gnomisa ned 9.2.2020 23:56
doky01akablava kaže...
Pozdrav,koji biste smartwatch preporučili do 200 kn,ip68 i da ima tracking plivanja ?

Gledao sam alija i ovo mi je nekako najbolji izbor

#Aliexpress HRK 196.34 34%OFF | RUNDOING SN80 Smart watch IP68 Waterproof 1.3 inch Full touch round screen Blood Oxygen Men Sport Smartwatch For Android IOS
https://a.aliexpress.com/_sGqpSO

Ili ovaj bakeey
#Aliexpress HRK 175.06 20%OFF | Original S10 IP68 Smart Watch Full Touch Screen Wristband Blood Pressure Oxygen Monitor Weather Display Smartwatch Men Women
https://a.aliexpress.com/_sotIgA

Mi band 4. Satovi u tom cjenovnom rangu su totalno smeće.

Crucifixion uto 11.2.2020 12:49

Preporuka do 2k coinsa, uzimao bi u nas.

Imam S10, i gdje god sam gledao preporuka je da se uzme Samsungov Smartwatch, može se najviše iskoristit, bla bla bla.

Treba mi primarno za fitness, da prati dobro otkucaje srca, step counter da ima grešku do 1%, da mogu vidjeti obavijesti aplikacija (pozivi, sms, whatsapp, telegram, mailovi,...). GPS mi nije zahtjev, esim mi ne treba niti razgovaranje preko njega.

Da može u more i izdržati bar do dubine od 5 metara.

Da ima mogućnost mijenjanja strapova. 

Huawei GT2 mi je ružan.

Active 2, Samsung Galaxy Watch original 46mm verzija, FitBit Versa 2,...?

love2ml86 uto 11.2.2020 19:06
Crucifixion kaže...

Imam S10, i gdje god sam gledao preporuka je da se uzme Samsungov Smartwatch, može se najviše iskoristit, bla bla bla.

Treba mi primarno za fitness, da prati dobro otkucaje srca, step counter da ima grešku do 1%, da mogu vidjeti obavijesti aplikacija (pozivi, sms, whatsapp, telegram, mailovi,...). GPS mi nije zahtjev, esim mi ne treba niti razgovaranje preko njega.

Huawei GT2 mi je ružan.

Step counter s greškom do 1%, nisam znao niti da to postoji?? Kako je to uopće moguće imati takvu preciznost kada ti je na zapešću?

x18x05x uto 11.2.2020 19:11
love2ml86 kaže...
Crucifixion kaže...

Huawei GT2 mi je ružan.

Step counter s greškom do 1%, nisam znao niti da to postoji?? Kako je to uopće moguće imati takvu preciznost kada ti je na zapešću?

Nikad čuo za takvo što.

CyberDemonVZ uto 11.2.2020 19:18
love2ml86 kaže...

Ili kad nešto nosiš pa ne mičeš ruku. Ili voziš klinca u kolicima....

love2ml86 uto 11.2.2020 19:20
CyberDemonVZ kaže...
love2ml86 kaže...

Ili kad nešto nosiš pa ne mičeš ruku. Ili voziš klinca u kolicima....

Upravo to, i onda očekivati takvu preciznost..

love2ml86 uto 11.2.2020 23:07
Crucifixion kaže...

Pa valjda bi trebao imati neki counter offset, tipa nakon 15-20  pomicanja, a ne da mi biljezi svaki put kad maknem rukom?

Mislim da ne postoji sat koji to može odrediti u takvoj preciznosti kakvu ti tražiš.