran ugasi već nakon 3 sekunde nakon dizanja ruke prema licu. Mogli su stavit da se može podesit 3, 6, 10 sec npr. Nije da bi to ubilo bateriju koja ionako traje danima.