CyberDemonVZ sub 10.8.2019 21:48
unique83 kaže...

Stratos

U samo 4 dana sam ovdje i Facebook Amazfit stranici vidio ove probleme sa Stratosom: otpala tipka, prestao raditi nakon kupanja, otpala ušica gdje se kopča remen, otpala staklena zaštita heart rate senzora, otkazao touch, crte na ekranu, ne radi barometar, ne radi GPS.

A Pace i Bip ništa.

Ovo je vjerojatno najlošija završna obrada od svih proizvoda pod Xiaomiem.

Ali, još uvijek ga planiram kupiti ako bude na nekom ludom popustu i nadati se da ću biti među onima kojima radi savršeno. 

robisierra92 sub 10.8.2019 23:40

Meni Stratos radi bez greške, koristim ga već dvije godine. Dva ljeta se kupao u moru, vozi se na biciklu skoro svaki dan, išao je po šumama i gorama u međuvremenu. Nikakvih problema. Preporučio bih ga svakome kome je u budžetu.

Afro_Deco uto 13.8.2019 20:07

Pozdrav ekipa. Kupio sam Amazfit stratos danas i zasad sam zadovoljan onim što nudi. Ima mana ali cjelokupni dojam je dobar. Treba mi pomoć nekog ko zna kako isključiti opciju kod koje sat pali svjetlo svaki put kad pomaknem zglob. Dakle želim da se svjetlo pali isključivo gumbom ili tapkanjem po ekranu. 

Afro_Deco sri 14.8.2019 14:10

Zanima me koja je razlika između dvije udaljenosti koje mi stratos pokazuje na prototype watchfaceu? Na jednoj je nacrtan čovjek u trku i ispod piše 1.75 Sport a na drugoj staza ispod koje piše 1.75 km.. Što spada pod jednu a što pod drugu? 

Z004 sri 14.8.2019 19:06

... pozdrav,

radi se o amazfit verge uređaju...

može li se nekako namjestiti da notifikacije na njega dolaze preko WiFi ili interneta, a ne BT ? preko BT dolaze samo na 10m, a ovako bi se puno dalje moglo otići sa satom od mobitela.

...hvala !

pilots pet 16.8.2019 11:55

Pozdrav, 

Imam stratos 2 mjesec dana pa se još učim. 

Zanima me kod aplikacije za trčanje da li postoji mogućnost da kad prestanes sa trcanjem sat to prepozna i pauzira vrijeme kao što to moze Verge u toj app? 

I moje mišljenje za sat je lijep dizajn ali loša kvaliteta, već sam uspio ogrebat staklo a da to nisam skuzio kada niti gdje😂😂😂

unique83 pet 16.8.2019 12:21

Evo moj stratos izgleda dao svoje...sada više neće niti puniti. Zadnje punjenje je išlo tek nakon što sam temeljito očistio kontakte, a sada niti to ne pomaže. Vidjeti ću još sa koleginim punjačem u ponedjeljak, ali čini se da neće biti pomoći.