doky01akablava sri 13.4.2016 23:45
Patrick_cro kaže...
Pogledaj xiaomiforsale.com mozda ima tamo, da 1s je sa hearth senzorom, 2 je bez senzora.

 Narucio na kraju sa jednog webshopa,imaju EU skladiste,3-7 dana dostava i ispalo me 180 kn :) 1S verzija,jedva cekam da dode 

Patrick_cro čet 14.4.2016 00:48

Ja imao smart watch, ali po meni glupost zesca, premalo baterija traje i ne vidim neke koristi od toga. Probaj prvo par dana od nekog posudit ali mislim da nemas potrebe uzimati smartwatch kad ces vec imati tu narukvicu sa heart senzorom

doky01akablava čet 14.4.2016 00:55
Patrick_cro kaže...
Ja imao smart watch, ali po meni glupost zesca, premalo baterija traje i ne vidim neke koristi od toga. Probaj prvo par dana od nekog posudit ali mislim da nemas potrebe uzimati smartwatch kad ces vec imati tu narukvicu sa heart senzorom

Nisam ni gledao,1S imao kao prvi Mi Band led-ice za obavijesti ? 

 

http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-band-1s-pulse-recenzija-ozbiljan-korak-naprijed/

 

Koja aplikacija najbolja za opcenito sve od pracenja spavanja,koraka,kalorija itd. ?

kc-kb uto 26.4.2016 11:47

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 

Edit: 

narucio s gearbest za 15$

doky01akablava uto 26.4.2016 11:57
kc-kb kaže...

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 Dosla mi je taman narukvica,ne mora biti cijelo vrijeme uparena sa mobitelom,cim se ponovno spoji bt-om nakon sto ti na primjer mobitel ostane kod kuce,synca se sve.

 
EDIT : a vidi ovog debila sta dislajka 

bubimir13 uto 26.4.2016 12:43
kc-kb kaže...

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 

ako moze preporuka gdje se moze naruciti s eu warehouse?

 

Imam 1s od kad je izašla, u prednarudžbi kupio, jbg. bilo jeftinije, i mogu ti reći da će ti zadovoljit sve potrebe a da nadopunim kolegu, može stajat ne-syncana po par dana, meni je uredno syncala i nakon 4-5 dana ako ima baterije. Ako se i baterija isprazni mislim da podaci ostaju na njoj.

 

Preporučam vam da odavde skidate aplikaciju s obzirom da je ona na Google Play Storeu malo falična:

 

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/

doky01akablava uto 26.4.2016 13:36
bubimir13 kaže...
kc-kb kaže...

Planiram uzeti xiaomi mi band 1s, zanima me da li ta narukvica dobro prati aktivnosti, potrošnju kalorija za vrijeme trčanja, treninga u teretani i slično?

Da li ta narukvica treba biti cijelo vrijeme uparena s mobitelom preko bluetootha da bi pratila sve te aktivnosti? Npr tijekom treninga nemam u blizini sebe mobitel, ali htio bi kasnije, nakon treninga vidjeti svu statistiku, da li je to moguce?

 

ako moze preporuka gdje se moze naruciti s eu warehouse?

 

Imam 1s od kad je izašla, u prednarudžbi kupio, jbg. bilo jeftinije, i mogu ti reći da će ti zadovoljit sve potrebe a da nadopunim kolegu, može stajat ne-syncana po par dana, meni je uredno syncala i nakon 4-5 dana ako ima baterije. Ako se i baterija isprazni mislim da podaci ostaju na njoj.

 

Preporučam vam da odavde skidate aplikaciju s obzirom da je ona na Google Play Storeu malo falična:

 

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/

 Po cemu je tocno bolja od Google Play verzije ? Na GP verziji rade i senzor za ocitanje pulsa,ne vidim zbog cega bi onda bila bolja non GP verzija ?

Takoder,isplati li se dati 12 kn za Xiaomi Mi Band tools,sto ima dodatno,a sto nema obicna Mi Fit verzija ako znas mozda ?

bubimir13 uto 26.4.2016 13:55

Odkada sam ja počeo koristiti Mi Band uvijek je ažurnija bila ova na apkmirroru jer na GPu nisu radi ažuriranja firmwarea što ova radi kad se instalira. Ali ne bih sad  u detalje jer nije baš da super pratim. Našao sam ovako i tako mi paše, netko će možda nešto drugo, pa bitno da se podijeli tu.

 

Za ovo ne znam točno, ali nekako sumnjam da se isplati, s obzirom da je službena aplikacija stabilna i pokriva funkcije dobro.

 

I još nešto, meni je recimo bitno da dobijem notifikacije na ruci pa iz tog razloga imam uključen BT, radi odlično i za poruke i pozive i aplikacije koje se postave. Samo bi mogli napravit i više od 3 aplikacije da podrži, jer neki ljudi imaju i više od 3 servisa za poruke (IM, e-mail, SMS...)

Cromaki uto 26.4.2016 17:37
bubimir13 kaže...

Odkada sam ja počeo koristiti Mi Band uvijek je ažurnija bila ova na apkmirroru jer na GPu nisu radi ažuriranja firmwarea što ova radi kad se instalira. Ali ne bih sad  u detalje jer nije baš da super pratim. Našao sam ovako i tako mi paše, netko će možda nešto drugo, pa bitno da se podijeli tu.

 

Za ovo ne znam točno, ali nekako sumnjam da se isplati, s obzirom da je službena aplikacija stabilna i pokriva funkcije dobro.

 

I još nešto, meni je recimo bitno da dobijem notifikacije na ruci pa iz tog razloga imam uključen BT, radi odlično i za poruke i pozive i aplikacije koje se postave. Samo bi mogli napravit i više od 3 aplikacije da podrži, jer neki ljudi imaju i više od 3 servisa za poruke (IM, e-mail, SMS...)

 Što se tiče updatanje Mi Fit aplikacije, preporučeno je preko Mi App Store jer od tamo dolaze najbrže updateovi za razliku od Google-a općenito.

 

Ako imaš zadnji firmware i Mi Fit app, App notifications podržava max. 5 aplikacija za sad. Oduše postoji alternativa - Mi Band Notify koja bi trebala podržavati više aplikacija ako se ne varam.

Patrick_cro pet 13.5.2016 15:41

SAd za traku moze biti da su ti ruke bile na mjestu sta pri normalnom trcanju nije, pa je najvjerojatnije do toga. Traka nije nikako dobro za trcanje jer dosta koljena trpe jer je neprirodan polozaj. Bolje da ides na steper sa povisenjem nego traku ako vec moras unutra trening raditi

kc-kb pet 13.5.2016 15:57
Patrick_cro kaže...

SAd za traku moze biti da su ti ruke bile na mjestu sta pri normalnom trcanju nije, pa je najvjerojatnije do toga. Traka nije nikako dobro za trcanje jer dosta koljena trpe jer je neprirodan polozaj. Bolje da ides na steper sa povisenjem nego traku ako vec moras unutra trening raditi

 Da ruke su bile na mjestu, može biti da je do toga.... Trčim inace vani, ovo je bilo da testiram mi band

Cromaki pet 13.5.2016 16:39
kc-kb kaže...

 Da ruke su bile na mjestu, može biti da je do toga.... Trčim inace vani, ovo je bilo da testiram mi band

 E to ti je onda razlog jer se na temelju pokreta broje koraci. Drugi pit se razmaši rukama kao kad normalno trčiš pa češ imati točnije rezultate.

Pacoo pet 10.6.2016 22:23

kupio sam prije par dana Mi Band 1S i namjestio si u aplikaciji da me obavjestava kad mi dode poruka na messengeru i uopce me ne obavjesti
Zasto? imal netko nekakvo rijesenje i jer se i vama to desava?

Cromaki pet 10.6.2016 22:27
Pacoo kaže...

kupio sam prije par dana Mi Band 1S i namjestio si u aplikaciji da me obavjestava kad mi dode poruka na messengeru i uopce me ne obavjesti
Zasto? imal netko nekakvo rijesenje i jer se i vama to desava?

 Jesi li stavio Mi Fit u autostart ?

Pacoo pet 10.6.2016 22:41
Cromaki kaže...
Pacoo kaže...

kupio sam prije par dana Mi Band 1S i namjestio si u aplikaciji da me obavjestava kad mi dode poruka na messengeru i uopce me ne obavjesti
Zasto? imal netko nekakvo rijesenje i jer se i vama to desava?

 Jesi li stavio Mi Fit u autostart ?

 

jesam 

Cromaki sub 11.6.2016 12:15

Pacoo, probaj ukljućiti vibraciju na mobu i drži Mi Fit upaljen u pozadini.

Kod mene uredno radi.

 

 

Ja se još razmišljam dal za uzmem Mi Band 2, za 150kn se isplati uzeti barem tako kažu prijatelji koji ga već imaju ali eto ljen sam otić do banke uplatit na karticu  

bubimir13 sub 11.6.2016 12:21

Hmm, ne znam samo di je to za 150kn, jer na Geekbuyingu i Aliju samo od 30ak $ sa poštarinom pa nadalje, ja sam dao oko 35$ bila neka prednarudžba, neš ti para a vidim da će mi bolje pasat od 1s zbog ekrana. Koliko puta sam zbog toga nakrenuo ruku da pogledam koliko je sati a ono nema ekran  

doky01akablava sub 11.6.2016 12:42
Cromaki kaže...

Ja mogu direkt iz Storea uzeti pošto imam veze u Kini, ali svejedno čekanje 2 tjedna ne gine..

 

 Mozes li podijeliti te veze sa nama ?
Btw.jel moguce kako natjerati tracker da prati popodnevno spavanje posto mu je to automatski iskljuceno radi stednje baterije pa samo nocni ciklus spavanja prati.

Cromaki sub 11.6.2016 13:05

Rado bi podijelio kontakte ali ne želim zamarati ljude. Oni moraju naručiti na svoju adresu, pa zatim poslati meni.

 

Nisam siguran za popodnevno spavanje jer iskreno nikada ne spavam poslijepodne.

 

 

bubimir13 sub 11.6.2016 17:02

Ravno 50. dan danas i još ima 15% ali ne spajam ga stalno, svkih 3 dana u prosjeku. Kad sam ga imao spojenog mislim da je bilo oko 25-30 dana max. S te strane sam jako zadovoljan kao i notifikacijama, brojanjem koraka i senzorom pulsa, u nekim situacijama mi je odlično došao. Zato puno očekujem od nasljednika jer su zadržali taj minimalistički pristup sa niskom cijenom naspram konkurencije.