fila2208 sub 27.7.2019 13:03

Čekaj jesam pglu ili se mapa ne može više gledati u satelite modeu da vidim onako reljef? Izuzetno bitno radi pjšačkih ruta na poslu i orijentacije.

 

Prije si birao 3 moda ako se ne varam.

amazfit apk

AmonZero sub 27.7.2019 15:55

Ne sviđa mi se ovaj novi app koji je došo. Sve ne pregledno. Konstantno hoce da ukljucim GPS da mogu prokrenit mjerenje aktivnosti putem mobitela, a to ne radim nego iskljucivo pokrecem preko sata kao i obicno.

Moro sam resetirat sat na tvornicke da bi ga povezo i vise ne mogu prebacit sve svoje prethodne workoute na nazad na sat.

A najgore je sto pod ova kretanja dnevno kada ti lijepo na grafu prikaze kolko si koraka i kada tokom dana presao, više ne prikazuje vrijeme (sate minute) kada se odredjeni set koraka odvio. To mi je bilo predobro zato sto sam uvijek znao kad sam negdje bio i oso tocno u minutu, a sad mogu nagadjat otprilike.

MasterG sub 27.7.2019 20:53
AmonZero kaže...

Ne sviđa mi se ovaj novi app koji je došo. Sve ne pregledno. Konstantno hoce da ukljucim GPS da mogu prokrenit mjerenje aktivnosti putem mobitela, a to ne radim nego iskljucivo pokrecem preko sata kao i obicno.

Moro sam resetirat sat na tvornicke da bi ga povezo i vise ne mogu prebacit sve svoje prethodne workoute na nazad na sat.

A najgore je sto pod ova kretanja dnevno kada ti lijepo na grafu prikaze kolko si koraka i kada tokom dana presao, više ne prikazuje vrijeme (sate minute) kada se odredjeni set koraka odvio. To mi je bilo predobro zato sto sam uvijek znao kad sam negdje bio i oso tocno u minutu, a sad mogu nagadjat otprilike.

 kako ne? još ti razbije cijeli dan koraka (NE kao da si pokrenuo sport hodanje, nego klasični pedometer) na intenzitet aktivnosti (slow wlaking, fast walking, light activity...) gdje ti piše točno vrijeme i broj koraka 

AmonZero sub 27.7.2019 23:15

Fck. Nisam vidio ovu dolje sekciju todays activity.
Prije je bilo da si moro "hoverat" na odredjeni stupac u dijagramu pa ti je uz korake izbacio i tocno vrijeme. Tak da sam ae ja cijelo vrijeme na to fokusiro i pokusavo dobit informaciju vise nekako

NEW_MAN uto 30.7.2019 07:26

Imam isti sat vec nekih sest godina i neki dan komentiram zeni da bi mogel jedan jos stariji malo nositi za promjenu. Veli meni zena taj stariji vise nije u modi nek si kupim novi. Mislim si ovi pametni mi izgledaju interesantno bez obzira kaj mislim da su gimmick i igrom slucaja nabasam na GTR. Narucil sam GTR bez nekog pretjeranog istrazivanja ako valja ili ne. Gledam kaj moze i ima ali mi to sve skupa nist ne znaci jer nisam u djiru kaj se tice pametnih satova. Long story short, valja taj GTR? Kupil sam ga na gearbestu za 130 eura prije nekih pola sata.

CyberDemonVZ uto 30.7.2019 08:08

Zapravo, nitko još nema pojma. Izašao je prije koji dan.

Na papiru izgleda odlično.

Ne znamo kak će ići razvoj softvera, kakva je završna obrada, dal ima kakvih mušica...

Ako je po svemu isti ili bolji od prethodnika, onda bi mogao biti prilično dobar sat.

display name ivo uto 30.7.2019 14:39
fila2208 kaže...

Jel mi može tko po treći puta pitam odgovoriti šta je s izgledom mape kad gledaš aktivnost. Postoje neka dva modea, nema satelite modea da gledam reljef ko na mapsima?

 

hvala!!!

 Na Stratosu u ovoj novoj aplikaciji nema... a zakleo bih se da je prije bilo nekoliko mogućnosti odabira mape, ne znam, možda griješim.

fila2208 uto 30.7.2019 15:51
display name ivo kaže...
fila2208 kaže...

Jel mi može tko po treći puta pitam odgovoriti šta je s izgledom mape kad gledaš aktivnost. Postoje neka dva modea, nema satelite modea da gledam reljef ko na mapsima?

 

hvala!!!

 Na Stratosu u ovoj novoj aplikaciji nema... a zakleo bih se da je prije bilo nekoliko mogućnosti odabira mape, ne znam, možda griješim.

 Pa je, zato ptam već treći puta jesam lud ili šta,,ali nitko nema vremena napisati da nema. Prije si imao ako se ne varam 3 modea i traj reljefni satelite mi je bio najbitniji jer si dobio najveći dojam kud si zbiolja išao.

 

Žalosno da su to maknuli

fila2208 čet 1.8.2019 14:53

frend mi pokazuje relive app, koji na zanimljiv način prati akitvnosti. Kaže samo poveži sa svojim trackerom. Odem na povezivanje, garmin sunto polar i još neki appovi, huami ni u tragovima.

Još jedno novo razočaranje moram priznati.

sibica čet 1.8.2019 15:04
fila2208 kaže...

frend mi pokazuje relive app, koji na zanimljiv način prati akitvnosti. Kaže samo poveži sa svojim trackerom. Odem na povezivanje, garmin sunto polar i još neki appovi, huami ni u tragovima.

Još jedno novo razočaranje moram priznati.

 Ima rješenje za to.

1.Poveži Amazfit aplikaciju sa Stravom,uz Stravu instaliraj Endomondo i Tapiirik i dobit ćeš Relive video.

2.Instaliraj Relive.Skini .gpx neke svoje vožnje/trčanja u .gpx formatu i taj .gpx file ubaci u Relive aplikaciju i napravi ti video.

Cesare čet 1.8.2019 15:10
NEW_MAN kaže...
Imam isti sat vec nekih sest godina i neki dan komentiram zeni da bi mogel jedan jos stariji malo nositi za promjenu. Veli meni zena taj stariji vise nije u modi nek si kupim novi. Mislim si ovi pametni mi izgledaju interesantno bez obzira kaj mislim da su gimmick i igrom slucaja nabasam na GTR. Narucil sam GTR bez nekog pretjeranog istrazivanja ako valja ili ne. Gledam kaj moze i ima ali mi to sve skupa nist ne znaci jer nisam u djiru kaj se tice pametnih satova. Long story short, valja taj GTR? Kupil sam ga na gearbestu za 130 eura prije nekih pola sata.

 Da li je uključena carina i porez,ako šalju iz europske unijee onda je ok,ako ne ...

CyberDemonVZ čet 1.8.2019 15:20
sibica kaže...
fila2208 kaže...

frend mi pokazuje relive app, koji na zanimljiv način prati akitvnosti. Kaže samo poveži sa svojim trackerom. Odem na povezivanje, garmin sunto polar i još neki appovi, huami ni u tragovima.

Još jedno novo razočaranje moram priznati.

 Ima rješenje za to.

1.Poveži Amazfit aplikaciju sa Stravom,uz Stravu instaliraj Endomondo i Tapiirik i dobit ćeš Relive video.

2.Instaliraj Relive.Skini .gpx neke svoje vožnje/trčanja u .gpx formatu i taj .gpx file ubaci u Relive aplikaciju i napravi ti video.

 Da, ja koristim Relive.

Povezao sam Pace sa Stravom, a Stravu s Reliveom.

I sve radi kak treba.

 

(Jedino mislim da snimljene rute na Stravi moraju biti javne da ih Relive može čitati)

itomic009 pet 9.8.2019 15:13
kroono kaže...

Da li si uzeo Verge ili Verge Lite? Ako si uzeo Verge, kako si zadovoljan s mogućnošću pozivanja i primanja poziva? Kakva je čujnost?

  Ja imam Verge i nije loše, nešto jeste lošije nego speakerphone na mobu, ali je ok za orvu ruku i tako neke situacje kad baš treba. Nije ono za standardno telefoniranje, više onako kad zatreba da posluži.

unique83 sub 10.8.2019 19:02

Meni je evo nakon otprilike 2 godine otkazao touch, Ali samo desna strana ekrana. Malo sam googlao i ispada da nisam jedini. Očito ima nekakvu hardversku manu da tako na pola otkazuje. Skužio sam to kada nisam mogao ući u postavke sata. Srećom, pronašao sam alat kojim sam sa kompa mogao upravljati satom... Adb remote screen pa sam ga postavio kako mi odgovara i dalje ga koristim kao prije :-)